All-Star Diyet Yarismasi...

He tamam, onu gonderdin sandim. :KK70:

Baska bir kombin yap, secelim. Ben de sayenizde diyetisyen ve moda uzmani oldum. :dondurma:

Matematik okumustum ben halbukim. :KK70:
Yokkkk gönderir miyim çok ucuza aldım :KK70: :KK70:
Ya elbisem çok ama hepsi çok çok bol yeni bir şey de almak istemiyorum ondan bu 2sini seçtim bir de etekli olan kombinin altına siyah dar etek de giyebilirim geçen dışarda giydim o şekilde herkes elbise sandı çok güzelmiş elbisen dediler onun arkası da transparan zaten

Ya elbisem çok ama hepsi çok çok bol yeni bir şey de almak istemiyorum ondan bu 2sini seçtim bir de etekli olan kombinin altına siyah dar etek de giyebilirim geçen dışarda giydim o şekilde herkes elbise sandı çok güzelmiş elbisen dediler onun arkası da transparan zaten
Anliyorum. Bi de siyah etekle cek bakalim. Iclerinden , 1. mi 2. mi diyorsan 2. yi sec. Yalniz ayakkabi olmamis sekerim. :KK53:

Anliyorum. Bi de siyah etekle cek bakalim. Iclerinden , 1. mi 2. mi diyorsan 2. yi sec. Yalniz ayakkabi olmamis sekerim. :KK53:
Ayakkabı elime o geldi topuklu onu geçirdim hemen ayağıma :KK70: geçen gün giymiştim çekmiştim zaten :KK70: ten rengi çorap ve ten rengi stiletto ile ?

Eklentiler

• Screenshot_2018-03-22-12-14-35.png
    Screenshot_2018-03-22-12-14-35.png
    253,2 KB · Görüntüleme: 37
Başka bir kombin seçeneği şart :)

Siyah etek siyah üst varsa ten renk tek bant açık ayakkabı yoksa tek bant siyah açık ayakkabı olur

Evet boyle daha iyi ama ben yine de 2. diyorum. Ten rengi çorap ve ten rengi stiletto, super . :KK50:
Tamamdır gönlümden geçen oydu biraz da açık saçık diye :KK70:
Başka bir kombin seçeneği şart :)
Kız neden öyle dedinnnn bir de Muğla orası ankarada bile ben yazlık giymeye başladım Muğla'da kim bilir hava nasıl
Birde naylon çorap dünya yıkılsa yine giymeyin nolur :)
Naylon çorap derken :KK70:

Ayy o da cok siyah geldi bana. Cenazeye gidiliyor gibi.

Ben bazen elbisenin ust kismini kullanip altina baska etek sort yapistiriyorum ya da tam tersi.
Yok kız daha ağır duruyor :) siyah her zaman asildir

Diğer elbise siyah olsa yine olurdu

Tamamdır gönlümden geçen oydu biraz da açık saçık diye :KK70:

Kız neden öyle dedinnnn bir de Muğla orası ankarada bile ben yazlık giymeye başladım Muğla'da kim bilir hava nasıl

Naylon çorap derken :KK70:

Ten rengi naylon çoraplar varya ondan giyme he sakin dedim :)
Sen bı siyah elbise siyah üst birde açık ne ayakkabının varsa giysene bı bakalım
Tepede spor balerin topuzu güzel olur veya dümdüz fon sadece

X