Aldatılma, Gebelik..kürtaj..

kardelen135

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2022
148
-3
34
Merhaba hanımlar, zor bi dönemden geçiyorum ve yardımınıza ihtiyacım var.Ben yaklaşık 1 yıl önce eşimin başka kızlarla konuştuğunu yakaladım.Hemen ayrılmaya karar verip ailesine konuşmaya giderken beni zorla durdurup özürler yanlış anladınlar..Bi an gaflete kapılıp bi şans daha vereyim dedim gözlemleyerek.Bi süre şifresiz telefon bana çok iyi davranma hali vs..Ancak geldiğim noktada 5-6 ay önce evde unuttuğu bi flashta halâ kızlara yazdığını görüştüğünü anlamış oldum bir gece...O gece hayatımın en acı gecesiydi.Demekki ömür boyu yalanlarına devam edecekti.İlk iş sabah annemle konuşup herşeyi bitirmek olacaktı ki...bazen hiçbişey planladığınız gibi olmuyor.Aradığımda babamın trafik kazası geçirdiğini duydum.(uzak şehirlerdeyiz)Ve babam 70 yaşlarında herşeye sinirlenip kriz atakları geçiren biri..trafik kazasınıda ailevi bi duruma sinirlenip göz felci geçirip o anlık hatayla geçirmişti.Ben korkumdan kendi derdimden bahsedemedim çünkü babam hem ileri düzey kalp hastası, beyinde sorunlar sinirlenitnce ani düşmeler geçiren biri...Bi süre bekle dedim kendime çünkü böyle bi haberi ailemin kaldıramayacağını biliyordum...
Benim bi ablamda yaklaşık 10 yıl önce eşinden ayrıldı ve malesefki babam bunu halâ atlatabilmiş değil..En ufak sinirlendiğinde öfke nöbeti yaşayıp tansiyonu fırlıyor.Aniden bilincini kaybedip düşüyor.Eğer benim yüzümden ona bişey olursa çok kötü durumlar yaşanacak.
Bu sürede eşime herşeyi öğrendiğimi bu sefer asla affının olmadığını söyledim.Babamın hastalığını bildiğimden beklediğimi biliyordu..Önce inkar sonra reddetme yok o fotolar evlenmeden önceydi demeler..Yaptıklarını ailene söyleyip gidicem dediğimde tehditler.Ve ben kendi annemle ablamla paylaştığımda hele biraz sabret belki düzelir..belki sandığın gibi değildir.Boşanırsan baban 2.kez bu üzüntüyü kaldıramaz demeler..sonra aslında boşanmayı istemekte haklısın demeler.

Velhasıl size asıl sormak istediğim 2 hafta önce istemediğim halde birliktelik yaşandı.Bişey olmaz diye düşüyordum ama adetim 2 gün gecikti doktora gittim.beta hcg 2700 lerde...karnımda adet ağrısı gibi ağrı fakat kanama yok.Doktor sonuç pozitif diyor fakat kese yok şuan.Ben bu gebeliği istemiyorum hiçbirşekilde..Fakat eşinin onayı olmadan kürtaj yapılamaz 5. haftayı bekleyelim kese oluşsun dedi..Ben Ankara'da yaşıyorum.Kafamda evliliği bitirsemde malesef bazı sebeplerden beklemek durumunda kaldım.Zorla istemediğim halde gerçekleşen bi birliktelik ve sonuç bu..Ankara'da yasal süreci sıkıntı olmayan kürtaj olabileceğim bi doktor tanıyormusunuz.Lütfen bilginiz varsa yazın.Ben mutsuz bi yuvaya mutsuz bi çocuk dünyaya getirmek istemiyorum...Doktor 3 gün sonra gel belki boş gebeliktir diyor ama sanmıyorum.Kimse bilmeden daha fazla kahrolmadan bu konuyu çözmem gerekiyor.Halâ telefonlarına şifre koyan herşeyini benden gizleyen bi adamdan çocuk sahibi olmak istemiyorum.Cevaplarınızı bekliyorum.Doktor önerinizi özel mesajda atabilirsiniz.

Son düzenleme:
Bu arada doktor gebelik sonucum çıkmadan önce adetimin geciktiğini öğrendiği için adet söktürücü yazdı..negatif çıkarsa kullanırsın diyerek..Şuan çok garip durumdayım ağlamaklı...Eşimin düzeleceğine dairde zerre umudum yok.Çok kaba dediğim dedik herşeyi sahiplenen benim evim benim arabam ilerde (benim çocuğum!) diyebilecek biri ..

