Aldatılma, Gebelik..kürtaj..

Babam kalp hastası bunu kaldıramaz gerçekçi değil cidden. Kalp hastası babanın kalbine inecek şey evlat acısı falandır. Benim babam da iki defa kalp krizi geçirdi. Ben boşandım diye 3. Yü geçirmez eminim. Evladını kurtarmak için hayatta kalmaya çabalar.
Herşeyden öte buradaki konularda görüyorum..babam kaza geçirdi ,kalp krizi geçirdi,doktor şunu dedi deniyor ama herkes akşamına eşiyle aynı eve geri giriyor ..kimse "baba sana ben bakmak istiyorum" diye annesi babası ile bir süreliğine de olsa kalamıyor.Boşanmaya karar verince hemen o gün mahkemeye başvurup evdeki eşyalarını boşaltması gerekmiyor ki

Tecavüz etmiş ama. Maalesef erkek kaba kuvvetine bir kısmımız karşı koyamıyoruz. Direndiyse bile mümkün olmamıştır maalesef. :KK43:
Ben pek tecavüz olduğuna inanmıyorum. Tepki gösterilmesin diye istemeden birliktelik oldu demiş bence.
Çok fazla eş tecavüzlü konu okudum hiçbirinde kadınlar bu kadar rahat yazmamıştı yani bunu yazıdan bile anlıyor insan.

Lütfen mesajımı okuyup bu konuda bilgisi olanlar yazsınlar.2 gündür adet ağrısına benzer bi ağrıyla uyanıyorum.Fakat herhangi bi kanama yok.Mutlaka benim durumumda olan ve kürtaj olan kadınlar vardır.Lütfen msj atın.
Gebeliğin ilk haftalarında bu tür ağrılar olur, normaldir.

Rosacım tecavüz olsa pişmanlık olur mu?
Tecavüze uğrayan kadın neyin pişmanlığını yaşar ki?
Belli ki konu sahibi bile isteye birlikte olmuş
Burada belirtmiş zaten tecavüz olmadığını.
Birlikte olma konusuna gelincede tecavüz deyince benim aklıma zorla yada şiddet uygulayarak gerçekleşen bi eylem geliyor.Zaten ona karşı bi hissiyatım olmadığı için o an görev gibi gerçekleşen anlamsız birşey oldu benim için.Belki gücüm yetseydi yada karşı koyabilseydim oda geri duracaktı.Benimde istediğimi sanarak gelişti oysaki ona karşı içimde hiçbir anlamda his yok.

Malesefki eşim ayrılık durumunda çocuk kesinlikle babada kalır diyen despot biri...bak şeymaya! acundan ayrıldı görüşmediği adam kalmadı o çocuğun halini düşün diyor bana.(Verdiği uç örnek bu) Çocuğun yanı babasının yanıdır deyip duran biri.Birde kendi ailesine aşırı derecede bağımlı..beni ailesinden saymıyor.En ufak tartışmada el gider kardeş kalır diyerek (bu sözler ailesinin sözleri) beni dışlıyor.O yüzden çocuğumu böyle bi hayata mahkum etmek istemiyorum.
Hanfendi ,mahkeme çocuğu anneye verir.anne istemezse babaya verilir.artik hala duymayan mi kaldı?bu kadar mi hayattan kopuksunuz

Ayyy🤦🏻‍♀️ okumadım tüm yorumları. İlk konuyu okur okumaz bildim zaten tecavüz olmadığını. 🤷🏻‍♀️
Tepki almamak için zorla oldu falan demiş en başta. Zaten ilişki iki hafta önce oldu, adetimden hemen sonra olduğu için ertesi gün hapı almadım, adetim geciktigi icin doktor söktürücü verdi gibi birbirinden bağımsız ve birbirini inkar eden yorumları da olmuş. İki haftada bir adet görmüyorsa tam yumurtlama dönemi korumasız birliktelik yaşamışlar. Bu konuda da tepki almamak için böyle yazıp duruyor.
Tepki alsa ne almasa ne şu saatten sonra. Olan olmuş biten bitmiş. Buradan yasa dışı kürtaj önerisi yapacak birini bulabileceğini sanması da boşa.

Babanız kaldıramıyorsa annenizle konuşun bir süre saklayın ve boşanın. Ben size değilde bu tarz ailelere çok kızıyorum. Şimdi adam sizi dayaktan öldürse babam hasta diye o evde işkenceye maruz mu kalacaksınız.Boşanmak ailelerin gözünde kızlarını hangi forma sokuyorda bu kadar tansiyonları tavan yapıyor ben anlamıyorum. Senin çocuğun mutsuz o evde ama boşanınca fenalaşıyorlar. Gerçekten üzgünüm bunları söylediğim için fakat o zaman ailecek babanızdan saklayın bir müddet insanları buna mecbur ediyorlar.

