Allah Sizin Üzerinizde Ne Sıkıntı Varsa Alır?

Allahin ve Resulun selam ve bereketi üzerinize olsun.

Simdi zikirimi yaparken gokyuzunu izliyodum Allahim ben ne zaman nur yagdigini gorcem diye icimden gecordim ve gokyuzunden mavu nurlarin yagdigini gordm. Gozlerime inanamadim once. Cami actim baktim evet nur yagiyodu ince toz gibi kapatmadim cami izledim gözümden yaslar suzuldu ben zikirime devam ettim. Yasatana hamdolsun

İnşallah canım

çok sevindim kardeşim namaz kılarken odanın ışığını kapatırsan seccadene yağan nurları görebilirsin.Allah hayırlı etsin

çok sevindim kardeşim namaz kılarken odanın ışığını kapatırsan seccadene yağan nurları göreblah hayırlı etsin
Amin ablacim. Ben once inanmadim yok ya goz yanilmasi acaba tozmu ucuyo falan diyorum gozlerimi kac kere acip kapattim baska yere baktim tekrar gokyuzune baktim sonra kabullendim evet nur yagiyodu Allah butun kardeslerime gostersin insallah

Allah hepinizden razı olsun ne kadar mutlu oldum anlatamam. Kanguru_ Yaşatan Rabbimize şükürler olsun ne güzellikler vermiş öyle kardeşim şükür namazı kılmayı ihmal etme Rabbim ne kadar cömert Ne kadar merhametli
Böyle Allah sevilmez mi? Senin başta itiraz etmenin hikmetini gördünmü kardeşim bunu tefekkür edelim mi
Sen itirazsın başlasaydın belki, başka kardeşlerimiz yine ikna olmayıp yeni başladığına inanmayabilirlerdi. Ama sen itiraz ettin, ve sonra tesbihe başladın. Ve hemen lütuflar yağdı maşallah. İşte seni okuyanların kalbi de mutmain oldu şükürler olsun. Allah senden razı olsun hiçbirşey boşuna değil Bize şer görünende Rabbimizin hayrı vardır

Canim masallahh ne guzel darisi bizlerin basina

Peki birsey soracagim bu zikri yaparken televizyon acik oluyo yani sessiz bi yerde mi yapmaliyiz @NickimTam13Harf

Tuvalet gibi pis yerler hariç zikiri her yerde çekebilirsin kardeşim. Güzel olan yalnız başımıza olup sessiz bir ortamda zikiri tefekkür ile çekebilsek ne mutlu bize. Ama bu bir şart değil bu daha güzel olanı sadece. Güzel olan ise her zaman Rabbi anabilmek.. ya ben televizyon izliyorum olmaz demeyelim, Rabbimizi her şekilde her koşulda tesbih edelim. Televizyon izlerken olmaz diyen o iç sesimiz Rahmani midir yoksa şeytani mi? Sen televizyon izliyorken beni zikretme der mi hiç Rabbimiz? Bunu diyecek olan sadece nefsimiz ve şeytandır

Cok tesekkur ederim cevap verdigin icin canim Allah razi olsun. Haklisinn

Allah hepimizden razi olsun. Rabbime gunde 30 dkkmi ayiriyorm yagdirdigi rahmete bak. Demekii tum gunumu zikire ayirsam neler yasicam. Hamdolsun rabbime.

bunlar sadece bana ozel degil Allahi anan herkesi Rabbimde unutmaz

Allah'ın ve Resulünün Selam ve Bereketi Üzerinize olsun.
Bugün sizlerle rüyamda verilen müjdemi paylaşmak istiyorum.
Çok şükür manevi öğretmenim verildi. Erzurumda türbesi olan Abdurrahman Gazi hazretleri (r.a) .
Hem kendisi hem de mezarı gösterildi elhamdülillah (Mezarının yanındayken hurmaya benzeyen çok tatlı bir meyve ikram ettiler.)
Bir de nefsim tekrardan gösterildi . Küçük sarı bir civciv avucumda tutuyordum.