Tecavüz mü etti size? Keşke şikayetçi olsaydınız

O birliktelik gerçekleşmeden ya o evden gitseydi ya da siz. Birçok kadının ailesi bu konularda destek vermiyor malesef,toplum hala bazı şeyleri aşabilmiş değil. Onları beklersek sonu gelmez yani. Bir cesaretle adım atmanız lazim bence. Yine karar sizindir

Keşke birlikte olmasaydınız…
Babanızın haberi olmadan boşanma davası açıp evden ayrılma seçeneğiniz yok mu?

2700 betada genellikle kese görünmesi gerekirdi. 2 hafta önceki ilişkiye göre betanız çok yüksek, çoğul gebelik yada sağlıksız gebelik riski olabilir.
Size zorla tecavüz etmeye çalışan bir adamı direk şikayet edip, gebelik oluşma ihtimaline karşı da önlem almalıydınız. Nasıl kıyacaksınız şimdi
Ben 20 ay sonra hamile kalabildim, oyüzden bu konuları görünce aşırı üzülüyorum.

Tecavuz olsa birliktelik oldu demezdi herhalde konu sahibi.Hadi olmus bisey neden ertesi gun hapi almiyorsunuz ya?
Bi de bu her bosanmaya kalkanin ailesi neden kaldiramiyor hic anlamiyorm.Kzii aldatilirken nerde o aileler?
Bana bdvde 1 cocuklarim icin
2 ailem kaldiramaz
Bu ikisi cok sahte geliyor uzgunum.

17 gün olmuş aslında..doktor kese 5. haftaya kadar görünmeyebilir dedi..Ben aslında ona değil onun geleceği mutsuz hayata engel olmak istiyorum.Dediğim gibi öncesindede adet bitiminin hemen sonrasına beraberlik olduğunda gebelik olmuyordu biraz ona güvendim ama hata ettim..Şuan çözüm yolu bulmam gerekiyor.Mutlu bi yuvam olsaydı elbetteki böyle düşünmeyecektim

Kocana söyle çocuğu aldır boşanma davası aç eğer kocanın haberi olmadan çocuğu aldırırsan ileride zina yaptığı için çocuk aldırdı diye iftira atabilirler
İnanamıyorum...bu kadar çirkinleşemezler sanırım.Zaten bu işlemi gizli yapan bi doktor bulursam nasıl öğrenebilirlerki...ayrıca öğrendiler diyelim bi şekilde..oğullarının yaptıklarını ortaya dökünce emin olun konuşacak yüzleri kalmayacaktır.Neden böyle bi kararı verdiğimide herkes anlar.Annem bile bi çocuğunuz olsaydı belki eve meylederdi yada düzelirdi demiş bi insan.Hatta aldattığına bile inanamıyor.Gördüm dediği m halde..Yani benim aile desteğimde yok.Çok üzülüyorum babamın nasıl yaşlı nasıl doktorun benim yanımda her an atak gelirse felç geçirebilirsin dediğini duysaydınız sizde susardınız..Bu acıyla hergün yaşıyorum.Babama ne desem az üzülürde kabullenir diye..Aldattı desem biliyorumki çok üzülür.Ablalarımda bana sürekli baba 2. kez böyle bi üzüntüyü kaldıramaz deyip duruyor.En azından bi iş bul ekonomik özgürlüğünü kazan öyle ayrıl diyorlar.Çok üzgünüm

Gerçekten tecavüz mu etti. Yani detay vermemişsiniz sizi buna nasıl zorladı.
Doktor ismi verileceğini sanmıyorum. Umarım hayatınız daha kolay olur.

Ne yazsam bilemedim.Isiniz çok zor.Tevavuz mü birliktelik mi bilemem.Ama bu bebeğin günahı ne?
Ben anne olabilmek için yıllarca bekledim çaba sarfettim.Binlerce kadın var böyle.Diyelim ki boş kese inşallah öyledir.Ama ya degilse? Kürtaj doğru olur mu? Yada doğursaniz o evde o babayla olur mu?Siz bu adamla yasayabilecekmisiniz?
Allah yardımcınız olsun.
Not: Ben olsam adami boşar, baska sehirde yeni bir hayat kurup ,o çocuğu doğurur, asla da babasina söylemezdim.O evladın mitokondrisi benim, niye kurban o olsun diye düşünürdü.Ama ben olsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…