Aldatılıyor muyum,paranoya mı ???

Yanlış anlamazsanız niye bunu yapıyorsunuz ki demekten alıkoyamıyorum kendimi.
Ben hislerinizin doğru yönde olduğunu düşünüyorum. Kuşku düştüyse hissetmişsinizdir çünkü hiç aklınızda yokken bir anda böyle olmanız normal değil. Burada mı kalsam, dur şimdi kıskanır falan gibi saçma sulu laflar beni de açıkçası irrite ederdi.
Fakat, eğer güveniniz gittiyse bitirmeniz sizin daha yararınıza olmaz mı? Oyunla, çaktırmayarak, zarf atarak, arka kollayarak kendinizi ve karşınızdakini yıpratmaktan başka bir işe yaramaz yapacağınız şeyler.

insan süphelenince her ayrıntı onu destekliomus gibi gelir.
ancak bence hafiften paranoya baslamıs cunku şimdi de baskasıyla aldattıgnı düşünüyosunuz.
kadından yana bir şey göremedim. erkek arkadaşınız normalde flörtöz herkesle hemen samimiyet kuran biri mi?
bazen kurcalamamak gerekir ki doğruları görebilin., tlf karıstırma yanlısı değilim.
az görüşün o hocayla ve kuruntu yapmadan düşünmeye calısın 3*4 gün.

Malesef paranoya seninde tedavi gormen lazim. Yprumlarindan okudum herseyi düşünüyorsun. Ogretmeni de degistirin bence kiskaniyorsun cunku

Normalde böyle bir insan değilim işte, yaşım 30 bir çok ilişkim oldu hiç böyle bir hissim olmamıştı. Aşırı yoğun ve rahatsız edici bir his.Ama kıskançlık değil.

Sadece hislerimle hareket etmek ne kadar doğru bilemiyorum çünkü, öyle hissediyorsam öyledir diyerek bitirirsem ilişkimi sonrasında eminim ki çok pişman olacağım acaba mı diye dolaşacağım. Emin olmak istiyorum.

Konuyu okumadan yorum yapıyorum. Bi kere şüphe ettiyseniz bu ilişki bitmiştir. Aldatılıyorsunuz

Aynen öyle erkek arkadaşımın her davranşının altında bir şey arar oldum.Normalde öyle flörtöz tavrı olmamıştı.Haftada 2 gün ders alıyoruz,bu gün için iptal mi etsem bilemedim.Sonra tatile gidiyoruz zaten 3-4 gün.

Hımmm, Ben olsam direk telefonunu karıştırırdım samimi olayım

benim sevgilim,kalkacak hocamıdır nedir? her kimse onun evinde şakayla karısık uykum var burdamı kalsam diyecek... yani düşünemiyorum sonunu bile....siz ne yaptınız böyle diyince merak ettim...

benim sevgilim,kalkacak hocamıdır nedir? her kimse onun evinde şakayla karısık uykum var burdamı kalsam diyecek... yani düşünemiyorum sonunu bile....siz ne yaptınız böyle diyince merak ettim...
Vallahi ben de onu düşündüm
Şey derdim iyi sen burda kal beni de diğer hocalar ...
Ama erkekler patavatsız olabiliyor

Bence derse gitmeye devam edin bir şekilde çıkar ortaya. Bana da boş bir kıskançlık gibi gelmedi.
Sevgilinizin davranışları hoş değil. Devam ederse şüpheleriniz birgün derse gitmeyip dışarıdan izlersiniz.

.Erkek arkadaşım bir gün gülerek onu yanında çok samimi olmayalım ,ilişkimizi kıskanır nazar değer...
ben de su mevzudan hoslanmadim acikcasi.

Ses kayıt cihazı koyun.Bütün cevaplara ulaşırsınız.
Tamam tamam beni linç edebilirsiniz.
Yüz göz olmadan kesin çözüm olmakla beraber iğrenç bi durum biliyorum

İngilizce dersi alıyoruz.Çok takılmadım aslında tek başına düşününce.İngilizce ve gülerek ben burada uyuyayım dediği için.Kıskanç biri değilim.Böyle birleştirince huzursuz oldum.

Dışarıdan izleyemem ki dersi hep birlikte alıyoruz, işim çıakrsa erkek arkadaşım da almıyor.Kıskanç birisi de değilimdir.KAç kez hocayı sen al,sen bırak dedim aklımdan kötü bişey geçmemişti.

.Erkek arkadaşım bir gün gülerek onu yanında çok samimi olmayalım ,ilişkimizi kıskanır nazar değer...
ben de su mevzudan hoslanmadim acikcasi.
Bana da saçma geldi.Arada der aslında korkuyorum ilişkimize nazar değecek diye ama saçma.O günden sonra samimiyetimizde bir değişiklik olmadı ama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…