Aldatiliyormuyum? Telegram kullananlar acil cevap lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Girip baktım @Bibibella o da yanımda durdu bişey bulamadım. Şimdi de diyor sana ispatlayacam, dedimki kadını karşıma mi getirecen nasıl getireyim rezil oluruz dedi. Beni kaybediyorsun rezil ol dedim tamam onuda yapayım dedi. Ama eşiyle gelsin dedim oflayip pufladi kendi kendine.
Yahu kadın evli! ..kocanla ilişkileri varsa gelip evet birlikteyiz mi diyecek?? Bu bir ispat değil ki..! Ayrıca bekar olup, evli adamlarla ilişkisi olan kadınlar da ilişkisini gizliyor eğer adam bekarım diye kandırmadıysa..

Adi isyerinden adiyla ayniysa tesadüf olamaz. Telegram wpye göre daha gelismisidir. Sana bi taktigi vericem sifreyi biliyo musun? Bilmiyosan iste. Telegram web qr kodu okut karsiya gitmiyor caktirmadan yapman lazım bunu. Bundan sonra kendi telefonundan takip edersin

arsivleme bölümüne baktin mi wp gibi artik arsiv bölümü de var

Suan bilmiyormussun gibi davranin saglam delil toplamak istiyorsaniz gerisi sizin bileceginiz is biz bisey diyemeyiz
Bunun için bilgisayar gerekiyor mu? Yoksa telefonla hallediliyor mu? Daha ayrıntılı nasıl yapacağımı yazarmisin

Ya ben mi geri kafalıyım bilmiyorum ama bir erkek bir kadının çocuğunu kreşe verip vermediğini alakasız şekilde neden merak eder? İşte de sorabilirsin ama mesajda sormak sanki sohbeti uzatmaya çalışmak gibi bir şey.

Eşiniz ne tür bir iş yerinde çalışıyor öyle ölüm tehditleri falan 😧
Bütün bunlar da senaryo olabilir mi. Birileri sizi tehdit etse, bu kadar rahatsızlık verse hiçbirşey yapmadan öylece durur mu insan? En azından gidip şikayetçi olursun. Konudan bağımsız yazıyorum ama bütün bunlar da senaryo olabilir yani.
Konuya gelince eşiniz yalan söylüyor hala. Tamamen suçluluk psikolojisiyle silmiş mesajları. Kendinizi eşinizin yerine koyun. İletişim halinde oldugunuz bir iş arkadaşınızla eğer ki aranızda birşey yoksa, siz olsanız siler miydiniz mesajları? Silmezdiniz. Hatta jarşı tarafın bazen samimiyet sınırlarını aştıgını varsayalım, siz o sınırı korumaya devam ettiyseniz, yine silmezdiniz mesajları. Mesajlar silimiyorsa bu tamamen suçluluk psikolojisinden. Gereksiz iyiymserlik olur adama inanmak.

Arkadaşlar konuştuk bana soylediklerini aynen aktarıyorum. İş yerinde daha önce arkadaş olan biriyle bunların arası bozuluyor. Sadece benim adamla değil, iş yerindeki üstler bilmem neler bu adamdan şikayetçi oluyor falan, daha öncede bu adamın yine ordaki başka bı abiyle ağza alınmayacak küfürlerle saldirdigini duymuştum ve eşime nedense bu adamdan haz etmiyorum,sakın onunla arkadaslik yapma.brni dinlememisti bundan bikac ay önce simarma ama sen insan sarrafisin falan filan diyip adamla olan derdini anlatmisti. Uzatıyorum kusura bakmayın.iste bu kızda o adamın biriminde ve benim adama yaptigi trhdit veya hamleleri kendisine söylüyormuş.bikac defa kız kendi eşiyle beraber aramıştı falan. Neyse bundan önce ben evhamlı biri olduğum için duyduğumda panik atak olmuştum dra falan gittim. Bu da ben duymayayim diye birimini değiştirip delil topluyormusss. Ve msjlari siliyormus. Kız bugün ona onun söylediğine goreee abi bugün yine delirmisti seni öldüreceğini söyledi falan, benim adam da yakında ipi çekilecek kendi basini yiyecek demiş. Sonra sen naptın kızını kreşe verdin mi demiş (kızını tam gün kreşe verdiği için sürekli izin alıyor ve uzuluyormuş muş ) o da evet yazdırdım ama benden kopmasindan korkuyorum sanki benden kopacak demiş. Benim adam da neden kopsun canından ötesin sen demiş. O da onu beğenip daha önce yazacaktım ama telefonum kapanıyordu diyip önceki mesaja cevap vermis (tehdit ettiğini soyledigi msja)
Peki kız mı sildi dedim hayır şifreyi açarken farketmedim mi sildim msji dedi. Sana kızla konuşup ispat edemem ama başka bı kaç arkadaş var onlarda işin içinde biz bu kişilerle adamın foyasini çıkarmaya çalışıyoruz falan filan işte.. Alin bakalım hikaye bu, benim içime sinmedi ama sakın kalıp inanmış gibi yapmak için bana fırsat verdi.
Aman Allahım nasıl bir uydurma..Adam tabii düşündü düşündü kafasında bu senaryoyu yazdı. Ahh çok yaratıcı!! Madem öyleymiş neden ilk anda söylememiş!! Buna inanmış olamazsınız..

