Allah rızası için çok önemli yardım edin....

kimseye boşan dememiştim burda demezdim de ama lütfen boşan lütfen dayak yeme..ailen onladan iyidir..6 ayda ne hale gelmişsin canım dayak yemeni normalmiş gibi yazmışsın ne biçim adam bu ya...bebek de yokken lütfen bırak onlar seni hizmetçi almışlar

o kadar merak ediyorum ki seni. gittin mi ailen ne dedi. esin aradımı ???
ilk fırsatta yaz hemen neler olup bittigini

keşke darp raporu alsaydınız birşekilde,sakın çocuk yapmayın ve boşanın eşinizin bence psikolojik sorunları var belli,pek dengeli değil..

hazir cocuk yokken, sakin cocuk yapma, iliskiye girme derim.., annenle konus babanin ayaklarina kapan gidip.., bosanma davasini ac. , baban hic sicak bakmamais hic istememis evlenmeni ama o senin baban.. sen onun cani ciyerisin o kocan olacak alcak sana vururken baban bilse görse ilk önce o kahrolur..., kesinlikle bosan.., ömür boyu bu eziyet cekilmez.. birak kendi pisliklerinde bogulsunlar.., mahsum bir bebekde dünyaya asla getirme o kocan olacak insandan... bebege yazik olur..

günaydın kızlar.

dün kıyafetlerimle beraber babamın evine gittim.

annem önce şaşırdı,sonra bana sarılıp ağladı.

ben seni bu yaşına kadar el bebek gül bebek yetiştirdim bunlardan dayak yiyesin diye mi dedi.

babam geldiğinde herşeyi anlattım.o da bana sarıldı ve ağladı.

kızım sana bişey olsa ben ömür boyu o kansızlar 1 gün bile ağlamazlar dedi.

eşim eve gelmiş beni bulamayınca şeytan anasını aramış.

ben cep tel.imi felan hep bırakmıştım annemlere gelirken.

sonra aile boyu bize geldiler.

eşim ağladı,özür diledi,şeytan anası da öyle...!

ailem ben istesem bile beni geri vermeyeceklerinin altını çizdiler ki ben de istemiyorum.

eşim bensiz yapamazmış,öküzün tekiyim ne olur affet,bundan sonra sana el kaldırısam o zaman boşan.

sensiz yaşayamam...! gibi bir sürü laf cambazlığı.

boşanma davasını açacağım inş.

gelişmelerden sizleri haberdar edeceğim.

çok sağolun kızlar.insan bu durumda doğruyu düşünemiyor.

bana doğru yolu gösterdiğiniz için hepinizden Allah razı olsun.

günaydın kızlar.

ben seni bu yaşına kadar el bebek gül bebek yetiştirdim bunlardan dayak yiyesin diye mi dedi.

ailem ben istesem bile beni geri vermeyeceklerinin altını çizdiler ki ben de istemiyorum.

eşim bensiz yapamazmış,öküzün tekiyim ne olur affet,bundan sonra sana el kaldırısam o zaman boşan.

sevndim senin adına...
inşallah herşey hayırlı olur...
ana-baba gibisi olur mu hiç dünyada... dedikleri gibi el bebek gül bebek yetiştirsinler, canlarından can katsınlar, elin öküzü gelsin dövsün hırpalasın!!!

yeni hayatında başarılar canım o öküzün elinden kurtulduğuna sevin oh ne güzel önce güzelce döv gözler şişsin morarsın sonra timsah gözyaşları döksün sen yine de kendine dikkat et bazı mendaburlar ayrılığı kendine yediremeyip kötü şeyler yapmaya kalkıyo allah korusun sen kendine çok dikkat et rabbime emanet ol canım..

canım öncellikle büyük geçmiş olsun hiçbir kadının başıan böyle birşey getirmesin aynı şeyleri tekrarlayarak seni bende sıkmak istemem Allahım hakkında hayırlısı ne ise onu nasip etsin cennetteki meleğinin ölmesinde bile bir hayr vardır canım bebeğin olsaydı muhakkak yavrum var diyerek bütün bu eziyetlere katlanacakdın ancak yavrunun olmaması senin bu durumdan kurtulman için en iyi yol bağlayan birşey yok artık bir insan 7de ne ise 70de de aynıdır. Ağlayarak sızlayarak seni eve getirtir sonrada yine aynu zulume katlanırsın o yüzden ayrılmanız en doğru yol ne güzel birşey ki annen ve baban sana destek çıkıyorlar çünkü sen onların evlatlarısın evet bir yuva kurmak çok zor boşanmak ise çok kolay bir aile dağıldığı zaman arş-ı alem titrermiş ancak böyle bir durumda yüce RABBİM yüzüne gülsün bahtın açık olsun eşinin ailesi çok bela bişeye benziyor ve canım çok dikkatli ol ya dengesiz insanların nerede ne zaman ne yapacakları belli olmuyor Allahım hakkında hayırlısını nasip etsin

