Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayy bide arkadaşının kapatması. Kapatmasının arkadaşına da sulu sulu güzellik mi diyo 🤢ne iğrenç bunlar ya 😓
Ama bende çözemedim o mevzuyu
Evet bu noktayı çok düşündüm ama çözemedim...Öbur guzellikten beni ara🤔🤔🤔
Ne demek ki bu.
Şimdi dediğim gibi kadının ev arkadaşı olsa o ev de müsait durumda demektir. O zaman neden daha tehlikeli olan evde yapsinlar ?
Acaba aynı zamanlarda adamın arkadaşı da o evde Öbur güzelliğe mi yapistiriyordu?
Diyelim böyle olsa da neden kadın Öbur güzellik denen kisiden arasın ki adamı...
Burada tıkandım ben.

Kuzum bende hep telefonda yüzleştim kendisine güvenmiyorum çünkü silahlı olması bile yeterli benim canım ondan kıymetli yüzleşmeyi bırak konuşmaya bile değmez iyi yapmış bence benim canım herkesten kıymetli
Can korkusu varsa diyecek bisey olamaz tabi ki.size de geçmiş olsun bu arada

Telefona guzelik demek nasıl bir iş ya...ben hiç şahit olmadigim için hep kişi olarak düşündüm bunu.
Böyle birşey var mı sizin şahit olduğunuz. Yani bir eşyadan güzellik vb diye bahsetmek

ay malesef var var

bazı tıpler esyaya bayaa onem verdıklerı ıcın (hele pahalı bır telefon soz konusuysa) oyle degısık ısımler takıyorlar

Evet bu noktayı çok düşündüm ama çözemedim...Öbur guzellikten beni ara🤔🤔🤔
Ne demek ki bu.
Şimdi dediğim gibi kadının ev arkadaşı olsa o ev de müsait durumda demektir. O zaman neden daha tehlikeli olan evde yapsinlar ?
Acaba aynı zamanlarda adamın arkadaşı da o evde Öbur güzelliğe mi yapistiriyordu?
Diyelim böyle olsa da neden kadın Öbur güzellik denen kisiden arasın ki adamı...
Burada tıkandım ben.
Telefondan bahsediyor olmalı. Mesajlarda diğer telefondan ara diyememiştir. Başka kadın yok ama işyerindeki adam ilişkilerini biliyor olmalı. Konu sahibi yokken evde belkide 3 kişi oturul çay kahve içtiler. Adam gitti bunlar başbaşa kaldı arkadaşıda yapıştırdın mı diye mesaj attı. Bence kesinlikle böyle oldu. Kadın bekarmış umarın bakireliğini falan vermemiştir. Aklıma bu da geldi.

ay malesef var var

bazı tıpler esyaya bayaa onem verdıklerı ıcın (hele pahalı bır telefon soz konusuysa) oyle degısık ısımler takıyorlar
İnnasabirin ya..ilk defa duydum böyle birşey. Ben duysam böyle bir laf sağa sola bakarım insan ararım hangi güzellik acep diye. Boş yere beyin fırtınası oldu o zaman.

Can korkusu varsa diyecek bisey olamaz tabi ki.size de geçmiş olsun bu arada
Ben daha boşanmadım ailesine söyledim ailesi ifadesini benden daha güzel aldı kuzu şimdi kuzu keyif yapıyorum tatil gezi sefa sürüyorum çok kızıyorum kendime daha önce niye konuşmadım diye

Telefona guzelik demek nasıl bir iş ya...ben hiç şahit olmadigim için hep kişi olarak düşündüm bunu.
Böyle birşey var mı sizin şahit olduğunuz. Yani bir eşyadan güzellik vb diye bahsetmek
Ay bende bunu bekliyordum. Eşine vs güzellik diye hitap etmeye başlamış. Telefonadamı güzellik diyor 🙄

Adam uzun süredir aldatıyor belli, eşi şuana kadar durumu farketmemiş. Şimdi zaten adam eşinin şüphelendiğini tahmin ediyor, eğer daha özenli davranmaya kalksa, (şifreyi değiştirse, telefonu yanından ayırmasa) çok daha fazla dikkat çekecek. O yüzden sıradan, her zamnaki gibi davranıyor.

