Allah Sizin Üzerinizde Ne Sıkıntı Varsa Alır?

Rabbimin ve resulunn selam ve bereketi uzerinize olsun.gunahlariniiz af dualariniz kabul kandiliniz mubarek olsun.

Boyle mubarek bir gunde manevi tedavim yapildi.yasatan rabbime sukurler oldun.
Rabbim hepinuze daha guzllerini yasatsin.
Yasa gor hayret makami
Zikre teslim olunn ltf oyle mi boylemi su bu ile yorulugacaginiza rabbim sana teslim oldum deyip yasayin gorun.
Zikriniz daim arkanizdan gelenler cok oldun.
2 gun sonra zikirde 2 ayim dolucak resmen bambaska biri oluyorsunuz oncede yazdim 10 yildir ibadetlerim var ama 2 ayda yasanilsnlar hayret makami hic aklima acabalari getirmedim bir sey goreyim koklsyayim yasaysyim diye degil sadece rabbim icin yapiyorumm.

Sayfanin basindan okursaniz ve veysel karane com okursaniz safran bolu sihbeti hepsi cevap sorgu suallerinuze okuyun ve teslim olun kalp ile beyin ayni ritimde oldumu geliyor hepsi

Mubarek olsun canim manevi tedavin:)
Rabbim daha da arttirsin Ilmini Nurunu ve bereketini.
Aynen 5 yildir cektigim Zikirde bu iki bucuk ayda tattigimi tatmadim.

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir.

Rabbim sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa, nasiplenmeyi hak eden kullarından eylesin bizleri. Bu gece bütün dualarınızın kabul olması dileklerimizle.

Regaip kandiliniz mübarek olsun!

Canim mubarek olsun

Selamun Aleykum,
ben bu forumun sessiz okuyucularindandim,uyelik almayi hic dusunmemistim ama Rabia hanimla iletisime gecmek icin araniza katildim.
Rabbim hepimizi tevbe ve teslimiyet yolunda muvaffak eylesin.
Hayirli cumalar

imsak vaktinden sonra ama sabah ezanından önce yaparsak da mı sabah vakti oluyor?
imsak vakti ile sabah baslamis oluyor canim sabah namazi da kilinabilir bu vakitten sonra gunes vaktine kadar.Ramazanda sabah ezani imsakta okunuyor biliyorsunuz ancak Ramazan ayi disinda calisanlar icin kolaylik olmasi bakimindan ve daha onemlisi Hanefi mezhebine gore gunes dogmasina yakin kilinmasi daha iyi oldugundan ezan daha gec okunur.
Yani imsakla birlikte gunduz zikrini aksam ezanina kadar yapabilirsin kardesim.

mubarek olsun kardesim :)

Allah in ve Resulu nun ve sevdiklerinin selam ve bereketi uzerinize olsun Can kardeslerim..

bi kardesimiz zikri yapmaya basladi iki haftadir cok sukur.
Nefsini gordu bilmedigi karistirdigi sureleri dualari takilmadan okumaya baslamis birdenbire.
Ellerinde dolasim bozuklugundan kaynakli yaralar olusuyordu uc dort gun once sabah ellerinde yogun bir sarimsak kokusuyla uyanmis. Sarimsak yemesi istendi sifa verilmis.Uc gunde ellerindeki yaralar azaldi kasinti bitti cok sukur.

Veren bildiren ogreten yasatan Rabbimize hamdolsun...

Aklımızdan ilim

Kalbimizden Allah

Dilimizden Lailaheillalah

Gönlümüzden Resulullah eksik olmasın inşaallahh

Rabbim bizi doğru yoldan ayırmasın, Efendimiz (sav) e ümmet, Rabbimize hayırlı kullardan olabilmeyi nasip eylesin amin, ecmain..

Hayırlı cumalar..

aminnn Hayirli Cuma lar Can Hocam Rabiam :)

Allah sizden razi olsun
Bizi bulusturan bu yolu bulduran bizleri kardes kilan Rabbimize sonsuz buyuklugunce hamd olsun...

Aminn canimm
Hayirli cumalar kizlar

Bende dün yatsi dan sonra zikirlerimizi çekiyordum elimde tesbih tövbe estağfurullah çektim 70 lerce falandır bir farkettim Allahü Ekber çekiyorum. . Bu bahsedilen bir duamı yoksa öncesinde çektiğim namaz tesbihinin etkisini anlamadım ama bilinçli yapılmadı çünkü gözlerim kapalıydı tamamen dualara konsantre olmuştum inşallah hayırlara vesiledir

Rabia2015

Selamun Aleykum,
ben bu forumun sessiz okuyucularindandim,uyelik almayi hic dusunmemistim ama Rabia hanimla iletisime gecmek icin araniza katildim.
Rabbim hepimizi tevbe ve teslimiyet yolunda muvaffak eylesin.
Hayirli cumalar

Yalan çok büyük günahtır... 4 üyeliğiniz var bu nasıl bir sessiz okuyuculuk ?

Rabbim kendisinin büyük olduğunu sana bildirmiş Allahu ekber "Allah en büyüktür" anlamında. Allah senin zikrinden memnun olmuş o memnuniyetini ve kendisinin büyüklüğünü bildiriyor zikrinde sana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…