All-Star Diyet Yarismasi...

Kk bende bugün sorun çıkarmıyor .sende niye öyle oldu acaba

Hemeenn tanıtayim kendimi :KK36:
İsmimi kknin %90 i bildiği için söylüyorum nisa
31 yaşımdayım 3 buçuk yıldır evliyim 2 yasinda kızım var
172 boyunda 95 kiloyum (1 senedir bu kilodayim birden bire 35 kilo aldım)
Gaziantepliyim ve burda yaşıyorum
Herhangi bir rahatsızlığım yok tek kötü alışkanlığım pis boğazlı oluşum :p

Hedefim 40 kilo vermek 1 sene içinde .

Günlük hareketli bir yaşamım var evde internet üzerinden satış yapıyorum ve mutlaka yarım saat yürüyorum .

Bugün akşam menumde değişiklik yaptım içli köfte yerine tavuk koydum sofraya. 1 içli köfte yerine 1 tavuk Budu daha doyurucu ve besleyici olur diye düşündüm . Akşam yemekte annemde var

Sofra duzenimiz budur
Eki Görüntüle 2119095
1 kase çorba 1 tavuk Budu 1 kaşık pilav 3 köfte ve yiyebildigim kadar salata yiyeceğim .

Ama bugün tatlı yemeyeceğim :)

Afiyet olsun ne guzel sofra. Ben ceke ceke lattemin resmini cekiyorum.

Burada 9 haftamiz var kendini siksan kilon fazla oldugu icin 15 kilo verip rahatlayabilirsin. Bunun icin yapman gerekenleri yaziyorum.Sonra da haftada bir kilo verirsin.

1- Su iciyor musun. Senin 2.9 litre su icmen gerekiyormus. Yaklasik 3 litre.

2-Onun disinda aralikli orucu sana da oneririm. 17 saat ac kalman sartiyla kendine bir 7 saatlik aralik sec.

3- Ekmegi turevlerini (borek , simit , pogaca gibi), tuzu sifirla.

4- Tatli krizin geldiginde sadece sivi tatlilari sec. Salepli Turk kahvesi bende cok ise yaradi.

5- Makarna , pilav , patates yiyebilirsin . Aksam yemegin senin secimin olsun , bir tabak olmasi disinda sorun yok.

6- Icecek olarak maden suyu , ayran tercih et. Asitli iceceklerden uzak dur.

7- Biraz da hareket gerekiyor. Ilk sayfada leslie var , gunde 30 dk ile baslasan yeterli.

8- Kahvaltiyi gec yap 12 ye kadar bir sey yeme sadece kahve sutlu , cay olabilir. 12 de kahvalti aralarda badem olabilir. Saat 7 gibi kapanis yap. Sonra sadece bitki cayi, kahve, cay gibi.

9- Bir hafta dene bakalim sonuc mukemmel olursa devam edersin :))

Afiyet olsun ne guzel sofra. Ben ceke ceke lattemin resmini cekiyorum.

Burada 9 haftamiz var kendini siksan kilon fazla oldugu icin 15 kilo verip rahatlayabilirsin. Bunun icin yapman gerekenleri yaziyorum.Sonra da haftada bir kilo verirsin.

1- Su iciyor musun. Senin 2.9 litre su icmen gerekiyormus. Yaklasik 3 litre.

2-Onun disinda aralikli orucu sana da oneririm. 17 saat ac kalman sartiyla kendine bir 7 saatlik aralik sec.

3- Ekmegi turevlerini (borek , simit , pogaca gibi), tuzu sifirla.

4- Tatli krizin geldiginde sadece sivi tatlilari sec. Salepli Turk kahvesi bende cok ise yaradi.

5- Makarna , pilav , patates yiyebilirsin . Aksam yemegin senin secimin olsun , bir tabak olmasi disinda sorun yok.

6- Icecek olarak maden suyu , ayran tercih et. Asitli iceceklerden uzak dur.

7- Biraz da hareket gerekiyor. Ilk sayfada leslie var , gunde 30 dk ile baslasan yeterli.

8- Kahvaltiyi gec yap 12 ye kadar bir sey yeme sadece kahve sutlu , cay olabilir. 12 de kahvalti aralarda badem olabilir. Saat 7 gibi kapanis yap. Sonra sadece bitki cayi, kahve, cay gibi.

9- Bir hafta dene bakalim sonuc mukemmel olursa devam edersin :))
Süt leptin bozuyor mu net bilmiyorum ben oruç olan saatlerde süt içsek oluyor mu? Benim canım bazen acayip tarçınlı sütlü Nescafe istiyor ama saatim doldu diye içemiyorum

Tabi cnm ben iki gun yapcam hem birinci hem ikinci gun sonucunu yazarim
Süpersin merakla bekliyorum
Programı yazarken hoca diyor ki her gün gelebilir misin dedim günde iki kere bile gelirim abartmayın hocam diyor baya baya bomboş toto büyütme günü yazdı bana :KK70:
Aman bak ben 2 kere bile gelirim dedim 2 kerelik program yazdı aman diyim aman :KK70: benim köpişim olduğu için hiçbir gün Toto büyütemiyorum mecbur çıkıp yürüyüş yapıyorum en kötü :KK70:

Süt leptin bozuyor mu net bilmiyorum ben oruç olan saatlerde süt içsek oluyor mu? Benim canım bazen acayip tarçınlı sütlü Nescafe istiyor ama saatim doldu diye içemiyorum

Tercih meselesi billy , ben suru araligin icinde tercih ediyorum. Yogurdun doyurucu ozelligi var ama sut oyle degil benim icin. Ozellikle inek sutu, laktoz icerdigi icin yarardan fazla zarari olabiliyor ama yogurdun probiyotik ozelligi var.

Süpersin merakla bekliyorum

Aman bak ben 2 kere bile gelirim dedim 2 kerelik program yazdı aman diyim aman :KK70: benim köpişim olduğu için hiçbir gün Toto büyütemiyorum mecbur çıkıp yürüyüş yapıyorum en kötü :KK70:
Aynen millet zayiflamak icin 10000 adim fln hedefi koyar benim de normal gunum zaten oyle

X