Tepki almamak için zorla oldu falan demiş en başta. Zaten ilişki iki hafta önce oldu, adetimden hemen sonra olduğu için ertesi gün hapı almadım, adetim geciktigi icin doktor söktürücü verdi gibi birbirinden bağımsız ve birbirini inkar eden yorumları da olmuş. İki haftada bir adet görmüyorsa tam yumurtlama dönemi korumasız birliktelik yaşamışlar. Bu konuda da tepki almamak için böyle yazıp duruyor.
Tepki alsa ne almasa ne şu saatten sonra. Olan olmuş biten bitmiş. Buradan yasa dışı kürtaj önerisi yapacak birini bulabileceğini sanması da boşa.
Evet evet aynısını yazmıştım bende. Tepki almamak için olayı zorla olduya bağladı. Ama çok belli yani zorla olmadığı.

Babam kalp hastası bunu kaldıramaz gerçekçi değil cidden. Kalp hastası babanın kalbine inecek şey evlat acısı falandır. Benim babam da iki defa kalp krizi geçirdi. Ben boşandım diye 3. Yü geçirmez eminim. Evladını kurtarmak için hayatta kalmaya çabalar.
Babamı tanısaydınız böyle düşünmediniz..Çok basit şeylerde bile annem bi gezmeye gidip biraz geç eve gelince bile sinir krizi geçirip bağırıp sonra evde düşüp beni sinirlendirdiler diye inme geçirdim diyen biri..Hakeza gerçektende inme geçirmiş bu riski hala var.Daha öncede kalp krizi geçirmiş bypas olmuş biri

Neyin pişmanlığı biliyormusunuz.Daha fazla dirensem gücüm yetse o an acaba durdurabilirmiydim pişmanlığı..Nasıl istemediğim halde bunu yapar pişmanlığı.Hatta sonrasında bi daha sakın bu şekilde yaklaşma dedim ona.konuşmadım.Tabiki o herzamanki gibi hafiften alaya alıp hıı tabi tabi dedi.İstemediğim halde gerçekleştiğine hiçbirinizi ikna etmeye zorunlu değilim.Uzaktan kesin yorumlar yapmayın

Neyin pişmanlığı biliyormusunuz.Daha fazla dirensem gücüm yetse o an acaba durdurabilirmiydim pişmanlığı..Nasıl istemediğim halde bunu yapar pişmanlığı.Hatta sonrasında bi daha sakın bu şekilde yaklaşma dedim ona.konuşmadım.Tabiki o herzamanki gibi hafiften alaya alıp hıı tabi tabi dedi.İstemediğim halde gerçekleştiğine hiçbirinizi ikna etmeye zorunlu değilim.Uzaktan kesin yorumlar yapmayın
Komik

Bi insanın istemediği şeyleri yapmaya mecbur kalma acizliğini yaşamamışsınız demekki...
Evet evli kalmak istemiyorum fakat ayrılık kararını verdiğimde bana destek olacak hiçkimse yok.Babamı ve ailemi tanımıyorsunuz..Eğer bişey olursa başıma gelecekleride...O yüzden en azından bari iş bulup o şekilde ayrıldığımı söylersem ailemde daha az üzülür diye düşündüm.Bikaç psikoloğa danıştım onlarda kendini garantiye almadan bu kararı verme dediler.
Birlikte olma konusuna gelincede tecavüz deyince benim aklıma zorla yada şiddet uygulayarak gerçekleşen bi eylem geliyor.Zaten ona karşı bi hissiyatım olmadığı için o an görev gibi gerçekleşen anlamsız birşey oldu benim için.Belki gücüm yetseydi yada karşı koyabilseydim oda geri duracaktı.Benimde istediğimi sanarak gelişti oysaki ona karşı içimde hiçbir anlamda his yok.
ben sizi anlıyorum
sırf karşı taraf istedi diye bir cinsel birliktelik olmuş gibi gerçekten bir görev gibi. bu konuda kendinizi suçlamayın düşünmeyin de.
bence eğer halimeyseniz kesinlikle kürtaj olun, mutsuz bir ailede yaşayan çocuk asla mutlu olamaz, ileride de kendisi mutsuz eder.

Kürtaj olun, babanıza söylemeyin çünkü adama bişey olursa ömür boyu vicdan azabı çekersiniz. Aynı evde yaşayın ama beklentiniz olmasın.

Tecavüze uğrayan insanlarda pişmanlık oluyor . neden oraya gittim . Neden onunla yalnız kaldım . Neden engel olamadım . Neden kaçamadım .
Olmaması lazım ama oluyor işte .
Konu sahibi ile uğraşacağım diye yanlış bilgi vermeyin . Üzgünüm ama hassas konular bunlar .

