Aldiklarinizin Maliyeti Kac ?

benim de masrafım 3000 ytl yi rahat bulmuştur.. ıvır zıvır derken gözükmüyor ama buluyor yani..

benim de masrafım 3000 ytl yi rahat bulmuştur.. ıvır zıvır derken gözükmüyor ama buluyor yani..

canım bence de hiç bişey yapmadım diyenin bile masrafı alım gücüne göre 1000- 1500 ytl yi rahat bulur...ufak ufak görünen şeyler ama toplayınca bayağı bir tutuyorrrr....

canım bencede.kıyafetlerini,beşiğini,uyku setini,arabasını,battaniyelerini aklıma gelmiyen birçok şeyini annemler ve kayınvalidemler aldı.odasının boyası,bordürü,halısı,perdesi,bakım ürünleri,beslenme malzemeleri,banyo ürünleri,bikaç parça takım ve oyuncaklarını aldık.(robotu,treni,topu,arabaları...eşim ne görse alıyor)rahat 1500 ytl yi bulmuştur.daha kendime hiçbirşey almadım...

MALİYETİNİ BİLMİYORUM HEMEN HERŞEY HEDİYE GELDİ.
DOĞUM ÇANTAMIZDAN, ODA TAKIMIMIZA KADAR.

HEDİYE GELENLER

ODA TAKIMI (Sepet beşik, abajur, bakım sepeti ve komple oda takımı )
PUSET
YORGAN
BORNOZ + HAVLU
HASTANE ÇANTAMIN İÇİNDEKİLER
BEBEK ÇİKOLATASI ( Gelecek )
TERMOFOR + OYUNCAKLAR
BİBERON + EMZİK
KIYAFETLERİNİN BİRÇOĞU
BATTANİYELER
HALI

BİZİM ALDIKLARIMIZ

BİRKAÇ PARÇA KIYAFET
DÖNENCE
BATTANİYE
HAVLU
3 PAKET BEZ :))
ISLAK MENDİL
BAKIM ÜRÜNLERİ
ATEŞ ÖLÇER
BİBERON

EKSİKLERİMİZ

KÜVET
ODASININ TÜLÜ
TAŞIMA ÇANTASI ( Ana kucağı )

DAHA DA EKSİK VARDIR MUTLAKA :))

3 milyarı bulmuştur hatta belkide gecmiştir kesin gecmiştir kızlar %100 eminim belki ıvırı zıvırıyla en ince ayrıntısına kadar toplama yaparsam eger rahat rahat 5milyara yakın bulabilir

Valla bende çok harcamaktan yana değilim aslında ama eşim çok özeniyor... ne görürse alıyor.. Yani düşünün topundan, raylı yarış arabasına kadar hepsini aldı....

:roflol::roflol::roflol:
benimkide simdiden bisiklet aliodu .. zor tutuyorum adami :1shok:sırnaşık şey

hey allahim bisikleti dogdugunda eve surdurerek goturmek istemistir askito :)
nedecekse kiz bi dogsun hele bi buyusun ole alsin aman
adamlara bak ellerinden gelse motor bilem alirlar :)

giysileri + battaniyeleri yaklaşık olarak 500 ytl tuttu.
biberon+emzik+kulak çubugu+sampuan setleri+küvet+yastıklar falan 350 ytl
araba+ oto koltuğu 600 ytl
park yatak + dönence 200
kendim için gecelik sütyen gögüs pedi çorap vs..200 ytl
yorgan+ yastık+pişik kremleri+gaz ilaçları 300 ytl (ben gaz ve pişik kremlerini yurt dışından getirdim biraz pahalı onlar yoksa tutmaz bu kadar)

toplam 1.950 falan gözüküyo,herhalde 2 civarı tutmustur hatırlayamadıklarımla :))

odamız yok bizim tabi bunların içinde

alin bakalim alin
hic bakmiyorsunuz degil mi kac gidiyor
ya ben niye boyleyim
bu ay battik ben hic bi sey almadim zaten bu ay hic para kalmadi kaldiysa 100 euro e ben nedecem simdi
indirimler baslicak bi suru sey alacaktim gene mi kalcak yani banane ne yaparsa yapsin alacam kafamda her zaman bi sey kaliyor vallaha oglumda o kadar cok sey kaldi ki icimde alamadigim
her zaman aklima gelir bole uzulurum senağlama
ama bu defa ogluma da kizima da fiyati pek pahali olmayan ama canimin istedi herseyi almak degil de genede alcam ay yeter ama ya olmucez mi banane bananeeeeeeeeeeeeeeee
:çok üzgünüm:

