Aldatılma, Gebelik..kürtaj..

Kondomun korkunç bir kuruluk yaptığından ve hiçbir halt hissettirmediğinden haberiniz var mı ? Haa bir de böyle erkeğin insafına kalınan olağanüstü durumlardan.bu olayda kadın dur bir kondom tak mı diyecekti?
Üffd ne sıkıntılı bir sistem.keşke başka bir yolla yaratılsaydık.sadece isteyince.bitmiyor çilesi.hamile kalanı ayrı dert, kalamayanı ayrı dert. Neden bizim iateğimiz önemli değil ne saçma ? Ömür boyu uğraş dur.tanrıdan insan vücudunda birşeyi değiştirmesini isteseydim.şu hamilelik olayını iateğe bağlı yapmasını dilerdim.başka birşey de dilemezdim.
İşte bunun için de kayganlaştırıcı jeller var. :KK53:

Yok başlarda denedim bütün yöntemleri.sonra baktım ki bana göre değil saldığım bir dönem oldu.sonra saldıkça baktım ki hiçbir halt olduğu yok.durumu farkettim.yani yöntemleri de denedim.hem hamile kalabilen hem de benim gibi olan kadınlar da vardır diye yazdım.
Aman çok salma. Ben de kolay kolay hamile kalamıyorum ama iki defa kaldım bir buçuk yıl arayla. Mesela son gebelikten iki sene geçecek neredeyse hala hamile kalamadım ama kalınca kalıyorum. :KK70: :KK70:
Her an kalabilirsin. Kalmani istemem, az daha büyümen lazım.

Babamı tanısaydınız böyle düşünmediniz..Çok basit şeylerde bile annem bi gezmeye gidip biraz geç eve gelince bile sinir krizi geçirip bağırıp sonra evde düşüp beni sinirlendirdiler diye inme geçirdim diyen biri..Hakeza gerçektende inme geçirmiş bu riski hala var.Daha öncede kalp krizi geçirmiş bypas olmuş biri
Babanızın bencilliği yüzünden kendi hayatınızın cehennem kısmında mı yaşayacaksınız? Siz şu işkenceyi görmek istemiyorsunuz diye kriz geçirip ölecekse de vakti gelmiştir sonuçta, ölüm Allah'ın emri.

Ben empati yapmaya çalıştım.bir arkadaşa tepki göstermişler de doğum yap dedi diye.hepimiz biliyoruz bunları ama insanoğlu zayıftır.o kişileri de anlamak lâzım demek istedim.
İstemeyenleri de anlamak, onlarla da empati yapmak lazım. Ben istiyorum olmuyor sen istemediğin halde oluyor diye o kişiye saldırmamak lazım.

Ben de istemediğim bir hamilelik dönemi geçirdim çok kısa da olsa. Ve inanın istemeyen kişi için bu durumun tümörden bir farkı yok, vücudunuzda sizin isteğiniz dışında büyüyen hücreler topluluğundan ibaret.

Aman çok salma. Ben de kolay kolay hamile kalamıyorum ama iki defa kaldım bir buçuk yıl arayla. Mesela son gebelikten iki sene geçecek neredeyse hala hamile kalamadım ama kalınca kalıyorum. :KK70: :KK70:
Her an kalabilirsin. Kalmani istemem, az daha büyümen lazım.
Doğurdunuz mu ?

Evet ne kadar komik.bana doğum kontrol hapı 30 gün kanama yapıyor, spiral sürekli kanama yapıyor. Aylık iğne sürekli kanama yapıyor, deri altı bilmem ne sürekli kanama yapıyor.kanamadan acillik oluyorum.ne halt etmeye kalksam sonu korkunç yan etkiler ve geçmeyen kanama oluyor.hahayyyyttt ne komik değil mi korunarak 😡
Hepsinin kanama yapması nasıl oluyor ? Partneriniz korunabilir o zaman.

X