Aldatılma, Gebelik..kürtaj..

İşte bunun için de kayganlaştırıcı jeller var.

Aman çok salma. Ben de kolay kolay hamile kalamıyorum ama iki defa kaldım bir buçuk yıl arayla. Mesela son gebelikten iki sene geçecek neredeyse hala hamile kalamadım ama kalınca kalıyorum.
Her an kalabilirsin. Kalmani istemem, az daha büyümen lazım.

Babanızın bencilliği yüzünden kendi hayatınızın cehennem kısmında mı yaşayacaksınız? Siz şu işkenceyi görmek istemiyorsunuz diye kriz geçirip ölecekse de vakti gelmiştir sonuçta, ölüm Allah'ın emri.

Ben empati yapmaya çalıştım.bir arkadaşa tepki göstermişler de doğum yap dedi diye.hepimiz biliyoruz bunları ama insanoğlu zayıftır.o kişileri de anlamak lâzım demek istedim.
İstemeyenleri de anlamak, onlarla da empati yapmak lazım. Ben istiyorum olmuyor sen istemediğin halde oluyor diye o kişiye saldırmamak lazım.

Ben de istemediğim bir hamilelik dönemi geçirdim çok kısa da olsa. Ve inanın istemeyen kişi için bu durumun tümörden bir farkı yok, vücudunuzda sizin isteğiniz dışında büyüyen hücreler topluluğundan ibaret.

Doğurdunuz mu ?

Hepsinin kanama yapması nasıl oluyor ? Partneriniz korunabilir o zaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…