Allah rızası için çok önemli yardım edin....

canım çok üzüldüm yasadıklarına dövmek sövmek rencide etmek işte bunlara tahammül edemem bende hele bebegini kaybetmişsin ki bu çok canımı yaktı
o seni hiç hak etmemiş hem dövüyor sonra pişman olyor bi defa da deil bir kaç defa olmuş seni desteklese sana baksa hadi neyse evet ilerde vazgecer derim ama yaaa ne bileyim burdan konuşmak kolay bizlere göre
allah yardımcın olsun canım allah iyilerle karsılastrısın yuvanın bozulmasın da çok üzüldümkeşke böyle şeyler yapmasaymış hakkında hayırlısı

offf içim şiştii. ben bilgisayarın başında kötü oldum. sen nasıl dayanıyorsun canım arkadaşım. kimin için katlanıyosun.
dünyaya bir daha gelmicez. vur hepsinin kıçına tekmeyi çek git.
o ana olamamış kadınıda allah bildiği gibi yapsın.

ayrılma kararı almışsın. bencede en doğrusunu.
allah annene babanada uzun ömürler versin.
o alçağa sakın kanma.
inş. güzel günler seni bekliyor.

kızlar çok fenayım.........

hamileymişim....Allah ım ben ne yapacağım şimdi.

kafayı yemek üzereyim.korunuyorduk nasıl hamile kaldım anlamıyorum.

annemlere bişey söylemedim.ne yapacağımı bilemiyorum.kafam allak bullak.

sinir krizleri geçiriyorum yaaaaaa

ne yapacağım bilemiyorum yardım edinnnnnnnnnnnnn

bence mutlaka ailene bunu söyle. ve sakin kafayla oturup düşünün. geri dönmek istemiyorsun. sırf çocuk var diye dönmek zorunda değilsin. ailen destek cıkacaktır sana. sakın paniğe kapılıp yanlış şeyler yapma

bilmiyorum yaaa.ooooffffffffff.
,dönmek kesinlikle istemiyorum ama bunlar benim hamile olduğumu öğrendiklerinde ne olacak?
zaten hergün bi zamanlar eşim dediğim adam arıyor.akşamları bize geliyor.yalvarıyor yakarıyor.
kapıdan kovsak bacadan giriyor.bi de düşünsenize hamile olduğumu öğrenirse.
kaynana olacak şeytan arıyor günaşırı.sen bizi yanlış anladın.oğlum ölye değildi.
aman ya yukarı tükürsem bıyık aşağı tükürsem sakal.
bi de bebek çıktı ortaya.oysaki ne kadar çok isterdim bebeğimin olmasını.ama şimdi.
olaya bak.istemiyorum bu bebeği.ilkini o kadar çok isteyerek yapmıştık ki.hayallerim vardı.
şimdi hayallerim yok oldu.karnımda bir bebek ve hiçbirşey hissetmiyorum.sevinemiyorum bile.hatta üzülüyorum.
aldırmak istemiyorum.ateşin ortasındayım resmen.nasıl kurtulacağımı bilemiyorum.
yardım edin.

allah yardımcın olsun canım çok üzüldüm durumuna ama eşine de bu şekilde dönmen demek onun bu sefer seni daha çok ezmesine sebep olucak.

geri dönmek istemiyorum.çocuğumu doğurmak istiyorum.

düşünüyorum babasız bir çocuk nasıl büyür?

bilmiyorum...

bence ailenle otur konuş, onların da fikrini al ve ortak fikirle hareket edin. eğer geri döneceksen bazı şartlar koy eşine.kabul ederse dönersin. ama en hayırlısı çocuğu aldırmak bence bu durumda. biliyorum bir cana kıymak günahtır ama böyle kangrenli bir aileye bu çocuğun doğması daha günah olacak. hem sana hem çocuga günah ya

geri dönme sinyalleri.burda bazı bayanlara şöyle tepkiler geliyodu:madem kocan kötü niye çocuk doğurdun diye.bazı hatalar çok acı sonuçlara neden oluyor buda buna bir örnek.üzüldüm

biz korunuyorduk.ilk bebeği isteyerek yapmıştık.ancak o da düşünce.korunmaya başladık.
geri dönmek istemiyorum,ailemde geri dönmeme razı olmaz.
ama bebeğim ortada kalacak.Allah ın verdiği canı Allahtan başkası alamaz.onun canına da kıyamam.

esın baya surunmus gibi ailesi de sürekli arıyor diyorsun;
döneceksen bebeği söylemeden dön bence; sonra söylersin;
sırf bebek için döndüm dersen nasılsa herşeye katlanacaksın diye ezmeye devam eder.
ayrı eve çıkma şartıyla dön döneceksen de.

işin gerçekten zor aldırmaya da kıyamıyosun peki o eski zamanlar hani o hakaret edip dövdüğü günler böylesi hamileyken bile döver gitmek istemezsen seni zorla yollamazlar farzet ki 3 aylık hamileyken bu olaylar oldu evi terkedip annenin babanın yanına gittin eğer hamile olduğunu annene söylemezsen hakkında olmadık dedikodular çıkarır bu deliler karar senin canım çok iyi düşün:26::26::26:

bebeğimin öyle bir ailenin içerisinde yetişmesini istemiyorum açıkçası.

