Allah rızası için çok önemli yardım edin....

ayyy içim daraldı okurken...
uzak dur bu insanlardan...
ailen mutlaka dicektir biz sana dedik diye..
1 gün derler 2 gün derler sonra susarlar.
ama orda kalırsan bunları ömür boyu çekeceksin.
eğer kalmayı düşünürsende sakın hemen çocuk felan yapim deme...
hakkında hayırlısı olsun.Allah yar ve yardımcın olsun...

doğru söylüyorsunuz kızlar.hepinize çok teşekkür ederim.

herkes kendine göre düşüncelerini ve önerilerini yazmış hepinizden Allah razı olsun.

eşimin bana yaptığı iyilikleri göstermeme verdiğiniz tepkide sonuna kadar haklısınız.ben olsam bende aynı tepkiyi verirdim emin olun

sağlıklı düşünemiyorum,iyi olacağını umut ediyordum ki sizlerin yorumları beni doğruya iletti.

yarın babamın evine döneceğim.inş. hayırlısıyla herşey yoluna girer.

kısacası babamın evine gelince boşanma davasını da açacağım.

Allah razı olsun hepinizden....

Arkadaşım gerçekten çok üzüldüm durumuna.Doğru bir karar vermişsin.Umarım bundan sonra çok mutlu olursun dualarım seninle:26:

eşyalarımı hazırladım ve gidiyorum.

ne hayallerle evlendiğim kişiyle nasıl şekilde ayrılıyorum.

demek ki böylesi hayırlıymış.

dün gece ona şanslar verdiğimi söyledim ve başarısız olduğunu.

o salonda yattı ben yatak odasında.

şimdi gidiyorum ailemin yanına.

görelim mevlam neyler,neylerse güzel eyler...

Allah hepinizden razı olsun arkadaşlar.

canım çok üzüldümmmmmmm ben ce hemen ailene söyle ana baba hiç birzaman atmaz yavrusunu...sakın ben ailemi karşıma aldım şimdi yanımda olmaz deme bak annen ne güzel yanına almak istemiş kürtajdan sonra ..annen yanında olmak istemesydi o zaman almazdı yanına seni bunu düşün...paylaş derim ailenle acilen..aytele kğürsşyş bilyorsan önce kocana ve dengesiz ailesine oku..inan işe yarıyor..ergenlik çağı çook sorunlu dengesiz bir abim vardı birgün eline bıçağı almış bıçaklıcak o anda kapıyı kapıyorum o yükleniyor annem çığlık atıyor.. o benden kesin kuvvetli biliyorum ..o anda aklıma Ayetel kürsi geldi okumaya başladım korkarak ağlıyarak inan Allah bana öyle bir kuvvet verdi ki kapıyı açamadı bayağı uğraştı sonra yoruldu çekip gitti..o an mucize bir kurtuluştu diyebilirim ! mutlaka oku her zaman heran kocana ve ailesine..inşallah faydasını göreceksin.

bu druurm düzelir diye düşünme canım emin ol düzelmez daha beter olur.bu ortamdan bir an önce kurtul.eşinde şiddet yanlısıymış emin ol 2 gün af diler 3. gün yine aynısısnı yapar.annen baban ın evine dönsende onalrın lafı batmaz ama o ortamda sadece sendne gider ... tabii söylemesi kolay allah yardımcın olsun

ama kaynanası ve görümceleri dolduruyormuş eşini,onlar olmasa dayak filan olmayacak belkide...

İşte böyle düşüne düşüne bu hayatlar kararıyor ya..
ne demek onlar olmasa belki dövmeyecek..
Demekki adamın huyu bu,onlar olmasa başka bir sebep bulur dövmek için..baksanıza evi temizlemedin diyede dövmüş..
ben çekemem kusura bakmayın,dayak varsa asla bu evlilik iflah olmaz..
Birde dayağı yiyorsun,akşamada kaynananlara gidebiliyorsun..
kusura bakma arkadaşım sende bunu sineye çekiyorsun.

canım inşallah bundan sonra hakkında hayırlısı olur

inan ki bu durum düzelmezdi milletin lafına dolduruşa gelen adamdan adam olmaz

kendi kararını knedi veremıyosa ne yapacagına kendisi karar veremiyosa boışver bırak

bundan sonra da kendini asla hiçbişekılde ezdirme güçlü ol herseyın hayırlısı

Emin ol hakkında en hayırlısı bu arkadaşım.
nasıl başlarsa öyle gidiyor düzen.
çok nadir değişiyor insanoğlu.
Dilerim bundan sonra çok güzel bir hayatın olur ve hakettiğin gibi yaşarsın.
gelişmeler olursa burdan paylaşırsın.tüm iyi dileklerimiz seninle.

Ccanım benım bebegının ölmesine hiç üzülme öyle bir adamdan çocuk dünyaya getirmek çok büyük hata olurdu..

her ne kadar ailemi karşıma alıp evlendim desenizde, bu zor zamanınızda size tek destek yine ailenizdir biliyosunuz..
yarın öbür gün çocuğunuz olduğunda, eşiniz size yaptıklarını çocuğunada yapsa, onu da böyle dövse eziyet etse..
bi çocuğa babalık yapabileceğinede inanmıyorum bölyle birinin..
ne bileyim bana pek psikolojisi yerinde biri gibi gelmedi, sizi öldüresiye dövebilen bir insanın..
bence şuan bir çocukta yokken, ailenize olan mahcubiyetinizi düşünmeyin derim..
anne-baba her zaman, heleki bu durumunuza bilirlerse, sizin sonuna kadar yanınızda olacaklardır elbette..
Allah yardımcınız olsun..

canım topla eşyalarını kimse yokken çık git annenın babanın yanına. hemde yüzündeki şişliklerle git. hiçbir anne baba kıyamaz kızının dayak yemesine. bir söylerler iki söylerler ama destek olurlar. eşin yıne özür dilerse falan da illa seviyorum barışmak istiyorum diyorsan şart koş eşine. ya ayrı eve çıkarız yada boşanırım üstüne de darp raporu alırım de.

Gecikmiş bir karar ama zararın neresinden dönülse kardır.
Eğer ailesine rağmen eşin senin yanında olsaydı, sana değer verseydi sonuna kadar sabret derdim ama..
Git, durup düşünme bile,
Kurtul o ruh hastası adamdanda, ailesindende.
Sen ailenin evladısın, sana kızarlar söylenirler en fazla ama,
koruyup kollarlar..
Bundan sonra ki hayatında çok çook mutlu olursun umarım

allah yardımcın olsun o kadar kötü oldum ki okurken. insallah gitmissindir annenin babanın yanına. onlar konussa da kendi annen babndır en fazla biz sana söylemiştik derler. el oglunun dayagından kaynana denen şiretten duydugun hakaretlerden haksızlıklardan emin ol bin kat daha iyidir ailenin söyleyecigi laflar. insanın hazmetmesi çok daha kolay olur ve eminim bir süre sonra onlarda unutur sana hak verirler.. insallah bundan sonra çok mutlu olursunn insallahhh

ayyyyyyy dayak dayak hakaret daha ne duruyon arkadaşım sana zerre saygıları yok be off ya da evini ayır ....

konu sahıbı arkadasın durumu nasıl sımdı ? merak ettım o halde ne yaptı ne ettı durumu ıyımı? Allah yardımcısı olsun

bende meraktayım okuldan gelip neti açtım hemen bakmak için Allah bundan sonrasında mutlu etsin inş.

bence ewlerini ayırdıklarında kayınwalideden uzak olacaklar.... yerinde olsam iyi bi süründürür sonra ya ewi taşırız ya da biter derim...

X