aldatma değil de ne bu yani?

bence sen kendın ögrendın ama yarım yamalak ögrendın halaa konuşuyorsun sevgılınle emın degılsın aldattıgından o açıdan kızı ara dedım netleşirdin hayatına bakardın

hatunumm gelmişş ! şimdi nicegirl nerde diycektim yemin ederim. diğer kızlar da online gelirler şimdi.

bugün de geç kaldım kızlar. gece sizle konustukta sonra ve o merveli whatsapp konusmasını tekrar okuduktan sonra onur'a bir öfkeyle uayndım ki sormayın.

sürekli tersliyorum cevap vermiyorum olmaz artık arama diyorum vs. normalde bugün yüzyüze buluşup görüşücez sanıyodu ama hiç içimden gelmedi, tamamen farklı bi plan yaptım ve onunla buluşmadım. çok net reddettim. tabi mahvoldu kahroldu.

konuşmalarından halinden tavrından etkilenmemek zor ama gardımı sağlam tuttum. artık ne zaman yumuşayacak gibi olursam hemen acıp o merve ...nun mesajlarını okuycam. artık kıza karşı da iyi niyetli değilim. siz daha net görmemi sağladınız bazı seyleri.

neyse buluşmadık bugün ama bizimki durmuyo tabi sürekli nerdesin kimlesin vs vs hep bi bilgi alma telaşı, eve döndüğümü söylediğimde aldığım cevap ben dayanamadım yine evinin önünde bekliyorum.

evin önüne geldim ordaydı, gittim yanına çok geç olduğunu eve girmem gerektiğini söyledim, ama bu sefer çok zor dayandım yalan değil, resmen dişlerimi sıktım sert görünebilmek için.

biraz konuştuk ayaküstü, giderken; aysu o duvagı ben açıcam haberin olsun dedi baktım öyle anlamamış gibi, anladın işte dedi yemin ediyorum sana dedi o duvagı acan adam ben olucam dedi. ben de o kadar istiyosan gel düğünüme aç duvagı git damada bi sekilde izah ederiz içinde kalmasın dedim gülerek gittim yanından, bir kaldı anlatamam :KK1: tamam tamam şaka diye bağırdım arkamı dönüp girdim eve.
ben geldim kiiii

hatunumm gelmişş ! şimdi nicegirl nerde diycektim yemin ederim. diğer kızlar da online gelirler şimdi.

bugün de geç kaldım kızlar. gece sizle konustukta sonra ve o merveli whatsapp konusmasını tekrar okuduktan sonra onur'a bir öfkeyle uayndım ki sormayın.

sürekli tersliyorum cevap vermiyorum olmaz artık arama diyorum vs. normalde bugün yüzyüze buluşup görüşücez sanıyodu ama hiç içimden gelmedi, tamamen farklı bi plan yaptım ve onunla buluşmadım. çok net reddettim. tabi mahvoldu kahroldu.

konuşmalarından halinden tavrından etkilenmemek zor ama gardımı sağlam tuttum. artık ne zaman yumuşayacak gibi olursam hemen acıp o merve ...nun mesajlarını okuycam. artık kıza karşı da iyi niyetli değilim. siz daha net görmemi sağladınız bazı seyleri.

neyse buluşmadık bugün ama bizimki durmuyo tabi sürekli nerdesin kimlesin vs vs hep bi bilgi alma telaşı, eve döndüğümü söylediğimde aldığım cevap ben dayanamadım yine evinin önünde bekliyorum.

evin önüne geldim ordaydı, gittim yanına çok geç olduğunu eve girmem gerektiğini söyledim, ama bu sefer çok zor dayandım yalan değil, resmen dişlerimi sıktım sert görünebilmek için.

biraz konuştuk ayaküstü, giderken; aysu o duvagı ben açıcam haberin olsun dedi baktım öyle anlamamış gibi, anladın işte dedi yemin ediyorum sana dedi o duvagı acan adam ben olucam dedi. ben de o kadar istiyosan gel düğünüme aç duvagı git damada bi sekilde izah ederiz içinde kalmasın dedim gülerek gittim yanından, bir kaldı anlatamam :KK1: tamam tamam şaka diye bağırdım arkamı dönüp girdim eve.