Abdurrahman Gazi hazretleri kimdir derseniz, Ebu Bekir Hazretlerinin oğlu.
Hz Ebu Bekir (RA) “Allahım! Ahiret günü benim vücudumu o kadar büyüt ki cehennemde benden başkasına yer kalmasın!” diye dua etmiştir.
Mağarada iken (sevr mağarası) ayağını bir yılan soktuğunda ve ayağı acıdığında o sırada dizine yatıp uyumuş olan Hz. Muhammed Mustafa (sav)’yı uyandırmamak için sesini çıkarmaması, ağlarken Hz. Muhammed’in uyanıp ne olduğunu sorduğunda, “Anam-babam sana fedâ olsun ya Rasûlullah” demesi olayı Ebû Bekir’in Hz. Muhammed’e olan bağlılığı. Ebu Bekir hazretlerinin sıddıklık mühürü,yılanın topuğundan ısırması ile olmuştur. Sıddıklık makamını alan ilk kişidir.
Abdurrahman Gazi hazretleri ve Erzurum:
Palandöken Dağı'nın üst yamaçlarında türbesi bulunan ve bir ziyaretgah yeri olan Abdurrahman Gazi'nin Hz.Peygamber'in sancaktarı olduğu halk arasında yaygın bir inançtır. Hz.Peygamber'in (s.a.v.) İslam Orduları Erzurum'u fethederken, sancaktarı Abdurrahman Gazi'nin kellesi bir düşman kılıcı ile koparılır ve yere düşer. Kellesini koltuğuna alan Abdurrahman Gazi elinde bulunan İslam'ın Sancağı'nı Palandöken'in en yüce noktasına dikmek üzere dağa yokuşa koşmaya başlar. Kellesi koltuğunda, sancağı elinde olan Abdurrahman Gazi Palandöken Dağı'ndaki “Şığveler" Mevkii'ne gelince dağda bulunan çobanlar evvela dona kalırlar, sonra biri dayanamayıp; “Olaa kafası koltuğunda hala koşuyor!” diye bağırır. Kem göz orada onu nazara getirir ve olduğu yerde düşer, kalır. Gazilik ve şehitlik rütbesiyle ruhunu teslim eder.”

Canimmm cok sevindim , rabbim bizede nasip eder insallah

Dışarıdan bakınca inanılmaz şeyler bunlar, ama Rabbimiz çok cömert çok merhametli. O'nun hazinesi vermekle eksilmez ki.. Hayır böyle şeyler olamaz derken neyi sorguladığınıza dikkat edin kardeşlerim, zahirde bizlere inanmıyorsunuz olarak görülebilir ama batında Allahın bunları veremeyeceğine yaşatamayacağına inanmak gibi oluyor Rabbim bu düşüncelerden muhafaza eylesin inşallah Çok çok düşünün kardeşlerim sorguladığınız şeyi

İnşallah kardeşim yeterki sabırlı olalım
Benim de ilk öğretmenim Üftade hazretleri oldu şükürler olsun. Rüyamda ismini söylemiştim. Rabbim yüzünü görmeyi de nasip etsin inşallah

canım ilk Davut Kadı Hz. görmüştüm daha önce rüyamda. Mehmet Muhyiddin Üftâde Hazretlerinin hem kabrini hemde kendisini gördüm daha sonra. Allaha şükürler olsun. Abdurrahman Gazi hazretlerinin hem kabrini hemde kendisini görmeyi nasip etti. Dışardan bakınca inanılmaz gibi gelebilir bunlar. Rabbim çok cömert kendisini zikreden seven kuluna bahşettiklerinin bir kısmı sadece bunlar. Yaşayın ve görün.

Maşallah ablam Rabbim çok cömert inşallah hepimize mübarekleri görmeyi nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…