Aldatilma ne yapmaliyim

Queen9299

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2021
67
31
32
Esim 2 senedir iş yerinden kendinden 6 yas buyuk bir kadınla aldatiyormus kadin bosanma aşamasında hala boşanmamis sürüyor davası esimde bana bosanma davasi açtı nasıl intikam almalıyım hala aynı iş yerinde çalışıyorlar kadin oranın caycisi nasıl intikam almaliyim

Esim 2 senedir iş yerinden kendinden 6 yas buyuk bir kadınla aldatiyormus kadin bosanma aşamasında hala boşanmamis sürüyor davası esimde bana bosanma davasi açtı nasıl intikam almalıyım hala aynı iş yerinde çalışıyorlar kadin oranın caycisi nasıl intikam almaliyim
Ne intikamı? Millet kötü diye sen de kendi kaliteni niye aşağı çekeceksin. Çamura çamur atsan kirlenecek mi? Ama senin ellerin kirlenir. Boşanma davasında ispat et durumu sürünsünler. Muhattap olma

Var ikiz 3 yasindalar kadınla daha önce kahvaltıya gitmiştik eşim ben iş yerinden 2
İntikamını ancak olgunluğunu ve sessizliğini koruyarak alabilirsin. Bi de eşin senin bildiğini biliyor mu? Yoksa salağa mı yatıyosun ?
Bildiğimi biliyor ama kiminle aldattığımi bildiğimi Bilmiyor mahkemede kozlarimi kullanayım diye bekliyorum kadin 6 yas buyuk 2 tane 11 ve 13 yaşlarında cocuklari var daha evli eşinden bosanamamis eşi onu aldatmış benimde esim beni onla aldatmış hayal kırıklığım çok yüksek akrabalarına vs rezil edicem ailesini ariycam hayırlı olsun iki tane torununuz olmuş diye laf sokuncam iş yerine gidip patrona anlatsam işten çıkarırmi acaba onlardan birini

Kadının eşine git anlat durumu. İntikam olarak değil git anlat, huzurunu kaçır kadının. O senin kocanın evli çocuklu olduğunu biliyor, hem seni hem senin çocuklarının huzursuz olmasını sağlıyor. hem kocanı hem kadını anlat rezil olsunlar.

Git iş yerlerine önce bir iki bağır, sonra mağdur olarak yalandan bile olsa hüngür hüngür ağla. Kavga çıkarırsan seni ordan uzaklaştırırlar ama ağlarsan otur bir sakinleş bir kolonya al diye uğraşırlar. Orada anlatırsın tüm rezaleti

Kadının eşine git anlat durumu. İntikam olarak değil git anlat, huzurunu kaçır kadının. O senin kocanın evli çocuklu olduğunu biliyor, hem seni hem senin çocuklarının huzursuz olmasını sağlıyor. hem kocanı hem kadını anlat rezil olsunlar.

Git iş yerlerine önce bir iki bağır, sonra mağdur olarak yalandan bile olsa hüngür hüngür ağla. Kavga çıkarırsan seni ordan uzaklaştırırlar ama ağlarsan otur bir sakinleş bir kolonya al diye uğraşırlar. Orada anlatırsın tüm rezaleti
İs yerine gidicem ama kolay kolay ağlayan biri değilimdir sinirlerim çok bozuk aşırı çocuklarım küçük beni aşırı zor durumda bıraktı esim olacak o.adam ne manevi ne maddi olarak ne ilgi.olarak.yok cocuklar icin bile yok

İs yerine gidicem ama kolay kolay ağlayan biri değilimdir sinirlerim çok bozuk aşırı çocuklarım küçük beni aşırı zor durumda bıraktı esim olacak o.adam ne manevi ne maddi olarak ne ilgi.olarak.yok cocuklar icin bile yok

Git ağla, eczaneden göz yaşı damlası al damlat öyle ağla. Daha geçen burada bir konu vardı, bir kadın işte aynı böyle evli-çocuklu adamla berabermiş, bir diğer kadın evli adamla görüşüp, o boşanınca nikahı basmış, ortalık evli erkek avcısı kaynıyor, erkeklerde karaktersiz ise av oluyorlar. Git rezil et süründür bunları.

Niye senin çocuklarının adı ileride "babaları bunları aldatmış başka kadına gitmiş" olarak anılsın. Burunlarından gelsin sürüm sürünsünler akılları başlarına gelsin.

Şimdi ikisi aynı dönemde boşansalar kocan o kadına gidecek, o kadının çocuklarına babalık yapacak. Ama kadının ailesi ve kocası durumu öğrenirse olay değişir.

Bosanma davasinda adamin işine yarar iyi olur onun işine yarar ama adamın adını bilmiyorum birde kocamın ailesi çok sorunlu normalde ben iyi anlaşamadım kendinden 6 yas buyuk çocuklu evli hala.bir kadını kabul ederler mi bilmiyorum ben öyle kucumsemem kimseyi ama sen evli küçük çocuklu adamla.ne işin var

Delillerinizi avukat ile paylaşın o size yol gösterir. Kadın için elinizde kanıtlarınız sağlamsa ona da dava açarsınız sakın muhatap olmayın işyerinde olay filan çıkartmayın haklı iken haksız duruma düşer birde onlarla uğraşırsınız
En iyi intikam görmezden gelip önünüze bakmak bence

X