Allahıma bin kere şükürler olsun sonunda hamileyim:)

DıLA,ŞEVVAL çok sağolun canlarım..
ikinci kan değerimide öğrendim 352,4... allahıma bin şükürler olsun artmış:))

oh oh aman sıkı tut öyle ani hareketler yapma haaaa...zaten yapana kadar canımız çıkıyo ki ben hala beceremedim...bide düşmesin....
şimdik tutunması için dua edelim (inşallllaaaahhh sağ salim kucağına alırsın)
seninki kız olcak içime doğdu...

oh oh aman sıkı tut öyle ani hareketler yapma haaaa...zaten yapana kadar canımız çıkıyo ki ben hala beceremedim...bide düşmesin....
şimdik tutunması için dua edelim (inşallllaaaahhh sağ salim kucağına alırsın)
seninki kız olcak içime doğdu...

ay dilacım çok sağol canım ya iyi dileklerin içinç valla şimdilik dikkat etmeye çalışıyom. valla bi düğün günümde bide şimdi kendimi prenses gibi hissettiriyor çevremdekiler. allah razı olsun..

Canım benim allahım tez zamanda sanada nasip etsin inşallah inan tüm içtenliğimle dua ediyorum..
sizde bi sorun varmıydı canım ?

wavy tebrik ederim seni canım ayyyy çok sevindim ya ALLAHIM kucagınada saglıklı bir şekilde almayı nasip etsin bebişine iyi bak canım.

ay dilacım çok sağol canım ya iyi dileklerin içinç valla şimdilik dikkat etmeye çalışıyom. valla bi düğün günümde bide şimdi kendimi prenses gibi hissettiriyor çevremdekiler. allah razı olsun..

Canım benim allahım tez zamanda sanada nasip etsin inşallah inan tüm içtenliğimle dua ediyorum..
sizde bi sorun varmıydı canım ?

sorun bende tatlım..daha yeni evliyiz olmuyo diye düştüm yollara...
hemde hiç yumurtlama dönemime denk getirmeden düşün..bi leylek bulsada getirse şu çocuğu bari....ben yapamicam çok stresli delikafaduldendelikafadulden

hemde hiç yumurtlama dönemime denk getirmeden düşün..bi leylek bulsada getirse şu çocuğu bari....ben yapamicam çok stresli delikafaduldendelikafadulden

canım daha çok erken dimi yola düşmeye doktorlar bile 1 yıl dolmadan herhangi birşey yapmıyor sen daha10 aylık evlisin bu kadarda acele etme ya evliliğin tadını çıkar :) böyle strese girme kendine yaparsın ve stresten çok etkileniyo haberin olsun birazcık sakin ol kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
Bende 8 aylık evlıyım bende Çok ıstıyorum ve klomen kullandım bu ay cuma gÜnÜ kontrolÜm var Şımdı ne olcak bılmıyorum fıkrı olan var mı

wavy bitanemmm. :1hug: Buradan da tebrik edeyim seni. :hooray: :teytey: Çok sevindim tatlım. :dance: :dance: :dance: Sen de bu mutluluğu yaşadın çok şükür. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Rabbim bebişini ya da bebişlerini sağlıkla kucaklamayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Herşey gönlünüzce olsun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Sorunsuz bir hamilelik geçirmeni diliyorum. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Kocamannnnnnn öpüyorummm. Şeniz Şeniz Şeniz Allaha emanet olun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :nazar: :nazar: :nazar:

Tebrikler canim hayirli olsun
Allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin insallah
Darisi bizlere

tebrikler canım çok güzel bir haber ya bu ay hamişlerimiz çogaldı darısıda bizlerin başına olsun inş.

tebrikler canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn..:Saruboceq:

wavy tebrik ederim seni canım ayyyy çok sevindim ya ALLAHIM kucagınada saglıklı bir şekilde almayı nasip etsin bebişine iyi bak canım.

canım benim çok sağol bitanem. Amin canım amin..

Dila canım tam evliliğinin tadını çıkaracağın dönemleri zehir etmişsin kendine.. böyle yapma inan bana stres en büyük düşman canım benim.

