All-Star Diyet Yarismasi...

Pazar eşimin doğum günü ve bizim birsuru misafirimiz var
Napsam ki
İzgara tavuğun üstüne mum mu diksem

Camları sildim hava kapandı
Yaz günü bile yağmur yağmasınin sebebi benim cam silisim :)

Ya hiç unutmuyorum yazın ortası geçen sene Mersin'e gidiyorum denize yola çıktım Mersin'de yağmur :KK70:

Adana'ya kuzenimle gittim yine yağmur

Hani Karadenizde olsak tamamdır ama yazın burda yağmur yağmaz yani :)

Pes ediyorum daha da cam silmem

Hannaz ile konuştuk demin o cooookkk yoğun ben onun yerinde olsam su bile içmeye fırsat bulamazdim gerçekten çok isi var onu rahat bırakmaya karar verdim. :)

Ohoo hooo derken :)

Sabah hindiba sonra coconut lattte sonra soya latte :) spor sizlere omur ama cok dolasiyorum. Akşam da taki kursuna gidicem
Buralar hep tarla :) geliyorum gidiyorum kimse yok

Allah'ım :KK70: sana latteyle dolu bir havuz actirayim mi kız :KK70:

Camları sildim hava kapandı
Yaz günü bile yağmur yağmasınin sebebi benim cam silisim :)

Ya hiç unutmuyorum yazın ortası geçen sene Mersin'e gidiyorum denize yola çıktım Mersin'de yağmur :KK70:

Adana'ya kuzenimle gittim yine yağmur

Hani Karadenizde olsak tamamdır ama yazın burda yağmur yağmaz yani :)

Pes ediyorum daha da cam silmem
Ne güzel, gittiğin yere bereket götürüyorsun resmen. Tam Afrika'ya gönül elçisi seçilecek hatunsun :KK48:

Ne güzel, gittiğin yere bereket götürüyorsun resmen. Tam Afrika'ya gönül elçisi seçilecek hatunsun :KK48:
:KK70: :KK70: çok naziksin teşekkür ederim :) camlara silikonlu temizleyici uyguladım artık yağmur yağsa da sorun etmeme gerek kalmayacak :)

Caaanim sıkılıyor nisa bunların hepsi işsizlikten. @fatma7454 da kuaförlerde cirit atıyormuş. Benden duymus olma:)

Bak sen :)
Bende kuaföre ctesi gidicem saçım okadar uzadı ki kesemiyoruz artık biraz kestircem

:KK70: :KK70: çok naziksin teşekkür ederim :) camlara silikonlu temizleyici uyguladım artık yağmur yağsa da sorun etmeme gerek kalmayacak :)

Bak sen :)
Bende kuaföre ctesi gidicem saçım okadar uzadı ki kesemiyoruz artık biraz kestircem
Kaşlarımı kendim alıyorum. Kahkulumu de kendim kestim. Boyama yerine kına yapıyorum. Kuaföre ihtiyacım yok. Ne zaman gitsem pişman oluyordum:) . Bugun sınıftan bi kizla tanıştım kuaförmus. Çevreyi genişletelim:)

X