Altın biriktirmeye başlıyoruzz

canım sabahki ile aynı sanırım? silikleşme var mı sence? bi de ben yumurta çatlayacağı zaman kasık ağrımdan da anlıyorum artık, oluyor mu öyle ince ağrılar? bu akşam 10:00 gibi falan bir daha yap testi bu arada bence canım..

bi de sabah ilişki daha verimli oluyormuş, ister bu akşam ister sabah erkenden de değerlendirilebilir, bazen biz sabah da deneyebiliyoruz, iyi bir uykudan sonra spermler dinç oluyormuşşş.....te Allahım Yarebbim, affedin kızlar beni, açık açık yazıyorum ama, aile olduk artık burada :KK66:

aynı canım çok bir fark gözükmüyor. agrım var benımde kasık ve belde benımde oluyor hep agrı. normalde tek taraflı olurdu bu sefer ıkı tarafımda agrıyor.aksam 10da tekraarlaym o zaman sıvıma dıkkat ederek.

silikleşmesi catladı demek mi canım

Aynen öyle hatta ben dr un her zaman erkek olanını tercih ediyorum kadınlar daha kasıntı olabiliyor, erkek drlar ise daha anlayışlı.
bence de... ben de şu ana kadar 7 farklı doktora gitmişim hepsi de erkek..kadınlar kendileri de doğum yaptığı için sıradan görüp fazla nazlı ya da evhamlı olmakla suçluyorlarmış, erkek doktorlar ise bir mucize olarak düşünüyorlar...

aynı canım çok bir fark gözükmüyor. agrım var benımde kasık ve belde benımde oluyor hep agrı. normalde tek taraflı olurdu bu sefer ıkı tarafımda agrıyor.aksam 10da tekraarlaym o zaman sıvıma dıkkat ederek.

silikleşmesi catladı demek mi canım
evet canım silikleşmeye başlaması çatladı demek, fakat bu gece çatlayacak gibi görünüyor bugünü mutlaka değerlendir, ya gece ya da yarın sabah erkenden ilişki olsun, sabah olursa da mutlaka yatmak için 1 saat vakit ayır kendine :KK66:

evet canım silikleşmeye başlaması çatladı demek, fakat bu gece çatlayacak gibi görünüyor bugünü mutlaka değerlendir, ya gece ya da yarın sabah erkenden ilişki olsun, sabah olursa da mutlaka yatmak için 1 saat vakit ayır kendine :KK66:

bu gece olur inşallah canım, yarın sabah ta testimi paylasırım. nette hep pikten 24 - 36 saat sonra catlar dıyo ya o kafamı karıstırdı anlayamadım o kısmı D:KK70:

buzmavileylak buzmavileylak Canım mesajı aldın diiiğğğ mi bebişim :oops: :KK71::KK200:

bu gece olur inşallah canım, yarın sabah ta testimi paylasırım. nette hep pikten 24 - 36 saat sonra catlar dıyo ya o kafamı karıstırdı anlayamadım o kısmı D:KK70:
canım dünden beri pik zaten senin, şu an 24 saat geçti bile üstüne..artık çatlamak üzere, yarın da yaparsın bakarız...

İyi akşamlar herkese :)
Ben bi yandan okuyorum siz bi yandan sayfaları ilerletiyorsunuz :)
O kadar çok bebekten konuştunuz ki benim bile doğurasın geliyor (bekarım:dondurma:)
hahahahahah, bu tamamen benim kabahatim, kusura bakmayın vallahi kızlarrrr:KK33::KK33::KK33:

ama belki bi faydamız olur, elini çabuk tutarsın şekerim :KK66: bi yeğenimiz daha olur, fena mı :KK66:

hahahahahah, bu tamamen benim kabahatim, kusura bakmayın vallahi kızlarrrr:KK33::KK33::KK33:

ama belki bi faydamız olur, elini çabuk tutarsın şekerim :KK66: bi yeğenimiz daha olur, fena mı :KK66:
İyi akşamlar herkese :)
Ben bi yandan okuyorum siz bi yandan sayfaları ilerletiyorsunuz :)
O kadar çok bebekten konuştunuz ki benim bile doğurasın geliyor (bekarım:dondurma:)

valla konuyu ben başlattım suç benım :d no_name_ no_name_ yardımcı olmaya calsııyor :KK70:

X