Bende 8 aylık evlİyİm bende Çok İstİyorum ve klomen kullandım bu ay cuma gÜnÜ kontrolÜm var Şİmdİ ne olcak bİlmİyorum fİkrİ olan var mı

canım doktorun yumurtalarının gelişmesine bakacak çatlatma iğnesi verecek ve ilişkiye gireceğin günü söyleyecek. inşallah allahım emeklerinizi boşa çıkarmaz. mucizen bu ay kapıyı çalar canım benim..

wavy bitanemmm. :1hug: Buradan da tebrik edeyim seni. :hooray: :teytey: Çok sevindim tatlım. :dance: :dance: :dance: Sen de bu mutluluğu yaşadın çok şükür. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Rabbim bebişini ya da bebişlerini sağlıkla kucaklamayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Herşey gönlünüzce olsun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Sorunsuz bir hamilelik geçirmeni diliyorum. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Kocamannnnnnn öpüyorummm. Şeniz Şeniz Şeniz Allaha emanet olun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :nazar: :nazar: :nazar:

Nevrooo canım benim çok sağol bitanem. allahım seninde bebişlerini korusun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bitanem. ŞenizŞenizŞenizŞeniz

Tebrikler canim hayirli olsun
Allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin insallah
Darisi bizlere

Dalia canım çok sağol. amin bitanem allahım tez zamanda sizde nasip etsin inşallah

tebrikler canım çok güzel bir haber ya bu ay hamişlerimiz çogaldı darısıda bizlerin başına olsun inş.

canım benim teşekkürler. allahım tez zamanda sanada nasip etsin inşallah. hamiş patlaması yapcaz inşallah:))

tebrikler canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn..:Saruboceq:

Amin canım çok teşekkür ederim:1hug:

Kıslar sonunda bende hamileyim:teytey:
kimyasal gebelik 1 başarısız aşılama derken ilk tüp bebek denememle hamileyim.. Dün 10.gündü ve dayanamayıp kan testi yaptırdım ve sonuç 100,9 allahım tamamına erdirr inşallah.
Artık hamiş olduğuma göre benimde dualarım kabul olur heralde. kaydirigubbakcemile2 Allahım tüm isteyenlere hayırlısıyla bu duyguyu tattırsın inşallah Aminn:Saruboceq:
ne güzel senin adına sevindim bende istiyorum bizim içinde dua et
çok rahat sağlıklı mutlu bi hamilelik geçirmen ve nur topu gibi sağlıklı bi bebeğe sahip olman dileğiyle...

ne güzel senin adına sevindim bende istiyorum bizim içinde dua et
çok rahat sağlıklı mutlu bi hamilelik geçirmen ve nur topu gibi sağlıklı bi bebeğe sahip olman dileğiyle...

CANIM TÜM KALBİMLE DUA EDİYORUM ALALHIM BEBEK HASRETİ ÇEKTİRMESİN KİMSEYE. HERKESE HAYIRLISIYLA MELEKLERİNE KAVUŞTURSUN. DARISI BAŞINA BİTANEM..:Saruboceq:

ayy evet canımya artık takmıyorum zaten....
iyisin sen dimi bu arada?bebiş nabıyo bebişşşşş?

Dila canım,he şöyle takma kafanı:KK70: valla bebiş iyi sanırsam daha göremedim kendisini:KK43: 27 sine randevu verdiler hem keseyi hem kalp atışını duyacağız inşallah. sabahları biraz yaramazlık yapıyor midemi altüst ediyor ama bunada şükür:))
allahım tez zamanda sana ve tüm isteyenlere nasip etsin inşallah..

oy yirim ben onu..başlatma midene onu bulabilmek için nası uğraştık....
ohh yapsın yeğenim...
kız olcak o ben deyim saa...
bana dua ediyosun dimi adetime 5 gün kaldııııı

:ecrin_bebek:tebrik ederim wavy darısı başımıza inşallah
canım çok sağol. allahım tez zamanda sizlerede nasip etsin.

oy yirim ben onu..başlatma midene onu bulabilmek için nası uğraştık....
ohh yapsın yeğenim...
kız olcak o ben deyim saa...
bana dua ediyosun dimi adetime 5 gün kaldııııı

hayırlı sağlıklı olsunda gerisi boş.. az kalmış canım varmı belirtiler.. inşallah allahım 5 gün sonra burdan hamileyim diye çığırmanı nasip etsin..a.s.

oyy canım inşallahhhh hemde ne çığırırım siteyi ayağa kaldırıcam walla....haberiniz ola...belirti yok hatta karnım hafif hafif ağrıyo sadece başım biraz ağrıyor birde her ay bir hafta önce yaklaşık 4-5 paket çikolatayı bitirirdim bu ay canım hiç istemiyo bunlarla avunuyoz işte düşün bacım...

X