arkadaşlar polis eşleri daha iyi bilir tabiki ama ben polisler her gün çalışmıyor diye biliyorum, mesaileri farklı oluyor 12-12 gibi, hele de özel harekat polisleri sabah git akşam gel şeklinde olmuyor diye biliyorum,

Ay ne diyorsun şuan radyo dinliyorum mustafa ceceli ve ırmak mı neydi kızın adı mühür şarkısı çalınca oturdum konu sahibi dinliyormuşcasına onları sanki ben yaşamışcasına ağlıyorum ya inan göğsüme oturdu bu acı Rabbim yardımcısı olsun onun ve onun gibi olan nice kardeşlerimin...
Konum bu konuya çok benzer ve ilk defa geçen hafta YouTube da çıktı karşıma o şarkı içime oturdu

Kim bu matruj tam bir hesabı yok mu? Kendiside eşide polis olan mı? Yoksa başka bir bayan vardı eşi söylediği ile değilde başka bir ile gitmişti hatta otel mevzuları vs vardı, çok uzun bir hikayeydi.
Sitedeki eski üyeler bilir onlar daha detaylarını da hatırlar belki. Benim hatırladıgım eve giderken bir cafenin önünden geçiyor arabalarını görüyor , cafeye giriyor eşini ve diğer kadını falan görmüştü diye hatırlıyorum. Eşi polis miydi bilmiyorum.

Sitedeki eski üyeler bilir onlar daha detaylarını da hatırlar belki. Benim hatırladıgım eve giderken bir cafenin önünden geçiyor arabalarını görüyor , cafeye giriyor eşini ve diğer kadını falan görmüştü diye hatırlıyorum. Eşi polis miydi bilmiyorum.
Aaa hatirladim sanki. Araba kadinin babasinin arabasiydi hatta yanlis mi hatirliyorum acaba?

hatta hayatına yeni biri girmişti mutluyum demişti. 1 çocuğu vardı.

İnanmayanlar olmuş.
Cidden erkeklerin zekası bizimki gibi değil.
Bu konudan çok etkilenmiştim anneme anlattım. Annemin yorumu şu oldu: Kendileri saf olduğundan bizi de saf sanıyorlar.
Benim eski sevgilim de bi flört uygulaması indirmiş yabancı kadınlarla konuşuyormuş. Bunu yaparken asla telefonunu saklamıyordu, düşünün uygulamayı açmama bile izin vermişti mesajları silmemiş akılsız :KK70: benim çektiğim fotoğrafı koymuş, şey diyor Facebook ile eşzamanlı olunca öyle oldu 🤦🏻‍♀️ Konuşmaları gördüm aldatmamış ki buluşmamış :KK70:

İnanmayanlar olmuş.
Cidden erkeklerin zekası bizimki gibi değil.
Bu konudan çok etkilenmiştim anneme anlattım. Annemin yorumu şu oldu: Kendileri saf olduğundan bizi de saf sanıyorlar.
Benim eski sevgilim de bi flört uygulaması indirmiş yabancı kadınlarla konuşuyormuş. Bunu yaparken asla telefonunu saklamıyordu, düşünün uygulamayı açmama bile izin vermişti mesajları silmemiş akılsız :KK70: benim çektiğim fotoğrafı koymuş, şey diyor Facebook ile eşzamanlı olunca öyle oldu 🤦🏻‍♀️ Konuşmaları gördüm aldatmamış ki buluşmamış :KK70:

Sen ne yaptın peki

bir de şuraya takıldım, hem anladığınızı fark etmiş hem de fark etmemiş,ay gerçekten kafam patlayacak o_O
Hala şurayı aydınlatamadım mesela kendi içimde..

mesaideyim arada hala aklıma geliyor konu düşünün ☺️🤭

Eklentiler

• 8C79673C-20F8-4FFC-BF16-49E451F75122.jpeg
    8C79673C-20F8-4FFC-BF16-49E451F75122.jpeg
    196,7 KB · Görüntüleme: 239
Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X