All-Star Diyet Yarismasi...

He ya birtek fenerbahçe kaldı gelmeyen :KK70:
Biri trabzonsporlu istedi ama fiyatını duyunca kaçtı. Halbuki diğer yapanlardan daha uyguna yapıyorum ama işte bedava versem kapacaklar:KK70:
Bedava mal baldan tatlidir. :confused:

:rolleyes::rolleyes: tartıyı bırak kilomu bile söylemicem diyorum. 3 kg vermişim, 5 kg vermişim şeklinde bildirimler.

Bak haklısın valla, asıl BDV'de arkasından atıp tuttuğum kocalar beni takip edermiş falan, gel o zaman olayaa :KK70: :KK70:
Senin kilo isi resmen kolanin formulune dondu. :KK70:

Her 10 kg da resim Aticam demiştim
Eki Görüntüle 2143473
Kendine guvenin gelmis civil civil olmussun.:halay: Ayrica 83 de gostermiyorsun. :cool:
Hadi hadi bozdum diye diye kaybolacaksın kilı vermekten
Derse calismadim deyip 100 alanlardan o. :KK45:
ben takim tutmuyorum
Arkadasima hediye o binkeremmm
Ama bana hediye edeceksen yanlis takim olmus ahaha. :KK70:
Bugün yaptığım pastalar
Kendime yok :KK70:
Eki Görüntüle 2143551

Deli gibi yiyesim geliyor bazen kendimi zor tutuyorum. :KK12:

kızlar bugun canımı sıkan bırsey oldu
bu saat oldu hala uyuyamadım

hanı pazar gunu kayınvalıdem ve eltımlerı kahvaltıya cagırdım kaynım amelıyat olcak maksat kafaları dagılsın demıstım ya
hatta kayınvalıdemler tatılde sırf benım ıcın tatılden gelıyorlar kahvaltıya cagırdıgım ıcın
bugun geldıler ıste evlerıne
eltım aradı aksam su meshur eltım!
canım dedı, suan kayınvalıdeler bızde konustuk pazar kahvaltıya sende degıl bende olucaz !
nıye ? dedım
e senın ev kucuk (evım 180 m2)
ıyıde dedım bıze dıye sozlestık ona gore bırsuru alısverıs yaptım esım ısını gucunu ayarladı
yaptıgın alısverısı hazırlıgı da al bana gelın bızde yapıcaz dedı

tamam ! dedım kapadım yanımdada mısafırım var bılıyorsunuz
mısafırım o neydı oyle ya ne munasebet ! dedı
esıme soyledım eltı hanım yıne yaptı yapacagını dıye
esımde babasını aradı
baba bu muhabbet ne daha bu sabah konustuk bıze gelcektınız nıye degıstı dedı
kayınpederım dee ne farkı var ha sız ha onlar ne alısverıs yaptıysanız getırın burda yıyelım dedı :KK70:

esımde baba saka mı yapıyorsunuz evımızde rahat mı ettıremıyoruz nıye bız her davet ettıgımızde o gelın kaynanacılık oynuyor dıyemedınız mı ona kızım onlara davetlıyız sana da sonra gelırız dıyemedınız mı ne anladık ozaman davet etmekden herkes kendı evınde zaten kahvaltı hazırlıyor davetın ne anlamı kaldı dedı kapattı

benım canım cok sıkıldı bu duruma abartıyormuyum ? eltı dıye mı gozume batıyor bunda ıyı nıyet aramaya calısıyorum gercekden
yarın kayınvalıde mı arayıp gelının bana ben buyuk evım kaynanan yoksa ben varım deyıp duruyor yerını ona mı verdın bıleyım . ben sızı davet etmısım beklerken bana sormadan baska plan yapıp bana evrıvakı yapıyorsunuz bır sorun varsa bıleyım demek ıstıyorum esım sessız kalma ara soyle altda kalma dıyor
bende ıcımde patlamasın konusayım dıyorum nıye bu duruma musade ettıler dıye konusayım kendılerıyle yanlıs mı olur

sızce ne yapayım :KK43:
Aslinda plan yapmasaydiniz daha rahat gidin derdim ama soz verip plan degistirmemek olmamis.

Son durumu bilmiyorum ama ben olsam gitmezdim.

Haklısın valla :KK43:
Tartı gününden bugüne acayip kilo vermişim bugün daha da bı şaşırdım hiç uyumadım diye siserim sanıyordum
Tek iyi yani kilo vermen olmus desene. :KK70:

hıc mı uykusu kacan su ıcmeye uyanan yok ya

Ben uyuyamazken de sen uyuyordun . Oluyor arada. :KK70:

Bence yapmasın sanki sen şikayet ediyormuşsun sen dolduruşa getirmişsin gibi olur.
Ama şöyle bişey yapabilir genel olarak laf sokma ortamı olursa eşlerinde yanında eşin orda seni koruyup kollayabilir. Benim ki sağolsun öyle yapıyor benim bişey dememe gerek kalmadan laf gideceği yere gidiyor. Dediğim gibi durum oluştuğunda yada yeri geldiğinde direkt eltine laf söylesin şakayla karışık

Tamamen boyle yapardim. Sen buyuksun , yuru beee kim tutar seni diye uzerine giderdim. Sonra da evine gidip uzulurdu. :KK51:

Bedava mal baldan tatlidir. :confused:

Senin kilo isi resmen kolanin formulune dondu. :KK70:

Kendine guvenin gelmis civil civil olmussun.:halay: Ayrica 83 de gostermiyorsun. :cool:

Derse calismadim deyip 100 alanlardan o. :KK45:

Ama bana hediye edeceksen yanlis takim olmus ahaha. :KK70:

Deli gibi yiyesim geliyor bazen kendimi zor tutuyorum. :KK12:
bugun benı gorenler ınanamıyoruz nasıl kılo vermıssın dedıler
kayınpederım normalde hıcbırseyı begenmez hep elestırır
ılk kez agzından helal olsun kız lafı cıktı :KK70:
arkasından da ekledı ! 10 kılo daha versen daha ıyı olur dıye :KK70: :KK70: :KK70: ama bunu demesı bıle buyuk basarı :KK70:

Aslinda plan yapmasaydiniz daha rahat gidin derdim ama soz verip plan degistirmemek olmamis.

Son durumu bilmiyorum ama ben olsam gitmezdim.

son gelısmelerı yenı topıge yazdım
Tek iyi yani kilo vermen olmus desene. :KK70:

Ben uyuyamazken de sen uyuyordun . Oluyor arada. :KK70:

Tamamen boyle yapardim. Sen buyuksun , yuru beee kim tutar seni diye uzerine giderdim. Sonra da evine gidip uzulurdu. :KK51:

kız acayıp kılo verdım ınanamayacaksınız :KK70:

bugun benı gorenler ınanamıyoruz nasıl kılo vermıssın dedıler
kayınpederım normalde hıcbırseyı begenmez hep elestırır
ılk kez agzından helal olsun kız lafı cıktı :KK70:
arkasından da ekledı ! 10 kılo daha versen daha ıyı olur dıye :KK70: :KK70: :KK70: ama bunu demesı bıle buyuk basarı :KK70:

son gelısmelerı yenı topıge yazdım

kız acayıp kılo verdım ınanamayacaksınız :KK70:
Seninle biz de çok gurur duyuyoruz.

X