Ne yazsam bilemedim.Isiniz çok zor.Tevavuz mü birliktelik mi bilemem.Ama bu bebeğin günahı ne?
Ben anne olabilmek için yıllarca bekledim çaba sarfettim.Binlerce kadın var böyle.Diyelim ki boş kese inşallah öyledir.Ama ya degilse? Kürtaj doğru olur mu? Yada doğursaniz o evde o babayla olur mu?Siz bu adamla yasayabilecekmisiniz?
Allah yardımcınız olsun.
Not: Ben olsam adami boşar, baska sehirde yeni bir hayat kurup ,o çocuğu doğurur, asla da babasina söylemezdim.O evladın mitokondrisi benim, niye kurban o olsun diye düşünürdü.Ama ben olsam
İşi yok konu sahibinin. İşverenler hamile bir kadına iş vermek için sıraya girecek mi sanıyorsunuz? Had iş buldu çalıştı, hamileliği de çok kolay geçti, doğuma kadar çalışabildi, ya sonrası? Doğum izni bitince kim bakacak bu çocuğa? O kadar gerçekdışı ki yaklaşımınız…

Babamı tanısaydınız böyle düşünmediniz..Çok basit şeylerde bile annem bi gezmeye gidip biraz geç eve gelince bile sinir krizi geçirip bağırıp sonra evde düşüp beni sinirlendirdiler diye inme geçirdim diyen biri..Hakeza gerçektende inme geçirmiş bu riski hala var.Daha öncede kalp krizi geçirmiş bypas olmuş biri
O zaman babanız normal değil, bu sebepten sinir krizi geçirip onu bunu suçluyorsa. Babanız psikiyatriste gitsin. babanız böyle biri diye boşanmamak, net bahane kusura bakmayın.

Kürtaj olun, babanıza söylemeyin çünkü adama bişey olursa ömür boyu vicdan azabı çekersiniz. Aynı evde yaşayın ama beklentiniz olmasın.
Kimse bu konuda beni anlamıyor.Sanıyorlarki ben bunu bahane ediyorum.İnanın babamı tanısaydınız bana senin yerinde olsam bende kolay kolay söyleyemezdim derdiniz...Dua ediyorum Allahım inşallah söylediğimde ani birşey yaşamaz.Eğer ayrıldığımda beni ekonomik olarak iyi bi noktada görürse belki bu kadar üzülmeyecek diye iş bulmak için eğitmler alıyorum.Ablamlarda sırf bu yüzden bi boşanmayı daha kaldıramaz diyorlar bana..bide babam biraz bana düşkündür.Çok sinirli çok öfkeli ama aldatma mevzunu duyarsa daha çok kahrolur.O yüzden anlaşamıyoruz yada başka bi makul sebep bulmak için aylardır düşünüyorum. .
Babam bypaslı sinirlenince çok üzülünce göz felci geçiren..Aniden düşme atakları geçiren..doktorun felç geçirme riskin yüksek kendine dikkat et dediği biri....Yeri geliyor insan aldatılmayı bile sineye çekebiliyormuş.Doğru zamanda Allah bana yardım etsin istiyorum sadece.
Keşke düşündüğüm kadar kolay olsaydı..

Kimse bu konuda beni anlamıyor.Sanıyorlarki ben bunu bahane ediyorum.İnanın babamı tanısaydınız bana senin yerinde olsam bende kolay kolay söyleyemezdim derdiniz...Dua ediyorum Allahım inşallah söylediğimde ani birşey yaşamaz.Eğer ayrıldığımda beni ekonomik olarak iyi bi noktada görürse belki bu kadar üzülmeyecek diye iş bulmak için eğitmler alıyorum.Ablamlarda sırf bu yüzden bi boşanmayı daha kaldıramaz diyorlar bana..bide babam biraz bana düşkündür.Çok sinirli çok öfkeli ama aldatma mevzunu duyarsa daha çok kahrolur.O yüzden anlaşamıyoruz yada başka bi makul sebep bulmak için aylardır düşünüyorum. .
Babam bypaslı sinirlenince çok üzülünce göz felci geçiren..Aniden düşme atakları geçiren..doktorun felç geçirme riskin yüksek kendine dikkat et dediği biri....Yeri geliyor insan aldatılmayı bile sineye çekebiliyormuş.Doğru zamanda Allah bana yardım etsin istiyorum sadece.
Keşke düşündüğüm kadar kolay olsaydı..
Benim annem de böyle anlıyorum o yüzden. Şu an kardeşim ayrılma aşamasında kadın çıldırmak üzere. Olan bana oldu çünkü ben bir daha ayrılmayı asla düşünemem mesela. Damdan düşenin halini damdan düşen anlar malesef. Kimse anlamayacagi için cin ben burada konu açmıyorum keşke sizde acmasaydiniz.

X