Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kate ablamin bir şortu vardı tam 13 yıllık :oha:
Hala giyiyorum dedi ama bel lastiği gevşediği için klipsle tutturuyormuş :halay:

Çok keyif aldım akşam onu seyrederken, yine izleyeceğim onu çok samimi geldi :KK39::confused:

nerden izliyorusunuz banada link atarmısınız

Hayırlı olsun cnm inş alırsın
Rapor parası ziraat bankası kartın yoksa ayın 8 i ila 13 ü arasında bankadan alınıyordu. Hala değişmediyse...

Sağol Canım...
Hedefin süper inşallah alırsın

Ben maaşımı alır almaz gidip alıyorum ki o para ile başka şeyler almayayım diye...

şu aldığım ince bileziklerden yaptıracağım yine günlük takıyorum hiç kolumdan çıkmıyor çok kullanışlı oldu
:KK70:
WhatsApp Image 2017-08-01 at 16.04.52.jpeg

ata falan alsam sahip çıkamam gibi geliyor :KK70:
Ben yarım da alıyorum ata da....
Ama kışa kadar bir banka kasası artık kiralamalıyım..
Çünkü zaten çalışıyorum günün bir bölümü yokum evde korkuyorum da.
Ama düğünde bozdurduğumuz tüm altınların adına tekrar yaptırmaya başladım.

Kızlar bnmde ağustos ayında 2gr altın almak hedefim var
Şöyle ki araba kredimiz var ayda 2600 Oray'a gidiyor bnm maaştan 200 kalıyor bu ay ekdersim de yok önceden olan parayla anca 2gr alırım
Bu ay eşimin maaştan da baya gider olcak araba bakımı var zekat verilecek 1 arkadasa çeyrek takılacak benim kredi kartını o ödeyecek bu ay
Kurbanı da atlatalım da doğuma Kdr Bi kemer sıkma yapmaya karar verdik kenara bişiler atmamız lzm
Doğumdan sonra bnm ekders olmayacak maaşta krediye gidiyor zaten tek maaşla artırarak yaşamayı öğrenmemiz lzm o yüzden diye karar verdik

Aynen canım içimi dinliyorum kesinlikle zerre pişmanlık Yok .. ama dün öğleye kadar içim içimi yedi yavrum bakıcıda bissürü aglamış :110: artık asla ayırmam civcivimi yanımdan :anne:
kıyamam civcivine, maşallah, bahtı güzel olsun inşallah, ayırma yanından tabi ki annesi, öp bizim için mis kokulu meleğini bol bol

selam kızlar bende varım
4 yıllık ihtiyaç kredim var hedefim aylık belli bir gr altın almak ve kredimi 2 yılda kapatmak inşallah
şimdi banka hesabımda 21 gr altınım var
ağustos maaşı kurbana eylül maaşı okul masraflarına gidecek ekim gibi hedefime kaldığım yerden devam edeceğim inşallah
hoşgeldin canım, bol bereketli olsun inşallah

arayla ceyregin farkı ne ki ? Benim hiç ata altınım olmadı :)
ben de ilk defa geçen ay aldım ata altın.kulpsuz oluyor atanın fiyatı 970 idi çeyrek 230 civarı...

evet canım ekim ayında 2 yıl oluyor evliliğim. ben de taşınacağım için biraz daha bekliyorum evimi taşıdıktan sonra gebelik düşünecem inşallah. geçen ay doktora gittim gebelik düşüneceğim hormon yumurtalık falan baktırdım.. tahliller de ultrason da herşey normal dedi. folik asit başlattı.. işte Allah kısmet ederse bi ay sonra taşınırsam artık düşünecem.. Rabbim hayırlı evlat nasip etsin herkese..

ohh maşallah, her şey yolundaysa Allah'ın izni ile kısa zamanda alırız hayırlı haberlerini inşallah...

elektrık faturam 67 gelmiş :KK70: 100du oh
çok iyiymiş tatlım, bakalım benim ne gelecek bu ay,zira klima hiç durmadan çalışıyor :KK43:

Kate ablamin bir şortu vardı tam 13 yıllık :oha:
Hala giyiyorum dedi ama bel lastiği gevşediği için klipsle tutturuyormuş :halay:

Çok keyif aldım akşam onu seyrederken, yine izleyeceğim onu çok samimi geldi :KK39::confused:

nerden izliyorusunuz banada link atarmısınız

kızlarrr kate idolüm yaaa, bayıldım kadına..bi de 3.bölümde victoria var, onu da izleyin izlemediyseniz, kadın adam duştayken suyu kesiverdi paralar akıp gidiyor diye :p

Selam hanımlar... Baştan okuyamadım ama bende geldim..

hoşgeldin pınarcım... senin topikte denk gelmiştik bi ara, bol ve bereketli olsun birikimin inşallah

Ben yarım da alıyorum ata da....
Ama kışa kadar bir banka kasası artık kiralamalıyım..
Çünkü zaten çalışıyorum günün bir bölümü yokum evde korkuyorum da.
Ama düğünde bozdurduğumuz tüm altınların adına tekrar yaptırmaya başladım.

bizde bozdurtmuştuk, elimde hiçbişey yok şuan bu bilezikten baska :)

Hanımlar merhaba :KK24:

Ben de aranıza katılmak istiyorum:KK51:

23 yaşındayım ve nasipse bu ayın sonunda nişanlanıyorum. Bir yandan çeyiz yapıp bir yandan da birikim yapmaya karar verdim. Üç beş bir şey de olsa biriksin kenarda diyorum.
1 Ağustos itibariyle:

KUMBARA: 51,85
ALTIN : 0 :KK53:

Kumbarada elime geçen beş on kuruş elli kuruş bir lira ne varsa atıyorum. para üstü vs..

Maaş kartımda 510 liram var acaba hangi altına yatırım yapsam gram, çeyrek yarım?? Siz ne dersiniz sizce hangisi mantıklı olur?

bu ay ki hedeflerimizi yazmışız da benim şu an için hiç hedefim yok maalesef bu ay..hem eşimin maaşından hem benden bes kesintisi olacak :KK43: iadesi ne kadar sürüyor bilemiyorum...ayrıca masrafım çok fazla bu ay, şimdiden maaştan yemeye başladık bile ..bir de sanırım eşimin dişçi ziyareti olmak zorunda gibi..hafif ağrısı var ve korkusundan gitmiyor ama gitmeli... benim gelir ne kadar olacak hiç fikrim yok, bakalım neler bekliyor ağustos ayında bizi...yine de boş geçmemek için bir çeyrek diyeyim, belki kredi kartından alırım...

Evde bozuk para avına çıktım ve kumbaraya 5 TL daha attım:halay:

Tüp sipariş edecektim. Ama ondan da vazgeçtim. Küçük tüp bitene kadar bekleyip ikisini bir değiştireyim diyorum. Yoksa küçük tüpü getirmek icin ekstra para istiyorlar. Bakalım akşam annem ne diyecek bu durumao_O
Canım senin kumbara bugünlerde bayram ediyor :halay:
Tüpün değişmediğini gördüğünde kendi halleder diye düşünüyorum :hamarat:

X