Aldatılıyormuyum lütfen yardım

Bence çocuk yapmamaya dikkat et yapsada öldürecek değilsin gencecik üni öğrencisi bi kızsın,neden bu kadar erken evlendin demicem çünkü aynı hatayi yapanlardanim
Cok afedersin ama bok vardi da sevdim evlendim canim o yuzden oldu bunlar sanki ben ask kadiniyim sanki sevmek bana kalmis

Kiz hafiye gibi bisey oldum piskolojim bozuldu ya ne olacaksa olsun artik demeye baskaladim nerdeyse.ben okul arkadasi filan dersem cok kiziyo cildiriyo onu hic diyemem

Ee ama esin de kendisine ilgi duyan kizin etrafinda dolaşıyor.
Valla ben kısasa kısas diyenlerdenim. Tatlı tatlı anlat esine. Ayy bugün de x söyle bi espri yapti gül gül öldüm falan gibisindrn, ya da iste sana centilmen davranan bir öğrenci uydur diger fakültelerden mesela bir karanfil al kendine eve gelince masaya bırak dorarsa sey dersin "bugün okulda bi cocuk verdi herhalde biseyin etkinliği vardı " falan deyip geçiştir. Baskalarina da verdi mi diye sorarsa da aa bilmiyorum ki dikkat etmedim hic apar topar cikiyodum zaten okuldan dersin.

Eşine de cok bakma ne yapti ne etti diye. Eger adam her ilgi gösterene takılıyosa hemen görmüş ol ki esnaf bu adam yarın öbür gün de birsuru ilgi göstereni çıkar test etmis olursun

Hersey olacagina varir haklisin ben elimden geleni yaptim yapiyorun gene de olmayacaksa vardir bi hayir cirpinmanin anlami yok

Mantikli aslinda.gerceklerle yuzlesmeye korkuyorum ama bir omur manyak gibi bunun pesinde iz suremem ki.bi kere öyle etkinlik gulu getirmistim eve (gercek etkinlikti ama ) cildirdi

Bu yaşadıklarinizi okudukça komşumun kocasinin 18 yasindaki bir kiz la olan munasebeti aklima geldi.
Hic tahmin etmedigimiz kişi iki cocuk babasi 26 yasindaki komsumun kocasi karşi komsunun kiziyla telefon konuşmalari bakismalari ile ortaya cikti iliskisi neyseki iş büyümeden.komsum mahalleden taşınarak bitti.
Valla hic tahmin etmedigimiz durumlar bazen yaşana biliyor.bu hayatta

Ben sadece madem bı evlilik var ortada bitirmek o kadar kolay olmamalı.erkekler maalesef çoğu durumda çok düşüncesiz oluyor sığ dusunuyorlar. Bazı evliliklerde kadın biraz fazla fedakarlık yapması gerekebiliyor zaten 2 yıl daha yeni evlisiniz yaslarinizida düşünürsek hiçbir şey tam oturmamış. Herşey zamanla oturur. Gerekirse 10 defa konusun. Bakın yaşlar daha geçkin olur tamam bosverin ugrasmayin derim ama daha eşiniz olgunlasamamis siz yontucaksiniz onu istiyorsanız. Eşinizin size ilgisinde azalma yok, sevgisinden şüphe etmiyorsunuz eviylede ilgileniyorsa bunlar asilmayacak şeyler değil. Eşiniz sadece kendine gösterilen ilgiden hoslanmis. Kendinde değildi bişey olsa size ilgisi değişirdi bence. Aklinizdaki soruları konusun ama eşinizin gecistirmesine izin vermeyin. Daha çok gencsiniz bunlarida asarsiniz.

Yerinde olsam ben de esrarengiz davranırdım hoş giyinip dışarı çıkardım dikkatini anca böyle çekersin yoksa yapmayacağı varsa da yönlendirmiş olursun,kendi silahıyla vur

Cok uzuldum canim allah yardimcisi olsun arkadasinin ben de ayni durum yasanmasin diye cabaliyorum ya iste

Mantikli aslinda.gerceklerle yuzlesmeye korkuyorum ama bir omur manyak gibi bunun pesinde iz suremem ki.bi kere öyle etkinlik gulu getirmistim eve (gercek etkinlikti ama ) cildirdi

Tamam yap iste. Sen ondan korkacagina o senden korksun kız gitti gidecek elden diye.
Yap işte. Hatta sey demeye basla "ya biraz tarzimi degistirmek istiyorum daha tarz daha şık seyler alicam sen ne dersin su kiyafet nasil" falan diye sor. Işkillendir iste.