Ya arkadaşlar konu sahibine kızmayın bir dusunun eşinizden şüphelenmiyorsunuz böyle birşey gördünüz ama ne gördüğünüzden de emin degilsiniz .karşı tarafında çocuğu var . Bence elle tutacak kanıt bulmayı istemesi normal . Bunu elde etmenin en iyi yolu gece hemen mesaj atmakti aslinda. Öyle birşey varsa şimdiye haber ucmustur
Beni anladiginiz için teşekkür ederim. Soğuk kanlı olamıyorum ne yapacağımı bilmiyorum nasıl ispatlayacagimi bilmiyorum sadece bekliyorum.ama aynı evde duramıyorum,sabah erkenden çıktım evden zaten 5te uyudum. Bı parkta oturmuş bu kadar saf olduğuma ağlıyorum.

Ya ben mi geri kafalıyım bilmiyorum ama bir erkek bir kadının çocuğunu kreşe verip vermediğini alakasız şekilde neden merak eder? İşte de sorabilirsin ama mesajda sormak sanki sohbeti uzatmaya çalışmak gibi bir şey.
Personel şefi eşim ondan izin alıp kreşe gidiyormuş. O dün msj atıp bilgi verince esinde hallolucak kendi basini yiyecek bakalım demiş.ve hemen ardından guyaaa aklınca hani o kadar iyiliği dokunuyor onun bı sikintisi var hallettimi diye sormuş muş

Benim eşim dükkanında bir işler döndüğünü düşünüyordu ortağıyla, konuyu da sürekli bana anlatıyor geçenler de whatsappta grup açmışlar kilitlemiş arşivlemiş…
Arada açıp bana gösteriyor anlatıyor felan…
Şüphe duyduğu elemanları anlatıyor…

Eşine selam söyle bizden anlattığı hikayeye çocukları inanmaz.

Beni anladiginiz için teşekkür ederim. Soğuk kanlı olamıyorum ne yapacağımı bilmiyorum nasıl ispatlayacagimi bilmiyorum sadece bekliyorum.ama aynı evde duramıyorum,sabah erkenden çıktım evden zaten 5te uyudum. Bı parkta oturmuş bu kadar saf olduğuma ağlıyorum.
Hayır ağlamayın. Neden ağlayasınız ki. Çocuklarınız var. Aileniz var. Bak arkanızda duran bir abiniz varmış. Koca bozuntusu olmasa ne olur sanki. Bu gibi durumlarda en önemlisi bence ailenizin sizin yanınızda durması. Ve siz de ona sahipsiniz sanırım. Hiç ağlamayın, ağlaması gereken eşiniz.