zamana ne gösterir deseydin onurun lafı...!!!!

yok canım anladım ben seni o konuda sıkıntı yok. ben aslında hayatıma bakıyorum ama ne kadar sert olsak da kadınız işte insanın bi tarafı acaba ? diyo. ama oyle kalıyo işte boğazımda, daha önce hgiç yaşamadım, olduysa da hissetmedim. genelde en ufak süphede arkama bakmadığım için bu kadar net bi delille karsılaşmadım hiç. onun bu halini izlemek hoşuma gidiyo bu halini görmeliyim ben bunu hakettim o da bu duruma gelmeyi haketti
bence sen kendın ögrendın ama yarım yamalak ögrendın halaa konuşuyorsun sevgılınle emın degılsın aldattıgından o açıdan kızı ara dedım netleşirdin hayatına bakardın

adam kapı önünü mesken tuttu..
kiraya verin bari
ya s...tiri çekiceksin yada bilmiyorum... bu şekilde devam etmez ama net ver kararını artık

ben pişman değilim Allah için verdiğim karardan ama bazende diken üzerindeyim

yok canım anladım ben seni o konuda sıkıntı yok. ben aslında hayatıma bakıyorum ama ne kadar sert olsak da kadınız işte insanın bi tarafı acaba ? diyo. ama oyle kalıyo işte boğazımda, daha önce hgiç yaşamadım, olduysa da hissetmedim. genelde en ufak süphede arkama bakmadığım için bu kadar net bi delille karsılaşmadım hiç. onun bu halini izlemek hoşuma gidiyo bu halini görmeliyim ben bunu hakettim o da bu duruma gelmeyi haketti

ben yaşadıgım için idmanlıyım :) umarım ıkımızde burdakı tüm kadınlarda bır daha yaşamaz

ne yalan söyliyim sizin gibi bi duruş içinde olabilmeyi isterdim helal olsun...

neyse konu değişsin biraz ya.....
rüyamda çok güzel bir kız cocugu gördüm
hergün bir bebek görüyorum zaten rabbim hayra çıkarsın...

yarın doktora gidicem korkuyorum sağ kulağım tıkandı zaten cocuklugumdan beri o kulağım hep sorunlu offf

Bana öle geliyo ki sen bu konuyu açmamış olsaydın bu zaman zarfında 3 kere barışır 4 kere ayrılırdın :KK1:

Vallahi canımm herkes hata yapabilir insanız sonuçta ama sürekli kendi kendini yiyip bitirmene sebep olucak bi hata var ortada.

Bizim bile kafamız karıştı yahu :44:

erkek arkadaşımda okuyor demişsin ya bir önceki sayfada
seni aldatan kişi o mu demek istedim :)

ayyy anammmmmm ALLAH korusun töbe de:))
ona ben o gece yol verdım kızla konuşunca emın oldum ıkıle canım dedım 1 ay üzüldüm sonra geçti gitti bitti ( muallakta kalmış şeyleri sevmıyorum ben )

bu başkası kız mazlum bu mazlum tv izliyo dıktı gözlerini şimdi uyusana dıyoo :)

bugünden kesitler :)

