Aldatiliyormuyum? Telegram kullananlar acil cevap lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bak arkadaşım ne yaşiyorsun nedir biz ancak tahmin edebiliriz eşine inanmak istiyorsan inan bunu sorgulayamaz kimşe sonuçta çoluk cocuğu olan bir kadınsın sartlar nedir değildir bilemeyiz ama şunu yapmayın çünkü burda kadinların kızdığı olay bu oluyor sadece burda atip tutup sonra kalpli koca fotolari paylasmayin mesela.
Demek istediğim barışırsın ayrilırsın bu bizi ilgilendirmez herkesin kendi hayati sen öyle istemissindir onu yapmişsındır ben sorgulamam

Hayır elbette emin olmadan hareket etmeyin, ama bu şekilde kalırsa ve ispatlanamazsa boşanmayacaksanız unutun. Bu kötü bi tavsiye değil gerçek ve doğru, ömür boyu mahveder sizi de evliliğinizi de çünkü

Valla dün geceden beri pusuya yatmış konuyu soluksuz okudum.sabah kalkınca ilk iş yine okudum. Ama eşiniz demiş ya delil topluyorum o adamla ilgili diye. O zaman o adamın eşinize söylediği tehdit durumları falan varmış ( hiç değilse sibel öyle demiş), başka benzer mesajlarda var diyorsunuz. Ama ne hikmetse delil toplayacak adam bu yazışmaları ebediyen kara deliğe göndererek kendine yapılmış olan tehdit imalarını yok ediyor.
Başka kapıya gitsin, imdb: -1 veriyorum bu senaryoya.
Birde hiç uyumamış olabilirsiniz bugün biraz uyumaya çalışın derim.

Kötü de olsa adamlar bu hikayelerine eşlerini inandırıyorlar bir sekilde. Enteresan.

Ben telegram kullanıyorum. Telegramda numaran hiç kimseye görünür olmasa bile karşıdaki kişi seni telegramda adını değiştirerek kaydedebilir. Ve hem mesaj süresi olabiliyor ve gün geldiğinde kendiliğinden silinebiliyor hemde mesajı herkesten sil dediğimizde bir anda puf olup kayboluyor. Eşiniz o kişiye ' Canımdan ötesin' olarak kaydetmiş olabilir mi? Canımdan ötesin mesajınızı beğendi yazıyorsa o kişi ismi eşinize ait bir mesaj beğenmiş olabilir. Ya da kişi telegrama bu isimle kaydolmuş olabilir. Bence eşinizin telegramda kişilerine bakın. Şimdi denedim arkadaşımı kişilere ekledim numarası yok ve adını değiştirdim

Kötü de olsa adamlar bu hikayelerine eşlerini inandırıyorlar bir sekilde. Enteresan.
Ya bu kadar çelişki var bir de ortada, başta karına yeminler et şizofren muamelesi yap, sonra ay kadının kreş çağındaki çocuğu hakkında yazmıştım??? Whaaaattt??! Saçmalık ötesi ya, bi de gitmiş bi fbi hikayesi uydurmuş kendine. En baştan mazlum mazlum yazmadım diye yeminler etmesi bile olayın masum olmadığını gösterir. Hangi insan kendine yapılmış ihanet eden kişi imasına böyle tepki verir? Eşime derim ki, suçlu olmadığımı ispatlayacağım ama ilk iş seni boşayacağım. Bu kadar ay ay ay tepkisi verenler masum gelmiyor asla

Ya yook bibi ben öyle aşko kusko insan değilim en mutlu anlarda bile ailemi paylaşmam heleki bu kadar yuzgoz olup birde koca fotosu mu atayım. Abimi beklemekten başka çarem yok o da bana inanmış gibi yap kapat üstünü dedi ben halledecem dedi.

O geçenlerde olan bi olaydan bahsediyor aslında, kocası kendisine bıçak çeken biri önce boşanıyorum diyip sonra barışmış da, sinir etti herkesi.
Hakkınızda hayırlısı olsun umarım. İyi takip edin

Bana sucsuzsam seni bosarim deseydi beni sindirme olmazmiydi o zaman da. Bende bunu düşündüm.

Bana sucsuzsam seni bosarim deseydi beni sindirme olmazmiydi o zaman da. Bende bunu düşündüm.
Bilmem sizden şüphelenilse nasıl tepki verirsiniz? Ben kaldıramam Allah korusun. Silmeyip size gösterseydi adamın günahını aldık derdim. Ama kaşla göz arasında silmeye çalıştığın şey normal olamaz. Hayır cidden işyerinde böyle bi olay yaşandı ve o hararetli ortamda karına göstermek için bekleteceğine bunu siliyorsan da süzme salaksındır. İki türlü de boşanır

Adi isyerinden adiyla ayniysa tesadüf olamaz. Telegram wpye göre daha gelismisidir. Sana bi taktigi vericem sifreyi biliyo musun? Bilmiyosan iste. Telegram web qr kodu okut karsiya gitmiyor caktirmadan yapman lazım bunu. Bundan sonra kendi telefonundan takip edersin
arsivleme bölümüne baktin mi wp gibi artik arsiv bölümü de var

Suan bilmiyormussun gibi davranin saglam delil toplamak istiyorsaniz gerisi sizin bileceginiz is biz bisey diyemeyiz

Birde sanane zaten is yerindeki kadının kreş çağındaki çocuğundan?
Ikı kadın arası bir muhabbet olabilir bu ancak.
Teselli edecekse kocası etsin. Ayni yerde calışırken konusu açılır da bir muhabbet dönebilir ama mesajlara taşınması da saçma. Boyutunu bilemeyiz ama kadınla olması gerekenin dışında bir yakınlık kurduğu kesin.
Suçsuz insan asla mesaj silmez, mesaj atmadım diye yalan söylemez, gerisi her türlü hikaye benim gözümde.

Yok yok biliyormuş anlattı ya msjida kendi silmiş zaten. Ben oğlumu sakinlestiriyordum bı yandan bı yandan da şifresini girmesine bakıyordum.ben sildim görmedin mi dedi.
Boşanacak misin. Sineye cekip yutacakmisin. Aldatilip bir daha aldatilmayi hiç görmedim

Ya arkadaşlar konu sahibine kızmayın bir dusunun eşinizden şüphelenmiyorsunuz böyle birşey gördünüz ama ne gördüğünüzden de emin degilsiniz .karşı tarafında çocuğu var . Bence elle tutacak kanıt bulmayı istemesi normal . Bunu elde etmenin en iyi yolu gece hemen mesaj atmakti aslinda. Öyle birşey varsa şimdiye haber ucmustur

bütün mesajları okudum.
adamın sakinliği beni benden aldı. masumsam bile boşanmayalım lafını hiçbir masumiyete oturtamadım.
anlattığı masalda masumiyeti gayet belli silinmesi gereken bir mesaj değil.
gayette telegramı nasıl kullanacağını biliyormuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…