diyeceksiniz ki istemiyordun da ilk bebeği neden istedin.

belki düzelir düşüncesindeydim ama şimdi kesinlikle istemiyorum.

bebeğimin babası olacak şahıs biraz önce aradı.ailesiyle beraber tekrar geleceklermiş.

ben istemiyorum dedikçe bunlar daha da üzerime geliyorlar.

bana çıkar yol gösterin.

canım sana tek bişey söyleyim mi sorunlu başlayan ilişkiler sorunlu devam ediyor ve bitiyor...bunun tek örneği olarak seni görmedim...fakat şunu diyecem; daha 6 aylık evliliğin var inan bana yıllar geçtikçe keşke o zaman.....
sonra yıllar geçtikçe keşke şu zamanda boşasaydım diyeceksin..boşan yuvanı yık demiyorum yuvanın nasıl bir yuva olduğunu sen tartıp ölçeceksin...benimkide beni döver söverdi sonrada ayaklarıma kapanırdı...yalvarır yakarırdı...bir küs bir barışık sonrada bişey kalmıyor kadının yüreğinde yaralardan başka, eşinin istediğin gibi bir adam olacağına inanıyorsan devam et...inanmıyorsan sallaaaa gitsin....artık kimsenin kimseyi adam edecek gücü falan yok...kalan gücünüde kendini toparlamaya harca...UNUTMA ÖNCE ÖNEMLİ OLAN SENSİN...KENDİNE DEĞER VER, DEĞER GÖRMESENDE SEN KENDİEN DEĞER VER ONA GÖRE DAVRAN....

asla onun değişeceğini düşünmüyorum.yalvarmaları yakarmaları umurumda bile değil.

beni düşündüren tek şey bebeğim.

onun için en doğrusu ne olur onun peşindeyim.

sonuçta kaynanamlarla ailemin evleri çok yakın.

dışarı çıksam eşim olacak adamı görüyorum.

çocuğumda aynı ortamda büyüyecek.

ailemin yanında olsam bile eşim olacak adamı bebeğim herzaman görecek.

ayy Allah ım sen beni nasıl bir sınava tabii tuttun?

ailen kabul ediyorsa bebeğini ailenin evinde dünyaya getir tabi sen bu bebeği istiyorsan...ben bir erkek için "düzelir" düşüncesiyle kocası için çocuğunu dünyaya getiren kadınlara karşıyım...
çocuk hiç istemedim fakat eğer çocuğum olsaydı kendim için isterdim...ailenin düşüncesini onların yanındaki rahatını bilmiyorum çocuk aldırmaya da karşıyım daha ilk çocuğun olduğu için ilerde çok pişmanlıkta duyabilirsin...en iyi bildiğim şey ne biliyormusun...huylu huyundan vazgeçmiyor...yedisinde neyseler 77 sindede o olacaklar hemde dahada fazla manyaklaşarak....
senin yerinde olsaydım , bebeğimi doğurur, hayata yeniden başlamak için kollarımı sıvardım...onunda canını okurdum...düzelmiyorlar merak etme canım ailesiyle gelecekse aileside düştüyse yollara merak etme aileside başlarına bela olmaması için sana atmaya çalışıyorlardır....

yaa canım çok üzüldüm aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık .:44:Evet kürtaj çok günah ama dinimizde bazı zaruret durumlarında haram bile helal sayılıyor.Ama bu konuyu yinede bilen ve sana fetva verebilecek birilerine anlat derim ben.Senin durumunda kürtaj tek çıkar yol gibi gözüküyor.Şiddet eğilimli hastalıklı bir adamdan baba maba olmaz canım.Asla yuva yıkma taraftarı olmam ben kendi adıma.Ama boşanmak Peygamber efendimiz S.A.V' nin en sevmediği helallerdendir.Ama evlenmek gibi boşanmak ta helallerden sayılmıştır.Yinede hayat senin hayatın canım.Allah yardımcın olsun.

ah sen benim bu seneki sınavımı bilseydinnn...bu sene çetin sınavlarda geçiyor herkes...sen güçlü olacaksın canım sakın demeki çocuğun babası birleşmek zorundayım...çok ciddi söylüyorum bu adamla bu şekilde çocuğununda psikolojisi bozulmazsa bende frangman değilim....zaten bebeğin şuan senin stresini bile alıyor...
gelsinler bir bakalım...ne diyecekler çok merak ediyorum...şartlarını şurtlarını bir bir kağıda dök çünkü bu durumlarda insan balık beyinli oluyor ben kendimden biliyorum kuş beyinli olmuştum herşeyi unutuyordum...kağıda kaleme dök...ama kolay kolay inanma..sana dualar ediyorum Allahım yanında yar ve yardımcın olsun

X