alin bakalim alin
ya ben niye boyleyim
bu ay battik ben hic bi sey almadim zaten bu ay hic para kalmadi kaldiysa 100 euro e ben nedecem simdi
indirimler baslicak bi suru sey alacaktim gene mi kalcak yani banane ne yaparsa yapsin alacam kafamda her zaman bi sey kaliyor vallaha oglumda o kadar cok sey kaldi ki icimde alamadigim
ama bu defa ogluma da kizima da fiyati pek pahali olmayan ama canimin istedi herseyi almak degil de genede alcam ay yeter ama ya olmucez mi banane bananeeeeeeeeeeeeeeee

kız çorumlu sen yine mi tutturdun çula çaputa kız.. bebişi olmayan nice insan var onlar napsın kız .. indirimler başlasın alırsın , sağlıkla gelsinler de doğduktan sonra da zamanla eksiklerini alırsın :teselli:

alin bakalim alin
ya ben niye boyleyim

ah be corumlucum ne uzuyorsun kendini..
saglıklı olsun da bebisin ..olmadı mı ne yapacaksın..insanın icinde mutlaka birseyler kalıyor....

simdilik lazım olmnlar acil gerekenler varsa yeter
elinize para gectiginde hemen begendigini al süprizzzzz

alin bakalim alin
ya ben niye boyleyim

Seni coook iyi anliyorum canim.Ama sikma canini canim yeni dogan bir bebek kendi kismetiyle geliyor hic birseyi yok diyosun ummadigin kisiler öyle hediyeler felan getiriyorlarki insanin biraz olsun morali yerine geliyor.Ben mesala bu bebegime simdiye kadar sadece bebek arabsi aldim oda40 euro bir elbise birde tulum aldim ablasindan kalan kiyafetler ilk 3-4ay yeter yataginida kaynim aldi zaten oda 89euro hayalimde okadar cok sey varki ne yapalim sabredecegiz büyük kizimin okul cantasi felan alinacak,tr de kardesimin dügünü var altin parasi göndermem lazimsenağlama (gidemiyorum zaten)Hepsi üst üste geliyor anliyacagin neyse bebislerimiz sag salim gelsinlerde hepsi olur insallah Şeniz

Çorumlucum önemli olan sağlıklı sıhatli olması. Bence içinde hiç bir şey kalmasın. Bek ne güzel bir oğlun var birde kızın olacak. Bence çok şanslısın. Senin yerinde olmak isteyen çok insan var. Bence keyfini çıkar.

sagolun kizlar biliyorum ama iste icimde kaliyor bende uzuluyorum
elimden geldigi kadar almak istiyorum
biliyorum sansliyim rabbime binlerce sukurler olsun hergun sukrediyorum zaten
napalim bende elimden geldigi kadar almaya calisacagim
alamazsam da canlari sag olsun yavrularimiin

ay canım benım bende aynı dertten muzdarıbım vallahı aman elım gıdıyo bey bana bakıyo karıcım elımız dar zaten ne zaman duzeltı kı yaw neyse can saglısı olsun ne yapalım demı kız olunca laırız sımdı onları sık boga etmeyede gelmez en ıyısı sabretmek

kızlarr yaa böyle söylemeyin amaa.valla içime dert oldunuz.bizde her aldığımızı koyup canınızımı acıttık diye düşünmeden edemiyorum.benimde kızımın çok eşyası yeğenimden.yanı puseti arabası v.s.idareli olmak iyi şey.üzmeyin kendinizi.nasipleriyle geliyo bu güzel varlıklar.inşaallah sizede bereket olurlar.herşeylerini fazla fazla alırsınız.

kızlarr yaa böyle söylemeyin amaa.valla içime dert oldunuz.bizde her aldığımızı koyup canınızımı acıttık diye düşünmeden edemiyorum.benimde kızımın çok eşyası yeğenimden.yanı puseti arabası v.s.idareli olmak iyi şey.üzmeyin kendinizi.nasipleriyle geliyo bu güzel varlıklar.inşaallah sizede bereket olurlar.herşeylerini fazla fazla alırsınız.

Ya benimde aynı şey aklıma geldi. Keşke aldıklarımızı yazıp resimlerini koymasaydık diye düşündüm. Üzüldüm yani.

X