Allah Sizin Üzerinizde Ne Sıkıntı Varsa Alır?

nedensude kuzum bende zikir çekiyorum ama tamamen Allah rızası için sana da zikir çek derken bu topigin içeriğini bilmiyorum onların yaptığı gibi yap vs diye yazmadım yalnızca Efendimizin günlük hayatta çektiği zikirleri Allah rızası için çekebiliriz

Evet, ilk sayfada zikrin yapılışını anlatırken yazmış konuyu açan kişi hediye etme kısmını.Sorarsanız kimseye bağlı değiller söz de ama muharrem hocalarına ve kendi öğretmenlerine bağlıdırlar aslında.onlar nasıl yönlendirir se öyle yapar ve inanırlar.Zikir de amaç zaten Allah rızasıdır.Onun dışında rüyam da evliya gördüm,güzel koku duydum ya da biri bana şu yaşayacağım şeyi bildirdi hatta haşa cennet le müjdelendim bir sürü manevi olay yaşadım deyip bu zikir yapılınca zikir amacından çıkıp çok başka bir hal alıyor.Bir büyüye kapılmış gibi manevi bişey yaşadığını zannedip ben seçilmiş kulum havasında zikire devam ediyor yani yapan insanlar.Siz Allah rızası için yapmaya devam edin zikrinizi doğru Yoldasınız:)

Rabbim doğru yoldan hicbirimizi sapitmasin yaptığımız ibadetler zikirler Allah'in rizasini kazanmak için.. ne kadarda yazan olmus 200 sayfa bu topik silinse cok iyi olur kazen abide ruya ile ilgili onaylamadığı bir şeyi yazmış ama topigin silinmesi daha mantıklı bence

Amin inşallah.Boşluğa düştüğüm bir anda çıktı bu zikir karşıma benim.Çok da doğru yanlış düşünmeden başladım ben ama bi zaman sonra akıl başa düştü çok şükür.Gerçekten burdan bu konunun silinmesini ben de çok isterim ki insanlar bu yanlışa düşmesin

Fark ettim zaten

Ben bu zikirdeki kaidelerle alakasız olarak kelimei tevhid, salavat çekmeye başladım o gün şükür. Sayısız şekilde çekiyorum. Bu zikrin içeriğinde de böyle şeyler var ama sıkıntılı olan konuları arkadaş açıkça belirtmiş sağolsun. Bence de konu komple silinse çok iyi olur.

Tevhid ve salavat tabiki doğru ama insanlar herkes gibi nefslerine uydular. Sorun bu değil çünkü insanız, hata yaparız. Sorun kendi ağızlarından çıkanı “ heva ve hevesinden konuşmaz” diyerek Peygamber efendimizle bir tutmaları. Ayak her an kayabilir, son nefese kadar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…