All-Star Diyet Yarismasi...

Teşekkür ediyorum Fatma :KK200:
Biraz feraha kavuşayım 7/24 burdayım canım eskisi gibi :KK76:
Kızlar verenleri tebrik ederim Hannaz Hannaz seni de önce tebrik ederim sonra döverim git burdan :KK70::KK70:

Hastalık nedeni ile biriken siparişlerimle uğraştım akşama kadar kızlar şablonlar tamam... Sıra da havluya çizip işlemek var...

Kizlar sabah taetiyi cektim.

62.8

Ve ise gittim.Ay unutmusum.Cok mahcubum.Yorgunluktan tamamen.Dunden bei cok yorgunum.Kusura bakmayın.Yuklenmiyor yine lucky ye gönderdim.KK ya da girmiyorum buraya gelmediğinde inanın.Yorgunluktan dünyaya bezigim suan.Bir telaşla kk ya girdim hatırlayınca.
Normalde kk cok girerim bazen girmediğim unuttugum dönemler olur bu yarışma da buna denk geldi.Annem de söyleniyor suan bana.Vallahi dünyadan bezdim.Kendimi paket edip çöpe atmak istiyorum.Iste ortam da cok bulanık benle alakasız kutuplaşmalar var icim kurudu.Kafamda düşünce cok su siralar.

Son düzenleme:
Nasılsınız gençler
O kadar yoğunum ki sohbete bile gelemedim
N nscckts kupalar fora :)
Tebrikler
Hannaz Hannaz 53 kilo yazıyor daha ne kadar zayıflayacaksın ya :)) mezun edin bu kızı
Sohbet tıme katılsın :)
Bende rejim başlangıç aşamasında kaldı ama soor devam
Hergün 1 mil leslie
45-60 mekik
10 lu 3 set ağırlık

Artık 53 değilim canım :KK14:ay havamı da atayım bi daha :KK70:
Nasılsınız gençler
O kadar yoğunum ki sohbete bile gelemedim
N nscckts kupalar fora :)
Tebrikler
Hannaz Hannaz 53 kilo yazıyor daha ne kadar zayıflayacaksın ya :)) mezun edin bu kızı
Sohbet tıme katılsın :)
Bende rejim başlangıç aşamasında kaldı ama soor devam
Hergün 1 mil leslie
45-60 mekik
10 lu 3 set ağırlık

Luuuucccyyyy kupam nerde koooç :sampiyon:yılın kupası benim olmalı tabikisi de :halay:
Ay bi daha şu resmi yükliyeyim millet azmin gücünü görsün :eğlence:
Nazar etme ne olur hiç yeme senin de olur :KK70:
08FB911E-FACA-4263-B8A5-4D9B238645C2.jpeg

X