Alkolle çok içli dışlı olan sevgili…

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
açık kapalı olman seni alakadar eder ileride alkol bağımlısı olursa bırakamayacak hale gelirse ikinizi de alakadar edecek bu durum. o yüzden haklı buldum

Anlattığınıza göre kişisel alışkanlıklar olarak da ve aile yapısı olarak yanlış ve uyumsuz kişilersiniz. Zaten bir araya gelmeniz yanlış olmuş. İleride de daha büyük sorunlar olurdu.

Isabetli bir karar olmus ayrilik. Ben iliskilerde bu kadar kokten degisimlerin mutsuzluk getirdigini dusunuyorum. Bir noktada illa ki senin yuzunden olayi patliyorm

Alkol kullanan biri ile içki içme diyerek mücadele edemezsin. Anladığım kadarıyla düzenli olarak içmeye alışmış biri. Hergün içen biriyse eğer siz de hiç sevmediğiniz için bu iş olmaz olmamalı size yazık olur. Sürekli alkol alan insanlarda sinir bozucu bir çakır keyiflik, gereksiz bir neşe, aşırı gevezelik yada bir sinir ve sürekli söylenme hali olur. Her akşam/gece başınızın etini yer söylenir ağzı kokar vs vs Ömür boyu her gün bunu çekemeyeceğinize göre uzak durun. Ayrılık en doğru karar. Bunları da eşimle sadece özel günlerde vs alkol alan biri olarak söylüyorum.

Kabul edemeyecekseniz bu durumu, ilişkiyi bitirmeniz iyi olmuş sonuçta öyle 1 günde 1 haftada pat diye değiştirilebilecek bir alışkanlık değil. Sizde uyum sağlayamayacağınızın farkındasınız. Ben sizi “evlenince nasılsa değiştiririm” kafasına girmediğiniz ve içinize sinmeyen bir duruma kendinizi katlanmak zorunda bırakmadığınız için ayrıca tebrik ederim.

Alkol içmesi problem değil de alkol içtikten sonraki davranışları önemli bence. Herkesin bakış açısı farklıdır. Size uygun olmayan bir şeymiş belli etmişsiniz olmuyorsa yolları ayırırsınız olur biter. Zorlamaya hiiiiç gerek yok

ayrılmakla doğru yapmışınız çünkü farklı dünyaların insanısınız ve evet yaptığınız psikolojik baskı içen içer , içmek istemeyen içmez ama şart şurt koşmak yanlış geliyor bana..

iki sebebiniz varmis ayrilmak icin

1- alkol - sigara aliskanliginin size uymamasi, sizinkinin ona uymamasi

2- kendisinin de kabul ettigi kotu arkadasliklarini devam ettirmesi.

iki sebep de ayrilmak icin gayet uygun, hele de 2-3 aylik iliskide, hic zorlamaya gerek yok.

cok dusunmenize gerek bir durum yok bence. Daha uygun adaylarla devam edersiniz.

Benim anlamadığım şey flört dönemi su sevgili olmadan önceki dönemde hiç sormadiniz mi benim için hassas olan konuları o dönem sorup buna göre o insanlarla yön çiziyorum yada cizmiyordum.mesela hiç sigara kullanmayan bir beyle konuşmaya başlamıştım ben kullanıyorum bu konu senin için sorun olur mu demiştim oda olacağını söylemişti o dönem sigarayı bırakmayı düşünmüyordum. O yüzden herkes kendi yolunu çizmişti. Bunları konuşmamanız çok garibime gitti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…