Aldatıldım!!!!

canım kıyamam yaa çok seviosun sen,nie anlamazlarki??nie değerini bilmezlerki böle sevenin nie üzerler!!!!!

kızlar oyun deılll kabul edıoo yaaa cvp bıle weremıooo nasıl dayancam nasıl unutcam ben bıdaha nasıl bakıcammm hayata o yanımdayken guc alıodum yaaa kızlarr o benım aılemdı annem babam sevıdıgım kardesım herseyım arkadasım hayatım ömrumdu kızlar ömrüm

canım çok gerginsin farkındayızz
erkek arkadaşın kabullendimi aldattığını ben hala anlayamadım?

canım bak o zmn kabul ettiyse btr,bak ben yanındayım elimden geldiince destek olurum sna,okdr ii anlıorumki seni =(( bnde çok üzüldüm çok zor atlattım o dönemleri bnada ailemden bile dha yakın geliodu

bence anlamadan dinlemeden üzme kendini canım.

önce sıraya koy kafanda yaşananları

eğer bu kızla ilişkileri varsa ve kız da senin arkadaşınsa şimdiye kadar nasıl olmuş da sana söylememiş?

yani biliyodu muhakkak o adamın senin sevgilin olduğunu dimi?

kız neden bu zamanı seçmiş ki anlatmak için?

Ay tokatlicam seni kendine gel canım:mymeka: Aldattıysa aldattı kurtuldun iştebenneyaptımki;
şoka girceksin iyice değer mi hiç kendini cımır bişeyler yap ama kendine gel:1no2:
en yakın arkadaşının kız arkadaşıyla cıkacak en başta seni aldatacak kadar şerefsizmiş işte gördünnn...Artık Allah'a havale et o vericektir karşılığını sen hiç merak etme yasakkelime

off canım benim..
ne desek fayda etmez şimdi farkındayımm.
bu gerçekten çok zor bi olay..
sadece bugünler geçicek bunu bil.

bak eğer özür diler,affet derse hiç konuşma bile sen onu bu kdr severken yaptıysa böle bişii değmez evet çok zor olcak belki unutman ama geçicek inan önce şimdi sakinleş brz nolur

sakın ama sakın böyle deme canım ondan önceki hayatın nasıldı? onunlamı geldin sen bu hayata? hem bir dönüp bak sence değecek bir adammı?? gözyaşı akıtıyorsun şuan sence değermi bu yaptığı şerefsizlik değilmi sen sevdin deli gibi sevdin ömrüm dedin sevdiğim dedin ama one yaptı ordayken bile rahat durmadı bi sahip çıkamadı uçkuruna hemde onursuzca gurursuzca en yakın arkadaşınla yaptı bu adilği lütfen toparlan askerden dönmesine 5 ay kalada olsa geçte olsa gerçek yüzünü öğrenmiş oldun demekki bi paylaşamadıkları oldu tartıştılar kendi aralarında ve sana bir şekilde yansıttılar bunu bence şükret canım bi şekilde şükret RABBİM HAKKINDA HAYIRLISINI VERSİN:Saruboceq:

Son düzenleyen: Moderatör:
bide şeyi elinde tut hep
bu karı senin en yakın arkadaşın
adam da sevgilindi.
böyle bi hainliği sana düşmanın yapmazdı emin ol!!!
insanlar bu kadar kötü olabiliyor ya..
sen iyiliğinle sağlam dur.
sen hatasızsın.
sessiz kal.
utansınlar..

edit: kusura bakmayın karı demişim. değiştirmek istemiyorum. bayan falan demek çok nazik kalıyor..

şimdi inandırıcı gelmicek biliorum ama brz zamn geçince keşke tek damla gözyaşı dökmeseydim diceksin

kızlar oyle köttüm kı yaa ben onu ıcıme sıne sıne sevdın ondan once öluum dıe dular ettım allah acısını yasatmasınn dıye ........ ben onun hasretındenn kendımı uykuya werdım zaman gecsın de kavusayım dıyeee nasıl yaptı yaa hala soruorm elımde fotgrafı varr yaa yapmaz kızlar ypmaz askım yaptım desede yapmaz ben ona cok guvendımm yaaa ben ne acılar cektım neler gordummm nelerrrr ama o yanımdaydı benım yıkılacagmı bılırdııı benım tekrar tutunamıcagımı bılırdı ya yapmazdııı benım ömrümm kıyamazdı banaaaaa

sakın ama sakın böyle deme canım ondan önceki hayatın nasıldı? onunlamı geldin sen bu hayata? hem bir dönüp bak sence değecek bir adammı?? gözyaşı akıtıyorsun şuan sence değermi bu yaptığı şerefsizlik değilmi sen sevdin deli gibi sevdin ömrüm dedin sevdiğim dedin ama one yaptı ordayken bile rahat durmadı bi sahip çıkamadı uçkuruna hemde onursuzca gurursuzca en yakın arkadaşınla yaptı bu adilği lütfen toparlan askerden dönmesine 5 ay kalada olsa geçte olsa gerçek yüzünü öğrenmiş oldun demekki bi paylaşamadıkları oldu tartıştılar kendi aralarında ve sana bir şekilde yansıttılar bunu bence şükret canım bi şekilde şükret RABBİM HAKKINDA HAYIRLISINI VERSİN

inan acına ortağım şu an.. kendini yıpratma artıkkkk !

canım eer artık eminsen yaptığına bırak bunları düşünmeyi demkki okdr sevmiomuş bunların çoğu böyl elindekinin değerini bilmeden yada hep elimin altında die heycan yaşamak istiolar,eğer eminsen düşünme artık biliorum çok zor..

sımdı nasıl dayancam ben her sabah msjı ıle kalkar sevınır dımm bebegım dıee yere goge koyamazdım kı ben onu ...... ben saf tmız kaldım ben ıhanet etmedım sevgıme ben tertemız sevdım onuuuu artık ıcımdeee nedense hala kocaman bı sevgı varr ölüorumm ya ölüormm acıdannn

Ya okurken kanım dondu , biliyorum hırpalıcan şimdi kendini ama yapma lütfen , sen dünyadaki herşeyden kıymetlisin , kendini düşünmelisin şu anda , ya evlenmiş olsaydınız onu düşün , Allah ın sevilen kuluymuşsun ki erken farkettirmiş sana adamın gerçek yüzünü , lütfen hırpalama kendini , Allah a havale et , eden bulur derler , gün gelir çeker sana yaşattıklarının cezasını merak etme..

özelden at numaranı ben atayım mesajlar sana yeterki yapma artık bunu kendine yaaasenağlama

kzılar gözümü acar acmazz o gelırdı aklıma telefonuma bakardımmm dua ederdım msj gelsın dıyeeee off off aradıgındaa olesınee sevınır mutlu olurdum kı bebeklesırdım askım da derdı ole yapma dıeee dayanamıorm dıee yalanmıs ısteee yalan herseyı yalanmıss kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…