All-Star Diyet Yarismasi...

Yaa kizlar bu hafta listeli bi diyet mi yapsam diyorum. Bi liste takip etmeyince, kendime yasak falan koymayinca ipin ucu kaciyo bazen. cgdmk cgdmk yi takip ettim forumda, rus diyeti diye bisey buldum. Isvec diyetinin oldurmeyen versiyonu gibi:)) onu mu denesem ki:işsiz:

Basak benim. Istahi aciyosa o bende hep var:))
Dolunay vücudumuzda ödem tutmasına neden oluyor :KK17:

Yaa kizlar bu hafta listeli bi diyet mi yapsam diyorum. Bi liste takip etmeyince, kendime yasak falan koymayinca ipin ucu kaciyo bazen. cgdmk cgdmk yi takip ettim forumda, rus diyeti diye bisey buldum. Isvec diyetinin oldurmeyen versiyonu gibi:)) onu mu denesem ki:işsiz:
ptesi onu deneyeceğim 5 günlük.

kızlar şok diyet yapmamanızı öneriyorum. isveç diyeti yaptım evet sadece 5 gün yaptım evet 4.3 kilo gibi bir kayıp oldu ama karnım yumuşadı bu şok diyet yüzünden. aman diyim kendinize bunu yapmayın. 10 gündür göbeğim sıkılaşsın diye verdiğim çabayı bir görseniz..

kızlar şok diyet yapmamanızı öneriyorum. isveç diyeti yaptım evet sadece 5 gün yaptım evet 4.3 kilo gibi bir kayıp oldu ama karnım yumuşadı bu şok diyet yüzünden. aman diyim kendinize bunu yapmayın. 10 gündür göbeğim sıkılaşsın diye verdiğim çabayı bir görseniz..
Haklısın, çok sağlıklı değil birden kilo vermek ama motiveye ihtiyaç duyduğumda iyi geliyor. 8 kilom kaldı, 5 kilo daha verip son 3 kiloyu ya Ayça Kaya'nın yöntemiyle ya da weight watchers ile vereyim diyorum. Hedefe ulaşınca da spora daha fazla vakit ayırmayı düşünüyorum. İki doğumdan sonra vücudum hiç sıkı değil zaten. Bana da @AklinYolu1 gibi kilo verme sürecinde spor iyi gelmiyor. Tabi verdiğinden daha fazla vermiş gibi görünüyor, sporla veren de ama ben veremeyip inceliyorum daha çok. 50lere bi ineyim yaa :)

Aman sok diyet istesem de yapamam zaten, olurum acliktan:)) benim gordugum bu rus diyeti sunlari yiyin bunlari yemeyin tarzi bi diyetti, mantikli geldi. Cogu bildigimiz seyler zaten un, seker falan. Bi de sut urunleri yok mesela diyette. Son zamanlarda yabanci sitelerde de cok goruyorum sut urunsuz diyetleri, nedenini bilmiyorum acikcasi. Laktoz intolaransindan oturu falan mi ki acaba?

Senin gördüğün Rus diyeti şoksuz, benim dediğim şok Rus diyeti :KK70:
O diyeti yapabilirsin, Karatay gibi listesi yok ama yasaklı ve izinlileri var. Süt kilo verme sürecinde bana da pek yaramıyor, durduruyor.

Aman sok diyet istesem de yapamam zaten, olurum acliktan:)) benim gordugum bu rus diyeti sunlari yiyin bunlari yemeyin tarzi bi diyetti, mantikli geldi. Cogu bildigimiz seyler zaten un, seker falan. Bi de sut urunleri yok mesela diyette. Son zamanlarda yabanci sitelerde de cok goruyorum sut urunsuz diyetleri, nedenini bilmiyorum acikcasi. Laktoz intolaransindan oturu falan mi ki acaba?
Sokolacim onu bagirsak sagligi icin yapiolar genelde. Alerjik besinleri ornegin gluten, sut urunleri hatta domates biber vs tuketmemek daha saglikli die kesen var. Hashimoto, egzema, cesitli rahatsizliklarini bole iyilestirdiklerini iddia edenler var bana biraz abarti gelse de olabilir tabi.Besin alerjisi yuzunden kesenler de var colyak hastalari ve laktoz alerjisi olanlar gibi..

@krizantem3
@sergerdan
Sarellam Sarellam
Arkadaşlar boy, hedeflenen kilo, yaş ve haftalık yapılan aktivite bilgilerinizi yazabilir misiniz? Yazdıysanız affedersiniz, görmedim.

Bu ara nisan telaşı var kusura bakmayın yeni kontrol ettim bu arada ben kilomuda koruyamadim :kızgın:

Boy : 1.60
H.k : 51
G.k : 56.5
Suanlik aktivitem yok ama nisan 1 gibi leslime başlıcam bi daha ki hafta tartı gününde yine yazicam bakalım bi değişme olcak mi :işsiz:

Son düzenleme:
Kizlar kahvaltida 2 ymurta, 2 kasik yulaf, yarim avokado ve tereyagiyla omlet yaptim yaninda peynir zeytin yedim.
Sonracigima sabah hocayla randevum vardi program yaparken agirlik da calismis oldum 1 saat civari ,yag oranim da 28 mis

X