Aldatıldımm:(

Ne çocuğu hemen boşan. Al eşyalarını çık git ailenin evine. Elinde kanit falanda varsa sinire girip silme. Birseyde knsmana gerek yok kesinse durum. Topla eşyalarını çık. Emin ol arada kavga tartışma falan cikiyorsada adamin uzerinde aldatma gerginliginden kaynaklıdır. Ailesi dolduruşa gelmesi falan hikaye. Konusmaya kalksan bin turlu bahane yapcak sen kendini suçluycan. Yok çocuğun olmuyor diyecek. Yol ver gitsin bitirebiliyor haldeyken bitir.
Kendi sildi bütün mesajları zaten herkes inanıyor bana çocuk benden çok ondan kaynaklıydı olmaması ama yine de yaptı bu ihaneti

Cesaret almayı.korkuyorum annem babam dışında herkes karşı rezil perişan olursun diyorlar oysaki babam üniversiteye devam etmemi bile teklif etti

Pardon da niye rezil olcakmıssın? Böyle diyenlere bakarsan hayatını kendin için yaşayamazsın. Evlenmek kadar ayrılmak da doğal.

20 yaşındasın hayatının baharindasın sen evlatın olsun diye hastahane hastahane gezerken böyle bir adam sana bunu yapıyor tedaviyi unut asla deme ki çocuk olursa evliligim düzelir öyle bir dünya yok güzelim bir adam bir kere yaptıysa gerisi gelir kendini topla sirkelen ve gereğini yap
Ama ben korkuyorum toparlanamamaktan o kadar zoruma gidiyor ki uğruna o kadar şey yaptığım adamın bana ihanet etmesi

Ama ben korkuyorum toparlanamamaktan o kadar zoruma gidiyor ki uğruna o kadar şey yaptığım adamın bana ihanet etmesi
Canımmmm anlıyorum seni çok iyi anlıyorum ama 20 yaşındasın bunu hak etmiyorsun ve hiç bir kadın aldatılmayı hak etmiyor asla en güzeli ayaklarının üstünde dur ezdirme kendini boşan gitsin artık güven diye bişey kalmadı

Cesaret almayı.korkuyorum annem babam dışında herkes karşı rezil perişan olursun diyorlar oysaki babam üniversiteye devam etmemi bile teklif etti
ne demek rezil perişan olmak be? adama karşı var gücünle hukuki olarak savaş açacağına sen onları rezil edeceğine düşündüğün şeylere bak. pisliklerini dök her tarafa insan içine çıkamasınlar. sonra da okulunu okursun hayatına nasıl devam edeceğine karar verirsin

En büyük yanlışınız gencecik yaşta evlenip bir de cocuk olmuyor diye hastane hastane dolaşmanız. Hani yaşınız geç olur tedavi olmayı anlarım. Ama bu kadar genç yaşta daha gençliginizi doğru dürüst yaşamamışken neye bu acele. Basit bir anlaşmazlık olsaydı düzeltme yoluna gidin derdim. Ama adamda ihanet ve şiddet var daha ne olsun. Öldürmesi mi gerekli illa. Elimde bir şey kalmadı diyorsunuz ya yanılıyorsunuz. Elinizde arkanızda duran bir aileniz ve uzun bir hayat var. Bu adamı bur an önce boşayıp yeni bir hayata başlayın. Okuyun çalışın kimseye muhtaç olmayın. Ileride yine sever sevilirsiniz. Bir kere aldatıp şiddet gösteren yine yapar. Pişman oldum falan laflarına inanmayın.

Aileniz dediğin gibi arkandaysa buraya konu açman bile saçma. Direk boşansana... adam aldatmış ve sana şiddet uyguluyor. Yaşın daha çok genç elbet daha iyi birini bulabilirsin. Ya da ayrılırsan evlenmek için acele etme büyük ihtimal üniversite okumamışsındır git sınava hazırlan yeni bir hayata başla.

ne demek rezil perişan olmak be? adama karşı var gücünle hukuki olarak savaş açacağına sen onları rezil edeceğine düşündüğün şeylere bak. pisliklerini dök her tarafa insan içine çıkamasınlar. sonra da okulunu okursun hayatına nasıl devam edeceğine karar verirsin
Bütün ailesine normal geliyor olmuş diyorlar geçiyorlar pislik içlerine işlemiş baş edemiyorum pislik düşünceleriyle

Herşey mükemmel gidiyordu aslında ben öyle sanıyormuşum rahim filmini çektiğim akşam öğrendim herşeyi üstüne dayak yedim
Dayak ihanet katlanılır şeyler ama boşanmak katlanılacak şey değil, öyle mi?

O zaman kadını çağır da beraber yaşayın. Buna da katlanırsın.

En büyük yanlışınız gencecik yaşta evlenip bir de cocuk olmuyor diye hastane hastane dolaşmanız. Hani yaşınız geç olur tedavi olmayı anlarım. Ama bu kadar genç yaşta daha gençliginizi doğru dürüst yaşamamışken neye bu acele. Basit bir anlaşmazlık olsaydı düzeltme yoluna gidin derdim. Ama adamda ihanet ve şiddet var daha ne olsun. Öldürmesi mi gerekli illa. Elimde bir şey kalmadı diyorsunuz ya yanılıyorsunuz. Elinizde arkanızda duran bir aileniz ve uzun bir hayat var. Bu adamı bur an önce boşayıp yeni bir hayata başlayın. Okuyun çalışın kimseye muhtaç olmayın. Ileride yine sever sevilirsiniz. Bir kere aldatıp şiddet gösteren yine yapar. Pişman oldum falan laflarına inanmayın.
Pişman oldum dese yine anlarım senin yüzünden diyor bide bana

Olay yeni oldu daha 1 hafta ben şimdi ne yapacağımı düşünüyorum
Düşünecek bir şey yok.
Daha 20 yaşındasın. Yaşıtların okulda.
Sen de yeniden başlarsın.
Hayatini kocan zehir edeceğine, ailenin yanında toparlanacak kadar aileni çekersin.
Sıkı çalış seneye sinava git, başka şehirde üniversiteye git. Yada calis evde az vakit gecir.
Zaten bugün değilse yarın boşanacaksın, hiç değilse yol yakınken, hayatını kurma şansın varken bunu yap...
Ne kadarlik evlisin de 20 yaşında çocuk diye hastane kapılarına dayandın?
Çocuk falan yapma. Daha kendin çocuksun..

X