Allah Sizin Üzerinizde Ne Sıkıntı Varsa Alır?

RÜYASINDA MANEVİ TEDAVİSİ YAPILAN, KAN KANSERİ KARDEŞİMİZİN YAŞADIKLARI

Allahın ve Resulunun selam ve bereketi üzerinize olsun .

Rabbim kan kanser hastalığımı aldı kardeşlerimle paylaşmak istiyorum önce gördüğüm Salih rüyamı yazacağım .Sonra yorumunu paylaşacağım kardeşlerimle

13.9.2015 Salih Rüya

Hastaneye sevdiğim kızı ziyarete gidiyorum annemde Hastanede yatıyor onu da ziyaret ediyorum. sevdiğim kızın evine gidiyorum, yemek yapıyorlar, oturuyorum. erkek kardeşleri var kız kardeşinin biri beni seviyor ben onunla ilgilenmiyorum arabayla giderken araba yolun durumuna göre kendi gidiyor. sevdiğim kızın evinden babasıyla beraber çıkıyoruz. babasının sırtında büyük ilaç makinesi var hortumu bükülmüş ben seyrediyorum. sonra ağzına sarı renge yakın su içiyor sonra rahatlıyor.

Yorumu.

Hastane, rabbim tedavi ediyor.

Sevgili ,gösterilen sevgili Allah ve resulü.

Benim omur iliğinde sorun varmış yani. Kan kanseriydim. rabbim iki sefer sarı su İçilmesi sonra rahatlama rabbim kan kanser Hastalığımı almış rabbime hamdüsenalar olsun .

Annenin hastanede gösterilmesi de rabbim tedavi etmiş.

10 tele sadaka ver, araba gösterilmesi uzun yolda yolculuğum. Rahat olacak.

10 yıldır uzun yolda araba kullanamıyorum, Yarım saat içinde uyku geliyordu. gaz pedalına basamıyordum.

Ayrıca astım ve gizli şeker hastalığım vardı oda tedavi edilmiş, Şifam verilmiş. Allahın şanı ne yüce

Son düzenleme:
Rabbim ne kadar buyuksun

Allah ve Resulunun selam ve bereketi üzerinize olsun üveys kardeşlerim ,
Mevlana Hz. öğretmenim oldu elhamdulillah ,ne mutlu bizlere ki Rabbim çok kısa zamanda lutüflarını sunuyor hem de en kıymetlilerinden ...
Artık hayata farklı bir pencereden bakmaya başladım ..
Hayata,Sevgiliye giden yolda katetmemiz gereken meşakatli bir yol olarak bakmayı öğretiyor Rabbim ...
Dünya zevkleri de neymiş ki?
Rabbim dilimizde,gönlümüzde, ruhumuzda olmadıktan sonra içiboş zevkleri napalım ki ?
O değil mi 'Ben kuluma Şah damarından daha yakınım' diyen?
O bize böyle yakınken nasıl uzak olabiliriz ki?
Tüm yüreğimizi O'nun sevgisiyle doldurmak varken niye karartalım kalbimizi?
Iki Cihan serveri Resullulah (sav)demiyor mu "Bedende bir et parçası vardır.O iyi olursa tüm beden iyi olur,o kötü olursa bütün beden kötü olur.O et parçası KALP'tir" diyerek işaret etmiyor mu bizlere ;ey iman edenler o kalp parçasını sevgilinin sevgisiyle doldurun ki bütün bedeniniz sıhhat bulsun demiyor mu aslında?
Mevlana olabilmek çok mu zor ki ...
Ben öldüğümde sakın ağlamayın ahh Vahh demeyin o gece benim düğün gecemdir o sevgiliye kavuştuğum gecedir diyen Mevlana Hz.gibi o aşkla ölümü anlatmak zor mu bizler için ?
Ölümü hesap günü ya da gecesi olarak değil düğün gecemiz olarak görebilmek zor mu ki ...
İnşallah zor değildir ..
Inşallah Rabbim tüm Üveyslere,yüreğini gerçek aşkla kavurmak isteyen tüm inananlara bu güzel Duyguları yaşamayı,Allah Dostları gibi güzel düşünebilmeyi cehennem ateşinde değil,Aşkın Ateşi'nde yanabilmeyi nasip etsin...Âmin

Kizlar pazar gunu yogunlugu anca yazabildim , dun gece bu ayin icinde 3. Kez Manevi tedavi oldum , rabbim hastaliklarimi bir bir aliyor, sonsuz kere hamdolsun , o kadar mutluyum ki , derdi veren dermanini da veriyor , imtihanimizda sabrini da veriyor , yeterki tam teslim olalim , supheye hic bir zaman dusmedim rabbim de izin vermesin , sizinde butun sıkıntılarinizi , hastaliklarinizi alsin insaallah, amin

Benim 7. günüm; herhangi bir değişiklik yok. Zaten bi değişiklik beklemiyorum. Normal namaz tesbihatı yapar gibi yapıyorum.

Bir de Rabia hanımın önceki sayfalarda bahsettiği sıddık mührü diye birşey var; eşimin de ayak tırnağı aynen öyle. Ama eşim namazı ve Kuranı bırakalı çok oldu; ara sıra da içki içtiğini biliyorum. Allah hidayet versin.

olabilir belki de kendimiz de eksik bir şeylerimiz var o yüzden olmuyordur
Zihnimiz çok dolu olduğundan olabilir. Mesela ben 3 aydır çok sıkıntıdayım. Rabbim beterinden saklasın, namaza Kurana sarılmasam çıldıracak gibiyim. Zihnim çok bulanık, kalbim kararmış vaziyette. Eskiden umut ve umutsuzluk arasında makul bir dengede dururdum; şimdi hep umutsuzum.

Amin inşallah canım

Benimde içinde bulunduğum bi durum var o değişmediği sürece içimin yangını hiç geçmeyecek

Umut olmazsa yaşamamız çok zor olur bende 1. Tüp bebek denemesi sonucu negatif aldığımda kendimi okadar umutsuz ve çaresiz hissettim ki sonra namaza başladım beni çok rahatlattı ilaç bile almayı düşünmüştüm daha sonra anneannem ölünce Dedem ortada kaldı annem aldı yanına sonra dedinki Allahım sen böyle evlat vereceksen verme hep hayırlı olanı istedim olmazsa da alırız yurttan diye düşündüm şimdi daha rahatim

Benimde içinde bulunduğum bi durum var o değişmediği sürece içimin yangını hiç geçmeyecek
Aynen canım benim de içimde bir yangın var; sanki hiç sönmeyecek gibi. Birşeyi çok istememek lazımmış onu anladım. Haşa hafif bir burukluk gibi birşey oluyor; o duygu hoşuma gitmiyor. Ben de bu kalp kararması olduktan sonra... Ama zikire devam edersem birşeylerin değişeceğinin farkındayım. Rabbimin sevgili kuluyum herhalde; herşeye çok zor ulaşıyorum; Rabbim benim yakaran sesimi her zaman duymak istiyor demek ki :)

Ben de hep salih ve saliha evlatlar istiyorum canım; herhalde Rabbim onun için beni bu kadar bekletiyor. Herhangi bir evlat isteseydim; ne olursa olsun ver deseydim, ol Ganiyy verirdi; ama ben arkamdan okuyacak evlatlar istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…