Eşiniz ne tür bir iş yerinde çalışıyor öyle ölüm tehditleri falan 😧
Bütün bunlar da senaryo olabilir mi. Birileri sizi tehdit etse, bu kadar rahatsızlık verse hiçbirşey yapmadan öylece durur mu insan? En azından gidip şikayetçi olursun. Konudan bağımsız yazıyorum ama bütün bunlar da senaryo olabilir yani.
Konuya gelince eşiniz yalan söylüyor hala. Tamamen suçluluk psikolojisiyle silmiş mesajları. Kendinizi eşinizin yerine koyun. İletişim halinde oldugunuz bir iş arkadaşınızla eğer ki aranızda birşey yoksa, siz olsanız siler miydiniz mesajları? Silmezdiniz. Hatta jarşı tarafın bazen samimiyet sınırlarını aştıgını varsayalım, siz o sınırı korumaya devam ettiyseniz, yine silmezdiniz mesajları. Mesajlar silimiyorsa bu tamamen suçluluk psikolojisinden. Gereksiz iyiymserlik olur adama inanmak.
İş yerini nasıl aciklasam bilemiyorum,ruhsal sıkıntıları olan kişilerle muhattap oluyorlar.genelde bana yansıyordu hatta biri eşinin isyerini okulunu biliyorum diye tehdit etmişti sonradan öğrenmiştim.panik atak yaşamıştım.bu yüzden yeni sıkıntıları soylemiyormus. Ve kizlada diğer bikac kisiylede bu konuları konuşup silmiş.yani bunlar hep onun anlattığı. Tekrar ediyorum inanmak istediğim için değil bu söylediklerim bana söyleseydin dedigimdeki savunmaları.

Bütün konuyu okudum. Açıkçası hiç inandırıcı gelmedi. Aralarında ilişki var mı yok mu bilemem ama normal olmayan birşeyler olduğu kesin. Umarım hakkınızda hayırlısı olur

Benim
Hayır ağlamayın. Neden ağlayasınız ki. Çocuklarınız var. Aileniz var. Bak arkanızda duran bir abiniz varmış. Koca bozuntusu olmasa ne olur sanki. Bu gibi durumlarda en önemlisi bence ailenizin sizin yanınızda durması. Ve siz de ona sahipsiniz sanırım. Hiç ağlamayın, ağlaması gereken eşiniz.
Kimsem yok ki benim bı hasta annem var yanımda işsizim atanamiyorum,bı abim var ne kadar arkamda duracak.konusmak istedigim ağlayacağım bı kardeşim bile yok. Ama bu işin peşini birakmayacagim

Benim

Kimsem yok ki benim bı hasta annem var yanımda işsizim atanamiyorum,bı abim var ne kadar arkamda duracak.konusmak istedigim ağlayacağım bı kardeşim bile yok. Ama bu işin peşini birakmayacagim

Allah büyüktür arkadaşım canını sıkma eğer önüne geldiyse 2 çocuktan sonra Rabbim kurtul diye önüne getirmiştir sonra tüm hayırlı kapıları açar…
Salak yerine konmak daha kötü…
Sen güçlüsün dirayetlisin keşke günahını alıyor olsaydık eşinin keşke…

İşte söylediği, kız bunun biriminde çalışıyor, iş yerinde bicok kişiyle sorunu var ama benim adamla (eşim diyemiyorum artık) ileri seviyeye gelmiş. Bı ara bu kizlada sorunu olmuş kız eşimin haklı olduğunu gördüğü için abi dikkat et seni öldüreceğini söylüyor falan işte ara ara bunun hamlelerini gelip söylüyormuş eşim personel şefi. Yani hamlelleri dedim eşim birim degistecek ama üstler de bu adamın birimini değiştirecek mis sıkıntılı oldugu için yine aynı birime duseceklerini söylemiş falan. Ne bileyim kocasıyla da aramislardi 6-7aydir ben bu sıkıntının içindeyim ve bu bika aydır sigaraya başladı diye tartisiyorduk biz sen sigara olayında bile sinir krizi geçiriyor dün ben nasıl söyleyeyim bu drumu falan dedi
Eşiniz hiç güvenilir gelmedi bana ...

“canımdan öte” ile “canından öte” arasında dağlar kadar fark var. Ben bu erkekleri anlamıyorum madem gayet masum bir mesajlaşma trafiği bunca yalanı niye söylüyorsun, neyi saklıyorsun, herşey doğruysa bile bu saatten sonra sana kim inanacak, tam beyinsizler.
Anlattığı hikaye tamda hikaye kıvamında. Gerçek bile olsa kendi ayağına sıkmış en başta ki kıvırmalarıyla.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X