Biliyomusun onunla bu konuyu konusmayi hic dusunmuyodum sadece uzaktan izlemem gerektigine inaniyodum ama suan konussam daha mi iyi olur acab diyorum cunku gercekten bana soguk degil hatta ben daha soguk davraniyorum o da sikayet ediyo bu durumdan evine ilgili bana ilgili cocuk cok istiyo aileme saygili beni gormeyince özluyo herseyden kiskaniyo vs ama iste ben biraz dilli düdük bi kadinim hani herseye bi cevabim vardir o da buna cok kiziyo herseye cevap vermeyeceksin diyo ben erkegim ben hakliyim kafasini yasiyo ben de bunu kaldiramiyorum.bu kiz da cok sessiz acaba sessiz olmasi bi ilgisini cekiyo bilmiyorum ki her ihtimali dusunmekten beynim uyustu

bence yok aralarında bısey ama sen yınede gözlemle üstüne gitme .
o kızın görüştügü filan yoksa kocanıza yürüyo olabilir

Gene kendini kiliktan kiliga sokmaya basladin der

erken yaşta evlenen erkeklerin çoğunda bu gözü dışardalık oluyor genelde. her ne kadar hayatındaki kadını sevse de ergenliğinde yaşayamadığı heyecanları yaşamak cazip geliyor. bence aralarında söze dökülmüş bir şey yok ama belli ki eşin kızın ilgisinin farkında. kendi kıza ilgi duyuyor veya duymuyor, ama kızdan gördüğü bakış vs bir şeyler hoşuna gidiyor ki senin şüphelenmen pahasına habire bakkala vs gidip duruyor. bence eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürme aşamasını geçmiş bu olay. adam karpuzun varlığından haberdar. açıkça konuş. çok kırılıyorum, ne yaptığının farkındayım. durum tam tersi olsa, ben bir erkeği görmek için zırt pırt bir yere gitsem ne hissedersin de. ama çok sakince konuş. belki farkındasın belki değilsin ama beni kaybetmek üzeresin de. ciddi olarak korksun. eğer çocukça bir ego tatmini yapıyorsa kendince, aa bak 18 yaşındaki kız beni beğeniyor vs hemen vazgeçer zaten seven adam. ama yok niyeti başkaysa zaten bu ciddi konuşmadan sonra da aynı tas aynı hamamsa sepetle gitsin. ciddiyim.

Evli adama salca olan cok canim herkes sen ben gibi mi
Evet haklisiniz dünyanın civisi çıkmış allah hiç bi yuvaya huzursuzluk vermesin butun belalari uzaklastirsin esinizide size iyi bi es nasip etsin ama genede huzursuzluk koymayin yuvaniza esinize guvenmeniz en iyisi olacak

Evli adama salca olan cok canim herkes sen ben gibi mi
Evet haklisiniz dünyanın civisi çıkmış allah hiç bi yuvaya huzursuzluk vermesin butun belalari uzaklastirsin esinizide size iyi bi es nasip etsin ama genede huzursuzluk koymayin yuvaniza esinize guvenmeniz en iyisi olacak

kıza acaba imali imali konussanız işe yararmı . hani belki bişey varsa itiraf eder
Asla.ölse he ben yaptim demez inkar edecek malimi biliyorum.imali imali konusunca da beni haksiz cikariyo bana guvenmiyomusun falan diyo seytan diyo he guvenmiyorum de ondan sonra al basina belayi

Çok mantikli.tebrik ederim canim sonucta ne kadar da aklina karpuz kabugu dusurmek istemiyorum desem de laf sokmusum o da bana panikle aciklama yapmis ne kastediyosun sen diye.uzuldugumun farkinda ve bana hep sebebini soruyo ben de soylemiyorum icim sıkılıyo diyorum.acaba biraksam hevesini alsa mi.cunku o kizla yapamayacagindan bana deli gibi muhtac oldugundan adim gibi eminim onunku suan farkli biseylerin heycanina kapilma.bilemiyorum inan napacagimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…