aldatma değil de ne bu yani?

Daha işin başındayım hele bir gelsin beyfendi boyunu posunu göreyim...
Takıntılı değilim eskisi gibi üni fln iyice kafamı dağıttı iyi oldu yani :KK66:
Hem belki ben beğenmem gördüğümde dediğin gibi nicegirl etkilemez
İnanmadım zaten o yüzden inandırıcı gelmiyo dedikleri bazen o yüzden ben de seni seviyorum demedim aydebuzz
Yeni birinden hoşanınca eskisini unutuveriyorum yhaa :) nolcak böyle

çivi çiviyi söküyor sende demekki :) uzaktan uzaga aşklara sıcak bakamıyorum ben bea :) adam dızıbıım dıbınde elımın altında olucak

kızlar bu arada hiç birimiz çalışmıyoruz sanırım ??

benimkinin özlelliklerini söyleyeyim :)

hani bir tarafıyla dağları devirir, acayip sakardır :) bir yemek yersin her yer kırık :)
giyinmek ve uyum konusunda hiçbir fikri olmadan sanırım bu yaşa gelmiş :)
yemek yapmayı seviyor ama yemek yapması 4-5 saati alıyor. en sonunda ben kriz geçiriyorum açlıktan. kısacası ona yemek yapmak yasak :)
acayip ağır kanlı :)
yabancı dizi izlemeye bayılıyor, bıraksan sezon sezon yani, ben de alıştırdı :)
dondurma yiyince ishal oluyor.
bazı ağrı kesicilere alerjisi var.
aynı bardakla ikinci kez su içmez ama kola içer.
şarap, rakı sevmez anca bira :)
çoraplarını her yere tıkıştırır.

daha neler var da bunlar evde gördüklerimin bazıları sadece
yaşamadan beraber nereden bileceğim bunları...

tabı canım saymaya kalkarsan say ,say bıtmıyoda sakarlıgı kötüymüş :) benımkıde çok agırdır bende bır o kadar pratık ben hazırlanır aşayaa ınerım daha kesın evden çıkmamıştır yada wc dedır
eee zıt kutuplar bırbırını çekıyor ALLAH DENK YARATMIŞ DIYORUM BENDE siz hangı ldesınız ?

:KK37: korktuğum başıma geldi :KK36:

yaa kızlar önümde lys var.uzun zamandır girmiyordum kk ya girdiğim gün onur ve izmir muhabetini görünce yazdım sonra ne oldu merakıyla 2-3 gündür giriyorum ama burası beni çok oyalıyor.:KK50:

madama benimki msne geleydi ben burda olmayacaktım canımcım
o zaman geriden sarmazdın
kusura bakma gari:KK34:

çivi çiviyi söküyor sende demekki :) uzaktan uzaga aşklara sıcak bakamıyorum ben bea :) adam dızıbıım dıbınde elımın altında olucak

kızlar bu arada hiç birimiz çalışmıyoruz sanırım ??
Ya evet işsizim ben koca parası yiyorum :KK1::KK1: Önümüzdekş hafta başlıcam herhalde ı zaman size yetişememde ben yaa:KK43::KK43:
hadi hadiii en yanakları sıkılası benim burda:KK34:

Ayy ne güzelde sölüyo bide yaa:KK9::KK9:

:KK37: korktuğum başıma geldi :KK36:

yaa kızlar önümde lys var.uzun zamandır girmiyordum kk ya girdiğim gün onur ve izmir muhabetini görünce yazdım sonra ne oldu merakıyla 2-3 gündür giriyorum ama burası beni çok oyalıyor.:KK50:

kardeşimin de sınavı var ortaokulda. şimdi ona diyeceğim gibi bacaklarını kırarım git çalış çabuk!!! derdim de hadi sana torpil geçelim :)
kk hep burada olur canım aksatma derslerii

X