Allah Sizin Üzerinizde Ne Sıkıntı Varsa Alır?

Paylaşımımı okudunuz mu videoyu izleyen oldu mu bilmiyorum dostlar...
Ben 4-5 gündür sabah ezanını duyduğum halde namaza kalkamıyordum korkumdan erindiğimden bu sabah kalktım ama hep burnumda koku alıyor muyum diye 2 aydır beklemede olan ben bugün 5-6 saniyelik kısaydı yani gül kokusunu aldım ama hem gül gibi hem ne bileyim tatlı içine işliyor farklı yani duydum ve hemen gitti koku...

Yükümüz ağır sen kolaylaştır Allah'ım

Biz bilmiyoruz sen bize öğret Allah'ım

Biz unutkanız sen bize hatırlat Allah'ım

Biz noksanız sen bizi tamamla Allah'ım

Kullarım eğer isteseydiniz verirdim dediğin ne kadar Rahmet hazinene ait nimetler var ise sen bize lutfet Allah'ım

Kullarım eğer sığınsaydınız korurdum dediğin ne kadar şer var ise sen bizi muhafaza eyle Allah'ım

Rabbim bizi doğru yoldan ayırmasın, Efendimiz (sav) e ümmet, Rabbimize hayırlı kullardan olabilmeyi nasip eylesin amin, ecmain..

Hayırlı cumalar..

benim 2 tane manevi ismim verildi gülsüm ve nurcihan
öğretmenin yeni verildi aziz mahmut hüdayi hz.
rüyalarımda yol aldığım gösterildi
(ve sıkıntılar çekeceğimi sabredmem gerektiğini söylendi gerçekten çok sıkıntı çektim)
ve zikir ağaçlarım gösterildi
ve 2 gün önce zikrimi çekerken genelde karşımızdaki dağa bakardım
kuşlar uçar giderdi bu sefer sürekli önümde uçtu bana doğru uçtu izlemeye doyamıyordum
zikrimi uzattıkça uzatıyordum sırf izleyebilmek için sonra dedim ki nefsim mi yapıyor
dağı izlemeye başladım bu defer kuş ordan bana uçmaya başla
çok mutlu olmuştum içimden sultan aziz dedim yine kuşu izlemeye başladım
yanına bir kuş geldi uçtu gitti 1 dk sonra tekrar geldi biraz daha izledim sonra zikirmatiğe bakma için tel ışığını açtım baktım
kuş gitti ve bir daha gelmedi
sonra aziz mahmut hüdayi dedim ve manevi öğretmenin verilmiş oldu
ve nefsimi öldürdüğüm müjdesi verildi
ilkinde zikir çekerken tavana bakıyordum ve taput gördüm
ikincisinde rüyamda ki taput gördüm ve nefsimi öldürrdüğüm müjdesi verildi
uzun zamandır da rüyalarımı hatırlamıyorum

ne güzel şeyler yaşamışsın sen ne zamandır zikirdesin uveyssin canım

içten yapınca o kadar güzel yaşıyorki insan anlatılamaz yüreğin ortadayken o kadar güzel oluyor ki
evet bende güzel rüyalar gördüm birkaç gündür ihmal ettim bugün yeniden toparlanacağım ben her zaman nefsinin korkutmasına maruz kalan biriyim evde tek başına olmaktan korkarım geceleri yalnız uyuyamam 31 yaşındayım ama hala annem kızar...
eşim bile zikri çektikçe gördüklerimi ona anlattıkça birkez bırak bak daha fazla korkacaksın dedi yok dedim ALLAH beni kulunu biliyor bırakmaktan korkuyorum onun için içime korku vermeden ben zikrimi çekeceğim dedim ama asıl amacım ALLAH günahlarımızı affetsin mahşer de beni ne kadar andınız diye sorduğunda andım EY YARABBİM diyebilmek önemli ..bir de namazlarımda da kendimi eğitirsem tam bir de ibadet aşkını ve de tadını aldık mı namazlarımızda Kuran okumalarımızda o zaman her şey daha kolaylaşacak bizlere..hep nefisle mücadele

Allah'ın ve Resulünün selam ve bereketi üzerinize olsun.

Bu gün farklı bir gün bütün üveysler için müjdelerle dolu bir gün salavat ve tevhitlerimizi bu gün okurken arttıralım.
Rabbim bu gün için verilen müjdelerden bütün kardeşlerimizi nasiplendirsin inşallah.

Ben öncede çektim gül kokusu almıştım korkup bıraktım 1 haftadır düzenli çekiyorum rüya bile girmuyorum dün gece hamilemisim doktor yumurtayı büyütüyor içinde cenin var ama bebek düşündüğüm içinde görmüş olabilirim bilemedim

tekrardan başladığına çok sevindim canım zikre mübarek olsun inşallah gülüm sevindirici haberler alırsın

Meraba bişi sroucaktım ben bu zikri sabah akşam sadece düzenli şekilde Rabbimi anmak için okusam yani Üveys olmak istemeden olur mu?

Meraba bişi sroucaktım ben bu zikri sabah akşam sadece düzenli şekilde Rabbimi anmak için okusam yani Üveys olmak istemeden olur mu?
canım zikri okuyan kişiyi ben yada başka bir kul üveys yapmıyor Veysel karani Hz üveysdi Ladikli Ahmet ağa üveysdi netde araştırırsan bir çok Allah dostunun üveys olduğunu okursun. zikri okuyan Rabbimiz tarafından üveys kabul ediliyor.

anladım canım kusura bakma aslında okumak istiyorum ama içimde bi rahatsızlık oldu şeytandan mı yoksa vicdanımdan gelen bi uyarı mı onu çözemediğim için araştırmak istedim..

anladım canım kusura bakma aslında okumak istiyorum ama içimde bi rahatsızlık oldu şeytandan mı yoksa vicdanımdan gelen bi uyarı mı onu çözemediğim için araştırmak istedim..
Bende geçen gün yatsi kılarken zikir aklıma geldi çok korktum yapmiycam dedim sonra dedim bu şeytanın vesvese korkmuyorum dedim devam ettim geçti sukur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…