All-Star Diyet Yarismasi...

A AklinYolu1 cnm yenı kuralları okudum mesaj zorunluluğu harıc dıgerlerı sorun degıl.daha öncede dedıgım gıbı fırsat buldukça gelıyorum zaten.bu kurala uyamazsam atacanmı beni:KK45:

Haftalik toplam mesaj atamiyor musun , 70 i tamamla bugun. :KK45:

Kiz o kadar mi sıkıcıyız. :KK70:Benim simdi atesim var mesela ona ragmen geliyorum. :KK53:

A AklinYolu1 cnm yenı kuralları okudum mesaj zorunluluğu harıc dıgerlerı sorun degıl.daha öncede dedıgım gıbı fırsat buldukça gelıyorum zaten.bu kurala uyamazsam atacanmı beni:KK45:
hıc bırsey yazamasan bana yaz ben burdayım :KK70:
ıkı lafın belını kırarız

cocukların yaramazlıklarını anlat :KK70: yemegı nasıl yaptın anlat

Yok cnm sıkıcılıktan degıl ,daha fazla yazmak banada ıyı gelıyor .:KK36:benimde Boğaz iptal ,beni bu güzel havalar mahvetti..:KK61:

Bizde hava iyi de degil. :KK45:Dun buz gibiydi. Ustune bir suru aksilik. Normalde gelen otobusler , gelmedi yukari yurudum. Otobus geldi yolda bozuldu otekine bindim. :confused:

Doktora gittim normalde 8 e kadar acik ama dun haberim yok kapaliydi. Hastaneden sonra dolastim oyle bos bos iste.

Sonuc: Atesim var bugun yatarim yatakta. :cool:

Bizde hava iyi de degil. :KK45:Dun buz gibiydi. Ustune bir suru aksilik. Normalde gelen otobusler , gelmedi yukari yurudum. Otobus geldi yolda bozuldu otekine bindim. :confused:

Doktora gittim normalde 8 e kadar acik ama dun haberim yok kapaliydi. Hastaneden sonra dolastim oyle bos bos iste.

cok gecmıs olsun :KK43:

Gecmişolsun ❤️❤️Burdada gece soguktu,2 numara yanımda yattı yorganımıda o aldı ben bı yerım açıkta uyuyunca kaptım hastalığı:KK53:

Gecmişolsun ❤️❤️Burdada gece soguktu,2 numara yanımda yattı yorganımıda o aldı ben bı yerım açıkta uyuyunca kaptım hastalığı:KK53:
Sagol pegasus . Sana da gecmis olsun. Bu sene bi turlu kurtulamadik topluca.

Havalardan ve toplu tasima araclarindaki hijyen eksikliginden ileri geliyor.

:KK70:
Evet fonksıyonlardayız örtmenim
Bana bırde fızıkçi lazım kızlar :KK71:

Fizikten de kremsokola kremsokola anliyor. Yok yok bizde. :KK45:

X