Allahıma bin kere şükürler olsun sonunda hamileyim:)

Bende bu dış gebelik ihtimalini düşünüyorum ama herşeyin hayırlısı olsun benim adetim geç olur o yüzden doktorum geç döllenmeden daha çok şüphelendi..
İnşallah sağlıklı bir hamilelik olur bizim için...a.s.

inşallah cnm.beklemek çok zormuş.benim yarın belli olacak normalmi dış gebelikmi.inşallah normal çıkar.ikinci çocuğum olmasına ragmen çok endişeliyim.allah hakkımızda hayırlısını versin

serpilim aşkım kuzum gözünaydın ben demiştim demicem ama değerin yüskekti:)
işte bize sürpriz yaptılarrrr:)

canlarım hepinize çok teşekkür ediyorum. niye şok oldum bilmiyorum ama nedense ilk zamanlar ikiz diye düşünsemde son zamanlarda tek diye düşünüyordum. meleklerim ikizmiş allahım herkese nasip etsin...

BEN 3 Ü BıLE GÖZDEN ÇIAKRMIŞTIM DUYDUNMU MıNıŞLERıNıN KAPLERıNıN PIT PITLADILARMIIIIIIII:? nası güzel dimi şimdi 2 li teste kadar tekrar bir bekleyişşşşş.....minicik kesede 2 can ne güzel allahım hepinize sağlık versin kuzummmmm

BEN 3 Ü BİLE GÖZDEN ÇIAKRMIŞTIM DUYDUNMU MİNİŞLERİNİN KAPLERİNİN PIT PITLADILARMIIIIIIII:? nası güzel dimi şimdi 2 li teste kadar tekrar bir bekleyişşşşş.....minicik kesede 2 can ne güzel allahım hepinize sağlık versin kuzummmmm

hande canım pıt pıt atıyordu kalpleri. bu arada tek kese değil iki kese:) çift yumurta ikizleri meleklerim:)))

X