Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Hoşgeldin Canım
Birikim yapmaya niyet etmen bile hemde henüz bekarken büyük bir adım.
Allah tamamına erdersin...
Kumbara ile başlamıştım bende birikim yapmayı öğrenmeye... Çok etkili bir yöntem..
Ben ata altın tercih ediyorum yatırımlık olarak ama param yetmediğinde yarım yada çeyrek de aldığım oldu.
Sağlık olsun Canım benim..bu ay olmazsa sonraki aylar olur yeterki huzurumuz bozulmasın...
Benim eşim de dişçiden çok korkar, hiç bana benzemez bu yönü geçmiş olsun Umarım ikna olur diş dr una.

bence yarım alabilirsin başka bi giderin yoksa

aminn kuzum, aminnn
umarım gider canım yaaa, hem acı çekiyor hem de aklı çıkıyor..ben de hiç korkmam ne ameliyatlar atlattım dişimle ilgili, gıkım çıkmaz...

yarından itibaren çöp karıştırmaya başlıyorum

hoşgeldin aramıza, bence de yarım altın almak başlangıç olarak iyi olacaktır...hayırlı uğurlu bereketli olsun inşallah

Kate i dün akşam izlerken çok samimi olduğunu hissettim kadın herşeyini anlattı, resmen ağzım açık ve gülümseyerek izledim bana inanılmaz geldi ama vardır mutlaka böyle hayatlar...
Ve çok da güzel işi varmış
Diyor ki kadınlar bir saç kesimine 100 dolar veriyor bu inanılmaz diyor
O ise kendi kesiyormuş
Bedava olan herşeyi de çok seviyorum diyor ben koptum resmen.

Hatta Bedava pedleri görünce bir arkadaşım aklıma geldi.
Regl olduğu gün tüm çalışma arkadaşlarıma ped sormuş oysa yanında da varmış.
Çok itici gelmişti o zaman o arkadaş bana.
Hepten pedi de mi bedavaya getirecek diye

Ben o arkadaşı tanımadan önce fazla gevşektim. O pintinin önde gideni sakız almıyordu çiğnediği halde hep birilerinden otlanmak itici görünüyor.

Ama tasarruflu olmayı onu izleyerek öğrendim diyebilirim

oha utanmasa ped masrafı olmasın diye rahmini aldıracak:))

Hoşbulduk karamelli_turta çok teşekkür ederim iyi dileklerin için

Ata altının avantajı nedir peki diğerlerinden? Karttaki paraya biraz ekleme yapıp ata altın almaya çalışayım o zaman. Bozdururken fazla zarar etmek istemiyorum. şu anki planlara göre uzuunca bir süre bozdurulmayacak zaten bunlar

Yatırımlık ve uzun yıllar bozdurulmayacaksa kuyumcular da ata öneriyor Canım
Oldu ki birgün ata bozdurmak çeyrek bozdurmaktan daha az zararla bozulur.
Hatta bu konu ile arkadaşlar da yorum yazmışlar bugün...

canım sabahki ile aynı sanırım? silikleşme var mı sence? bi de ben yumurta çatlayacağı zaman kasık ağrımdan da anlıyorum artık, oluyor mu öyle ince ağrılar? bu akşam 10:00 gibi falan bir daha yap testi bu arada bence canım..

bi de sabah ilişki daha verimli oluyormuş, ister bu akşam ister sabah erkenden de değerlendirilebilir, bazen biz sabah da deneyebiliyoruz, iyi bir uykudan sonra spermler dinç oluyormuşşş.....te Allahım Yarebbim, affedin kızlar beni, açık açık yazıyorum ama, aile olduk artık burada

Dostuz biz her konu hakkında yazabilirsiniz kızlar....

sen yardımcı olmaya Çalışıyorsun canım ne var bunda. gayet doğal şeyler bunlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…