Allah Sizin Üzerinizde Ne Sıkıntı Varsa Alır?

Kainatin efendisi Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa s.a.v. efendimize alisine ,ehli beytine tüm Peygamberlerimize ve Rabbimin sevdiklerine 18 bin aleme selam olsun.

Allah'ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (s.a.v) şefaati üzerimize olsun.

Allah’ım seni her şeyden daha çok seven ve nezdinde müstesna sevgine mazhar kılınmış kulların dan ,cennette cemalini görenlerden olmayı eyle.

Rabbim bizi doğru yoldan ayırmasın, Efendimiz (sav) e ümmet, Rabbimize hayırlı kullardan olabilmeyi nasip eylesin amin, ecmain..

Hayırlı cumalar..

Aminn.. hayirli cumalar

canım ben çocukluğumdan beri rüyalarımda uçarım. Genelde deniz üzerinde veya yüce dağlara doğru. Bazen şehrin üzerinden. Bir de önüme harita seriliyor; bir kaç kere gördüm. Harita derken kağıttan bir harita değil; bütün şehirleri olduğu gibi görüyorum. Buradan doğuya bakınca doğudaki şehirleri, batıya bakınca batıdaki şehirleri. Aradaki yolları bile görüyorum. Çok acayip duygular yaşıyorum. Günde 3- 4 rüya görüyorum.

Kızlar ben çalışıyorum gündüzleri odada zikirle çekebilirsiniz birde abdestin oluyor ama başım açık çekilebilir mi

Rüyalarında her kez mutlaka kendisini uçarken görmüştür. Tevhit okuyan kişilerin rüyaları farklı oluyor bunu 3 aydır okuyan ya da yeni başlayan kardeşlerimizde bu rüyaların diğer rüyalardan farklı olduğunu biliyor bunu söyleye bilirim size. Tevhit okuyan kişilerin tövbe ile günahlarının af olunduğunda yaşadıkları bir durum bu. Her rüyasında uçuyorum diyen aynı kapıya çıkmıyor zikir ehli olmanız gerekir . zikir ehli yani tevhit okumanız lazım . Okuyup okumadığınızı bilmiyoruz. Bundan evel de kişinin nefsini görmesi gerekiyor ve belirli manevi aşamalardan geçmesi gerekiyor. Bu gün zikre başladınız yarın uçacaksınız diye bir şey yoktur. Ayrıca zikir okurken gördüğünüz rüyalar size yol gösterir veya rehberlik eder. Bu rüyaları da yine zikir ehli olan kişiler yorumlar. Her zikir ehli de yorumlayamaz Allah tarafından izin verilmiş ( ruya ilmi) verilmiş kişiler yorumlar. Peygamber efendimizin bir hadisi var nefsini bilen Rabbini bilir diyor. Nefsinizi görmeden bu marifet yolunda ilerleyemezsiniz. Onun için zikir yapmanız şart.

Günde 3000- 4000 arası Tevhid çekiyorum; bir de ayrıca iki kere Veysel Karani Zikri yapıyorum. Tevhidi uzun süredir çekiyorum; diğer zikire 3 gün önce başladım. 2 gün önce küçük ve sevimli bir köpek gördüm. Biraz dünya malına değer veririm; bi evim olsun isterim mesela, bunu da kendime sıkıntı yaparım. Herhalde o yüzden nefsimi köpek olarak gördüm.

Allahin ve Resulunun ve sevdiklerinin selam ve bereketi uzerinize olsun:)
Yeni baslayanlar Zikrimiz daim ardinizdan gelenler cok olsun. Bu Veyselkarane Zikri bir Paket. Allah ve Resulunu sevme yolu boyle mi huxur ve guzel olur. Evet boyle imiş! Bende ne kadar Hamd etsem az. Hamd olsun Alemlerin Rabni olan Allah'ımiza.
Nurlu Cumalar InsaAllah

Manevi ögretmenlirimiz bize bildiriliyor. Benim Iki Manevi ögretmenin var.Benim ruyamda verildi. Ilk ögretmenimin ismini işittim derunu bir ses idi. Ikinci ögretmenim yazili sekilde ruyamda verildi. Teslimiyetin guzelligi bu Rabb dilediği An dilediğini nasip ettiriyor yeterki teslim olmak cumlemize nasip olsun. Çesitli sekilde de veriliyor ögretmenler. Ilk sayfalarda Rabia Hocam ayrintili yazmisti. Allah Zikrinizi daim etsin. Nefsimizi tanimak ve Allah'a Kul Resulullah'a Ümmet olabilmek cumlemize kolaylasmis olsun InsaAllah. Sitede de Veyselkarane.com da videolarda var tum sorulara cevaplar orda da bulabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…