All-Star Diyet Yarismasi...

Mini mini artilar , fatmayi kovalar. :KK70:

Kiz ne yedin dun. :KK6:
Ay hiç mini falan değil:)) sadece akşam kaçamağı yediklerimi tartsan o kadar yapmaz :))) oysa sabah rüya gibi başlamıştı akşam kabusa döndü. Nasıl bir açlıksa artık 10 kanat yedim kfc 1 bardak da kola net yani

Arkadaslar soyle dusundum.

Madem boyle tatlis bir grup olusturduk...

Ikinci yarisma 13 Haziranda bitiyor ve bir hafta ara veriliyor. 20 Hazirandan 1 Agustosa kadar 6 haftalik bir yarisma daha yapilabilir. Bazilari korumada katilir, bazilarinin hala vermesi gereken kilolar olur. Tarti resmi disinda kurallar daha da esnetilebilir.

Ben planladigim islerden dolayi o yarismada cok aktif olacagima soz veremem ama tabloya bilgileri girebilirim. Zaten grup uyelerimiz belirli ve onlar bu isi biliyor. Yani rahatlikla emanet edebilirim. :KK19:

Onun disinda spor yarismasi da aktif kalabilir. :cool:

Son düzenleme:
Ay hiç mini falan değil:)) sadece akşam kaçamağı yediklerimi tartsan o kadar yapmaz :))) oysa sabah rüya gibi başlamıştı akşam kabusa döndü. Nasıl bir açlıksa artık 10 kanat yedim kfc 1 bardak da kola net yani

Vur dedik oldurmussun fatma sen ve kfcc hic beklemezdim. :KK12:

Lahmacun yine iyiydi be canim. :dondurma:

Arkadaslar soyle dusundum.

Madem boyle tatlis bir grup olusturduk...

Ikinci yarisma 13 Haziranda bitiyor ve bir hafta ara veriliyor. 20 Hazirandan 1 Agustosa kadar 6 haftalik bir yarisma daha yapilabilir. Bazilari korumada katilir, bazilarinin hala vermesi gereken kilolar olur. Tarti resmi disinda kurallar daha da esnetilebilir.

Ben planladigim islerden dolayi o yarismada cok aktif olacagima soz veremem ama tabloya bilgileri girebilirim. Zaten grup uyelerimiz belirli ve onlar bu isi biliyor. :KK19:

Onun disinda spor yarismasi da aktif kalabilir. :cool:
Ben devam ederim sorun yok sadece düğün hazırlıklarından fırsat buldukça gelebilirim

Eltim aradı yemek yapsan da gelip yesek diye :KK70:
Ben diyetden kaçtıkça :KK70:
Bulgur pilavı
Etli türlü yemeği
Yoğurtlu çorba
Salata yaptım
Ben sadece türlü ve salata yicem tabi

X