Allahıma bin kere şükürler olsun sonunda hamileyim:)

inşallah cnm.beklemek çok zormuş.benim yarın belli olacak normalmi dış gebelikmi.inşallah normal çıkar.ikinci çocuğum olmasına ragmen çok endişeliyim.allah hakkımızda hayırlısını versin

serpilim aşkım kuzum gözünaydın ben demiştim demicem ama değerin yüskekti:)
işte bize sürpriz yaptılarrrr:)

canlarım hepinize çok teşekkür ediyorum. niye şok oldum bilmiyorum ama nedense ilk zamanlar ikiz diye düşünsemde son zamanlarda tek diye düşünüyordum. meleklerim ikizmiş allahım herkese nasip etsin...

BEN 3 Ü BıLE GÖZDEN ÇIAKRMIŞTIM DUYDUNMU MıNıŞLERıNıN KAPLERıNıN PIT PITLADILARMIIIIIIII:? nası güzel dimi şimdi 2 li teste kadar tekrar bir bekleyişşşşş.....minicik kesede 2 can ne güzel allahım hepinize sağlık versin kuzummmmm

BEN 3 Ü BİLE GÖZDEN ÇIAKRMIŞTIM DUYDUNMU MİNİŞLERİNİN KAPLERİNİN PIT PITLADILARMIIIIIIII:? nası güzel dimi şimdi 2 li teste kadar tekrar bir bekleyişşşşş.....minicik kesede 2 can ne güzel allahım hepinize sağlık versin kuzummmmm

hande canım pıt pıt atıyordu kalpleri. bu arada tek kese değil iki kese:) çift yumurta ikizleri meleklerim:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…