Allahıma bin kere şükürler olsun sonunda hamileyim:)

kuzummmmm bak şuna 5 haftalık olmuşda 6. haftasına girermiş arkadaşım benim.....
bak bence o bebiş değil bebişlerrrr birincisi
valla 27 sine kadar nasıl dayancan ben şimdiye senin yerinde olcammmmm 2. bi dr.a sanki yeni öğrenmişimde hamileliğimi onaylatmaya gidiyomuşum gibi gidip baktımdı miniklere...... iyi dayanıyon valla.....
bende yarın gidiyom kontrole 16. haftam bitio ve artık mümkünse cinsiyetimiz kesinleşecek..... bakim bir bana oğlan doğuyor. ikinci oğlumun keyfi nasılllll(muratda ısrarla kız deyooooo) görcez bakam benim tansiyon yarın gene tavan....

bak sabrın sonu selametmiş değil mi tatlım benim
bebeğin sana ve eşine hayırlar getirsin inşallah
sağlıcakla meleğini kucağına almayıda nasip etsin mevlam
çok çok dua et diğer arkadaşlar için mevlan isteyen dileyen hasret çeken bütün kardeşlerime tez vakitte meleklerini yollasın:Saruboceq:

hande canım aslında tutamıyorum kendimi. gidip diyom başka doktora en azından keseyi göreyim. ama hep bişeyler çıkıyor olmuyor. hayırlısı böyle diyorum bende:))

bu arada ben hatırlarsan ilk sorduğunda oğluşuna erkek kardeş geliyor demiştim bakalım eşin mi biz mi tutturcaz:))

Sağol zeynepcim.. amin arkadaşım tüm isteyenlere tez zamanda allahım nasip etsin canım ..
tebrikler canim allah tamamini erdirsin inseallah
tuana canım çok sağol. amin güzelim..

tebrik edrim allah saglıkla kucagına almayı da nasıp etsin

Wavy canım sen dok gidip keseyi falan gördünmü bende hamileyim ama ben erken davranmış gibi hissettim çünkü keseyi falan göremedik hataya bekliyorum tekrar gitcem birde sende de heran adet olcakmış gibi karın ağrısı kasık ağrsı oluyormu:uhm:

canım henüz keseyi görmek için gitmedik doktora. doktorum 27 nisana randevu verdi hem kese hem kalp atışlarını birlikte göreceğiz. ama geç döllenme yoksa 5. haftadan sonra kese görünüyor diye biliyorum. belki sende de geç döllenme olmuştur..
bende ara ara karın ağrısı oluyor hafif hafif. bide bugün gazım çok var o da belime vuruyor ağrı yapıyor. birazdan çıkıp eve gitcem. dinlencem biraz..

Bence de canım eve git dinlen ilk haftalar çok önemli tutunması açısından beimde arada belim ağrıyor ayy herkeze soruyorum sıkıyorum insanları ama napiiyim elimde değil
Ama normalmiş böyle ağrılar sızılar:CüvCüv:

serpilcim 2. erkeğim geliyo:)

canım benim öğrendiniz demek. bak ben demiştim erkek diye. bu konuda pek yanılmıyom:)) enişteyi yenmiş oluyoz sanırsam:jeyyar: ayy bi yakışıklı daha geliyor ne güzel. hayırlısıyla eğer kız olursa kızımı vercem oğluna. ama içimden benimkide erkek geçiyorlaelaelaelaelae

Hande kuşum maşallahh alırsın 2tane gelin biri wavyninki biride benimki olur inş. :))) dünür oluruz :))
en başta sağlıklı sonrada hayırlısı olsun canım arkadaşım..

Wavy kuşummmm burda deilsin şimdi biliyorum yinede yazim dedim 27sinde inş. güzel haberler alcas canım benim gümbür gümbür atcak teyzesinin kuzusunun kalbi inşallah

ne mutlu size tatlım babayıda senide tebrik ederim.. RABBİM sağlıkla kucaklamayı da nasib etsin inşallah

slm cnm.bende senin gibiyim.bugun 2.çocuğuma hamile olduğumu öğrendim.ama henüz 20 günlükmüş.o yüzden keseyi göremedi doktor.ama adetimide 2 hafta önce oldum.dış gebelik olma ihtimalinden bahsetti.pztsi belli olacak.eğer değerler ikiye katlanırsa normal gebelik sayılıyomuş.inşallah normal çıkar.allah bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder inşallah.

wavy senide tebrik ederim.allah tamamına erdirir ve sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip eder inşallah.

hayırlı olsun canım tebrık ederım darısı başıma inşallah

Bende bu dış gebelik ihtimalini düşünüyorum ama herşeyin hayırlısı olsun benim adetim geç olur o yüzden doktorum geç döllenmeden daha çok şüphelendi..
İnşallah sağlıklı bir hamilelik olur bizim için...a.s.

wavycim tebrikler canım..Allah sağlıkla kucagına almayı nasib etsin inş, hepimizi b avazda kurtarsın ayrıca:)amiiiin.

KOCAMANN TEBRİKKKLLLLLEEEEEEERRRRR:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…