Aldatılıyormuyum lütfen yardım

Bu kadar bilgiyle bir şey çıkmaz ama yine de siz böyle üzerine ekstra düşüp durduk yere eşeğin aklına karpuz kabuğu kaçırmayın.
Haklisiniz
Bu kadar bilgiyle bir şey çıkmaz ama yine de siz böyle üzerine ekstra düşüp durduk yere eşeğin aklına karpuz kabuğu kaçırmayın.
Haklisin sakin durup mantikli hareket etmem lazim

Bence fazla kuruntuya kapiliyorsin bu kiz manyakmi evli oldugunu bilmiyormu bence icinizideki vesveselerden kurtulun yoksa esiniz böyle bi dusuncesi yoksa bile siz onu yanlis yonlendirebilirsiniz tadinizi kacirmayin

Bence evliliklerdeki en büyük sorun iletişimsizlik. Yok konusma, yok takip et, yok bilmem ne aldatirsa boşanirsin olur biter falan. Böyle şey mı olur ya ne kadar kolay bosuyorsunuz. Adamla konuşursun halledilebilirse halledersin. Yok aynı devam eder o zaman bakarsın duruma. Ben daha öncede böyle şeyler yaşamış oldugun için konuş diyorum tek olay olsa bekle derdim ama artık beklenecek durum yok hayat böyle devam etmez. Otur adamakıllı konuş gerekirse tehdit et korkut. Ama lafa güzellikle başla. Konuşmadan cozemezsiniz. Filmlerde de çok görüyoruz ya sinir oluyoruz sonra ya bı konuşsa salak hallolacak işte diyorUz.ayni öyle otur konuş hallet.

Ah yapacagim seyi cok iyi biliyorum ama iste pratige dokemiyorum canim dua et

Hiçbir kadın durduk yerde eşinden suphelenmez bu kadar kuşkuya kapildiysaniz bence boşuna değildir. Kadın hisseder

Olgun dusunuyosun ben senin kadar olgun muyum bilmiyorum.bi yandan adami rahat birakip yapacaklarini seyretmek mantiksiz geliyo.dusman gibi pusuda beklemek.belki de onu bu yanlisindan dondurecegim yapici olmam gerekiyo.ama iste yediremiyorum.benim ona anlatmama gerek yok diye dusunuyorum cunku o benim kzacagim seyleri iyi biliyo bile bile yapiyo 24 yasinda bi insani da cocuk gibi egitemem ki yapma yapma yapma yapma diyerek anlayan bir kere soylenir iki kere soylenir yani.hep dedigim gibi bana olan saygisi sevgisi buna engel olmali benin yapma uzuluyorum demem degil.cunku uzuldugumun zaten farkinda.cok durgunlastim.

Hiçbir kadın durduk yerde eşinden suphelenmez bu kadar kuşkuya kapildiysaniz bence boşuna değildir. Kadın hisseder
Evettt.insallah yaniliyorumdur ama ben onun icini biliyorum damarindan akan kanini biliyorum suphelerimde haksiz degilim.

Bence henüz icraata geçen bir şey yok ama bence kızın ilgisini fark etmiş eşiniz ve hoşuna gitmiş o yüzden sürekli gidip kızın elinin ayağının birbirine dolaştığını görmekten zevk alıyor. Bunu aldatma olarak yorumlayıp yorumlamamak size kalmış ama icraata geçmeyeceklerinin de garantisi yok. Dikkat edin.

öldüresim var ikisini de

Ah yapacagim seyi cok iyi biliyorum ama iste pratige dokemiyorum canim dua et
Allah seni korkularindan emin kalsin canim
Ruhsal problemlere davetiye çıkarıyorsun sen suan
Evet evli erkek bazi kadinlara cazip gelir evet bazi erkekler gozle kasla dille elle aldatabilir
Onlar kendinden mesul
Esini tabi gozlemle ama hafiye olma kuruntu kusku iyi degil.sen biraz farkli ilgi alanlarida edin kendine ve esinle cok cok gez toz.gerisi zaten olacagina varir

Kız durduk yere ters davrandı diye, eşine ilgisini düşünmen saçma, senden önceki müşteri sinirini bozmuş olabilir, ailesiyle tartışmış olabilir, insanız illa duygularımızı karşı tarafa yansıtıyoruz, eşin çok gidiyor diye kızın ne suçu var? Zaten bu olayda bir aldatma yokta hak hukuk biliyorsanız, bir genç kızın günahını, ahını almanın ne kadar tehkikeli olduğunu da biliyorsunuz, sırf baktı diye, kafa koparma hakkını size kim veriyor? Buyurun kocanızın kafasını koparın.

Kiz hafiye gibi bisey oldum piskolojim bozuldu ya ne olacaksa olsun artik demeye baskaladim nerdeyse.ben okul arkadasi filan dersem cok kiziyo cildiriyo onu hic diyemem

Gözdagi ver diyosun :) bilemedim simdi bunu bi dusunim

Adam kızın adını hemen elifdi dese daha büyük kıyamet koparacaz oda korkudan yalan söylemiş belli ki düşünsene adam adını bilse suç bilmese suç
Ama ben o an gercekten bu konuyu unutarak sadece diziye odakli oldugum icin bilmeden sordum onun kivirip baska isim soylemesi beni uyandirdi.neden durup dururken kivirdi ki aramizda bi tartisma gecmemis kavga gecmemis benim ondan supelendigimin bile farkinda degil belki.bisey saklamaya calismasa yalan soylermi

Bence çocuk yapmamaya dikkat et yapsada öldürecek değilsin gencecik üni öğrencisi bi kızsın,neden bu kadar erken evlendin demicem çünkü aynı hatayi yapanlardanim

Somut bisey bulursam ok yaydan cikar somut bisey bulmaktan korkuyorum ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…