28 Nis 16:32 - Onur: Sadece aşk sevgi sen ben olay budur
28 Nis 16:33 - Onur: Doktor tavsiyesi her an bir doz aysu almazsan ölürsün dedi
28 Nis 16:33 - Onur: :)
28 Nis 16:34 - Ben: Ben görunmedim daha doktora
28 Nis 16:34 - Ben: Ya bana onuru yasaklarsa
28 Nis 16:34 - Onur: Ya öle doktormu olur
28 Nis 16:35 - Onur: Hiç seni çok seven senin için canını vercek bi adamı sana yasaklarmı
28 Nis 16:35 - Onur: Hipokratını bozarım onun
28 Nis 16:35 - Onur: Aysum seviyorum seni
28 Nis 16:36 - Ben: Reçeteye aysu yazan doktor oluyo da niye yasaklayan olmasın
28 Nis 16:36 - Ben: Sana ben yarıyorumdur belki ama sen bana dokunuyosundur
28 Nis 16:36 - Onur: Sence ?
28 Nis 16:37 - Onur: Dokunuyomuyum
28 Nis 16:37 - Onur: İstemiyomusun
28 Nis 16:37 - Ben: Dokunuyo yaptigin
28 Nis 16:37 - Onur: Düzelicek herşey
28 Nis 16:37 - Onur: Artık yok diyorum hata yok yalan yok
28 Nis 16:37 - Onur: Yanlış yoook
28 Nis 16:38 - Onur: Yoluna giricek herşey
28 Nis 16:39 - Onur: Pişman olucağın bişey yapmadığını görüceksin
28 Nis 16:42 - Onur: Aysum noluyo hayatım
28 Nis 16:43 - Onur: Ya bi dur bak çok güzel olucak
28 Nis 16:43 - Onur: Biliyorum tedirginsin
28 Nis 16:43 - Onur: Aynı şeyleri yaşamaktan korkuyosun
28 Nis 16:43 - Onur: Ama gör bak bunların hepsi boşa çıkıcak korkularını boşa çıkartıcam
28 Nis 16:46 - Ben: Aynı şeyi yaşamayı gec, yaşadığım seyi unutamıyorum
28 Nis 16:46 - Onur: Ya unutucaksın
28 Nis 16:46 - Onur: Unutturucam
28 Nis 16:46 - Ben: Hele o merve kaşariyla yaptigin Whatsapp konuşmaları
28 Nis 16:46 - Ben: Sana da mahcup oldum
28 Nis 16:46 - Ben: beni Bosver diyo
28 Nis 16:46 - Onur: Tey allam yaaa
28 Nis 16:46 - Ben: Ne bosvernesi yaa
28 Nis 16:46 - Ben: Sana da mahcup oldum çok diyosun
28 Nis 16:47 - Ben: Sana çok güzel olduğunu söylemem, dugunu basarim demem asıldigimi gösterirmis
28 Nis 16:47 - Ben: Öyle diyo. ''aslında öyle değil yani o öyle diyo'' yoksa ne kadar normal seyler bunlar
28 Nis 16:47 - Onur: Kapat konuyu bunları konuşarak zaten unutturamayız
28 Nis 16:47 - Ben: Bi küçük altın da ben takacaktim herhalde, çok fesatım
28 Nis 16:47 - Onur: Ya tamam zamanla düzelicek
28 Nis 16:47 - Ben: Kapat evet
28 Nis 16:47 - Ben: Konuşmayalım onur
28 Nis 16:47 - Ben: Tepem atiyo
28 Nis 16:47 - Ben: Akşam okudum tekrar
28 Nis 16:48 - Onur: Ya manyakmısın niye okuyosun
28 Nis 16:48 - Onur: Sil artık şunları
28 Nis 16:48 - Ben: Silmicem
28 Nis 16:48 - Ben: Iyi kı silmemisin
28 Nis 16:48 - Ben: M
28 Nis 16:48 - Onur: Tekrar tekrar açıp okumanın anlamı ne
28 Nis 16:48 - Ben: Yemek yiyorum ben
28 Nis 16:48 - Onur: Ya düzelicez düzeliyoruz dedikçe sen böle yaparsan hep başa döneriz
28 Nis 16:49 - Onur: Yapma okuma sil
28 Nis 16:49 - Onur: Bize odaklan
28 Nis 16:49 - Onur: Ben mücadele edicem
28 Nis 16:49 - Onur: Ben unutturucam sana
28 Nis 16:49 - Onur: Tamam
28 Nis 16:49 - Onur: Afiyet olsun

X