Aldatiliyormuyum? Telegram kullananlar acil cevap lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yahu kadın evli! ..kocanla ilişkileri varsa gelip evet birlikteyiz mi diyecek?? Bu bir ispat değil ki..! Ayrıca bekar olup, evli adamlarla ilişkisi olan kadınlar da ilişkisini gizliyor eğer adam bekarım diye kandırmadıysa..

Bunun için bilgisayar gerekiyor mu? Yoksa telefonla hallediliyor mu? Daha ayrıntılı nasıl yapacağımı yazarmisin

Ya ben mi geri kafalıyım bilmiyorum ama bir erkek bir kadının çocuğunu kreşe verip vermediğini alakasız şekilde neden merak eder? İşte de sorabilirsin ama mesajda sormak sanki sohbeti uzatmaya çalışmak gibi bir şey.

Eşiniz ne tür bir iş yerinde çalışıyor öyle ölüm tehditleri falan
Bütün bunlar da senaryo olabilir mi. Birileri sizi tehdit etse, bu kadar rahatsızlık verse hiçbirşey yapmadan öylece durur mu insan? En azından gidip şikayetçi olursun. Konudan bağımsız yazıyorum ama bütün bunlar da senaryo olabilir yani.
Konuya gelince eşiniz yalan söylüyor hala. Tamamen suçluluk psikolojisiyle silmiş mesajları. Kendinizi eşinizin yerine koyun. İletişim halinde oldugunuz bir iş arkadaşınızla eğer ki aranızda birşey yoksa, siz olsanız siler miydiniz mesajları? Silmezdiniz. Hatta jarşı tarafın bazen samimiyet sınırlarını aştıgını varsayalım, siz o sınırı korumaya devam ettiyseniz, yine silmezdiniz mesajları. Mesajlar silimiyorsa bu tamamen suçluluk psikolojisinden. Gereksiz iyiymserlik olur adama inanmak.

Aman Allahım nasıl bir uydurma..Adam tabii düşündü düşündü kafasında bu senaryoyu yazdı. Ahh çok yaratıcı!! Madem öyleymiş neden ilk anda söylememiş!! Buna inanmış olamazsınız..

Beni anladiginiz için teşekkür ederim. Soğuk kanlı olamıyorum ne yapacağımı bilmiyorum nasıl ispatlayacagimi bilmiyorum sadece bekliyorum.ama aynı evde duramıyorum,sabah erkenden çıktım evden zaten 5te uyudum. Bı parkta oturmuş bu kadar saf olduğuma ağlıyorum.

Personel şefi eşim ondan izin alıp kreşe gidiyormuş. O dün msj atıp bilgi verince esinde hallolucak kendi basini yiyecek bakalım demiş.ve hemen ardından guyaaa aklınca hani o kadar iyiliği dokunuyor onun bı sikintisi var hallettimi diye sormuş muş

Benim eşim dükkanında bir işler döndüğünü düşünüyordu ortağıyla, konuyu da sürekli bana anlatıyor geçenler de whatsappta grup açmışlar kilitlemiş arşivlemiş…
Arada açıp bana gösteriyor anlatıyor felan…
Şüphe duyduğu elemanları anlatıyor…

Eşine selam söyle bizden anlattığı hikayeye çocukları inanmaz.

Hayır ağlamayın. Neden ağlayasınız ki. Çocuklarınız var. Aileniz var. Bak arkanızda duran bir abiniz varmış. Koca bozuntusu olmasa ne olur sanki. Bu gibi durumlarda en önemlisi bence ailenizin sizin yanınızda durması. Ve siz de ona sahipsiniz sanırım. Hiç ağlamayın, ağlaması gereken eşiniz.

İş yerini nasıl aciklasam bilemiyorum,ruhsal sıkıntıları olan kişilerle muhattap oluyorlar.genelde bana yansıyordu hatta biri eşinin isyerini okulunu biliyorum diye tehdit etmişti sonradan öğrenmiştim.panik atak yaşamıştım.bu yüzden yeni sıkıntıları soylemiyormus. Ve kizlada diğer bikac kisiylede bu konuları konuşup silmiş.yani bunlar hep onun anlattığı. Tekrar ediyorum inanmak istediğim için değil bu söylediklerim bana söyleseydin dedigimdeki savunmaları.

Bütün konuyu okudum. Açıkçası hiç inandırıcı gelmedi. Aralarında ilişki var mı yok mu bilemem ama normal olmayan birşeyler olduğu kesin. Umarım hakkınızda hayırlısı olur

Benim
Kimsem yok ki benim bı hasta annem var yanımda işsizim atanamiyorum,bı abim var ne kadar arkamda duracak.konusmak istedigim ağlayacağım bı kardeşim bile yok. Ama bu işin peşini birakmayacagim

Benim

Kimsem yok ki benim bı hasta annem var yanımda işsizim atanamiyorum,bı abim var ne kadar arkamda duracak.konusmak istedigim ağlayacağım bı kardeşim bile yok. Ama bu işin peşini birakmayacagim

Allah büyüktür arkadaşım canını sıkma eğer önüne geldiyse 2 çocuktan sonra Rabbim kurtul diye önüne getirmiştir sonra tüm hayırlı kapıları açar…
Salak yerine konmak daha kötü…
Sen güçlüsün dirayetlisin keşke günahını alıyor olsaydık eşinin keşke…

Eşiniz hiç güvenilir gelmedi bana ...

“canımdan öte” ile “canından öte” arasında dağlar kadar fark var. Ben bu erkekleri anlamıyorum madem gayet masum bir mesajlaşma trafiği bunca yalanı niye söylüyorsun, neyi saklıyorsun, herşey doğruysa bile bu saatten sonra sana kim inanacak, tam beyinsizler.
Anlattığı hikaye tamda hikaye kıvamında. Gerçek bile olsa kendi ayağına sıkmış en başta ki kıvırmalarıyla.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…