kiyamam ya neler yasadin; iyice surtsun burnu; sen olgunlugundan odun verme cirkefle cirkef olma da gorsun;
annesiyle yaslanmak istiyorsa onla yaslansin; yuva kurmak istiyorsa da sorumluluklarinin farkina varsin;
kendi kizini dovseler naparmis acaba

gecmis olsun canim.. bak sana demistim insanin ne olursa olsun ailesi uzakta olsada herzaman yaninda , calacagin kapi her orda.. ve iyikide gitmissin.. esin olacak o alcaga sakin ama sakin dinleme sakin güvenme.. 1 kere yapan herzaman yapar...yakin bir zamanda babanla halet isleri bosanma davasini ac..., ondan sonra babanla gidip esaglarini toparlarsin ... gecmis olsun.. umarim bundan sonra artik hep mutlu olursun.. ve ilerde sana layik iyi bir es bulursun canim..

En iyisini yapmışsın canım. Hatta geç bile olmuş. İlk tokatta çekip gitmeliydin ama insan yine yuva bozmak kolay değil diyor, bir umut devam ediyor işte.
Sakın yalvarmalarına kulak asma en fazla 1-2 hafta sonra yine aynı şeyleri yaşayacaksın.
Aileni dinle ve dikkatli ol bir daha seni kandırmasına izin verme.
Bir an önce kurtulmaya bak. Allah iyilerle karşılaştırsın.

senin bosanmaktan baska cagren yok canim
bu adamin bir gün seni öldürmesini bekleyemezsin bile bile
artik yapmaz deme cünki bunu bir kere yapan bir daha yapar
ben yapmayacagina ihtimal vermiyorum
yüzünü kizarticaksin madem öyle mecburen gidiceksin ailene
o adamdan babada olmaz kocada olsada sonucu hüsran olur!

Bu kararına çok sevindim arkadaşım. Sakın dönme. Disarıdan yorum yapmak doğru değil deriz ama, bahsettiğin bu insanlar çok kötüymüş. Dönersen ve çocuğun olursa hiç kurtulamazsın ellerinden. Ailen ne iyi insanlarmış. inşallah karşına iyi bir insan çıkacak, merak etme.

günaydın kızlar.

ay tatlım nasıl sevindim bilemezsin....benden sana kocaman bir AFERİN...sakın dönme

sakın kanma

yeni bir hayat kur ve bizi haberdar et...

ya ben ayrılmalarına çok üzülüyorum...
bak adam pişman gercekten..
teinde olsam ailemin oluğu yere taşınalım burda yaşayalım ben ne kayınwalidemin old.eve nede aynı şehre gelirim de..
bak severek evlenmişsiniz..
ay ben cok üüzldüm yaa

Hakkında hayırlısı olsun canım ama üzüldüm diyemicem..
Pişman olmuş falan masal anlatmasın.
Yaptıkları bir insan evladına yapılacak şeylermiydi, dönsen belkide daha fena şeyler yapacaklar,
bu kadarla bile kurtulamacaksın Allah korusun.
Ailen arkanda, seni bağlayan bir şey yok,
yolun açık olsun, Allah yardımcın olsun..

okuz oldugunu belirtmis zaten hakkinda hayirlisi canim timsah gozyaslari onlar kanma donsen yine doldurur yine dayak atar

ailen anladığım kadarıyla bir daha barışmana kesinlikle karşı ve seni vermeyeceklerini söylüyorlar eğer bi daha aileni çiğnersen ve onlara rağmen affedersen o zaman geri dönecek bi kapın kalmaz.Arkadaşlardan birisi söylemiş gerçekten pişman kocan diye belki öyle ancak dediğim gibi bir daha ailene rağmen kesinlikle o adama dönme ailen bi şans daha ver derse ve istiyorsan ancak öyle dene derim.Hayırlısı olsun

ya ben ayrılmalarına çok üzülüyorum...
bak adam pişman gercekten..
teinde olsam ailemin oluğu yere taşınalım burda yaşayalım ben ne kayınwalidemin old.eve nede aynı şehre gelirim de..
bak severek evlenmişsiniz..
ay ben cok üüzldüm yaa
ama döven eşi ben durumun değişeceğini sanmam insanlar çok zor değişir... yok yakınken yeni bir gelecek kurmak en iyisi

X