Aldatıldım!!!!

kızlar oyle köttüm kı yaa ben onu ıcıme sıne sıne sevdın ondan once öluum dıe dular ettım allah acısını yasatmasınn dıye ........ ben onun hasretındenn kendımı uykuya werdım zaman gecsın de kavusayım dıyeee nasıl yaptı yaa hala soruorm elımde fotgrafı varr yaa yapmaz kızlar ypmaz askım yaptım desede yapmaz ben ona cok guvendımm yaaa ben ne acılar cektım neler gordummm nelerrrr ama o yanımdaydı benım yıkılacagmı bılırdııı benım tekrar tutunamıcagımı bılırdı ya yapmazdııı benım ömrümm kıyamazdı banaaaaa :KK43:

canım benim ya.. ne denir ki şimdi..
dediklerini cidden içimde hissettim.
yanında olduğumuzu bil.
anlat bize dök içini.
zor olucak ama geçicek inan..

ya yemin ederim şun yakınıda olsam yada yakınımda olsan seni soğuk suyun altına sokardım sonrada sertbir kahve içirir balkoona çıkarır nefes aldırırdım lütfen artık yeter kendini bu denli üzdüğünnn

eğer brz olsun yaşadıklarımdan ders çıkarbldysem eminim pişman olcak yalvarcak sna değerini anlıcak yalvarcak ama değmez sen ne kdr içten sevmişsin haa o sevmemiş diyemeiz en ii sen blrsn ama ne biliim ya sevgleride bi deişik onların severken çok aldatan gördüm hep bi taraflarının derdine düşüolar!!

kızlar yalvarsada neye yararkı ıhanet gırmıs kı arayaaa artık duzelmeskı ben ıcıme nasıl sındırcem saff duygularmı kaldı artık ha o benım deılmıskııı

kızlar yalvarsada neye yararkı ıhanet gırmıs kı arayaaa artık duzelmeskı ben ıcıme nasıl sındırcem saff duygularmı kaldı artık ha o benım deılmıskııı

affetmen için demiyoruz zaten sakın öyle bir hata yapma sakınyasakkelime
sadece senin çektiklerin ona fazlasıyla dönecek bununla kendini avut çünkü bir iki gün sonra tek istedigin bu olacak a.s

soylyeceklerım senı yaralamaz canım ıns genel yazmak ıstedım
aslında bız sevmeyı bılmıyoruz arkadaslar ona herseyımızı feda edıyoruz onunla yasıyor onunla nefes alıyoruz hayatımızdakı herseyı ona endekslıyoruz o hayatımızdan gıdınce bızım hayatımızda bıtıyor.aslında bıtmıyor gunes yıne doguyor nefes almaya devam edıyoruz yyemek yıyoruz gezıyoruz ınsanlar ıslerıne gıdıyor zaman akıyor hayat devam edıyor.kendımıze deger vereleım kımse ıcım bu kadar helak olmaya degmez 3 gunluk dunya ınanın zman gelecek uzuldugunuze uzuleceksınız soyle bır sey okumustum bır yerde. Eger bır kımseyı Allah tan cok sevmeye basladıgımızda Allahı unutturacak kadar sevmeye basladıgımızda Allah onu elımızden alırmıs aslında o kısının degılde Kendısı sayesınde yasadıgımızı bılırmek ıcın.

canım Rabbım gonlune sıfalar versın cabucak unuttursun acılarını...

canım başarcaksın bunu zorluğunu düşünme,inan rahatlıcaksın evet bugünlerin zor geçicek ama snra rahat bi nefes alcaksın,sen çok değerlisin böle şelerle seni üzmeye hakkı yok dayan çabala zorluğunu düşünme

ay cnm bnm aynısını bekarken bnde yasamıstım cok ıyı anlıyorum senı ama hıc uzulme sana layık degılmıs umarım layıgını bulur unutmakı bugun sana yapan yarın onada yapar

kızlar benım kımsem yoktu kı yaaa kımsee onun gıb sarılmadı banaaa kımseee yaaa ben acıkca yazıım mı benım aılemmm benıı hıc ıstemedıler sımdıye kadar babam bı kez olsun sarılıp opmedı benııı annem babam calstıkları ıcın sevgıden tyoksun buyudum sıkayet etmedım aslaa ben hep skur ettım ben karsıma kım cıktysa benı kullandılar ellerın ıcınde buydum nepsılkler gordum daha 5 6 yasındayken en yakımın tacızıne ugradım en yakınlarım bıle ne psılklerını gordum bennnn bu hayatta bı ömrume tutundum ama O BANA EN BUYUK ACIYI YASATTI

soylyeceklerım senı yaralamaz canım ıns genel yazmak ıstedım
aslında bız sevmeyı bılmıyoruz arkadaslar ona herseyımızı feda edıyoruz onunla yasıyor onunla nefes alıyoruz hayatımızdakı herseyı ona endekslıyoruz o hayatımızdan gıdınce bızım hayatımızda bıtıyor.aslında bıtmıyor gunes yıne doguyor nefes almaya devam edıyoruz yyemek yıyoruz gezıyoruz ınsanlar ıslerıne gıdıyor zaman akıyor hayat devam edıyor.kendımıze deger vereleım kımse ıcım bu kadar helak olmaya degmez 3 gunluk dunya ınanın zman gelecek uzuldugunuze uzuleceksınız soyle bır sey okumustum bır yerde. Eger bır kımseyı Allah tan cok sevmeye basladıgımızda Allahı unutturacak kadar sevmeye basladıgımızda Allah onu elımızden alırmıs aslında o kısının degılde Kendısı sayesınde yasadıgımızı bılırmek ıcın.

canım Rabbım gonlune sıfalar versın cabucak unuttursun acılarını...

aynen canım katılıorum sana

kızlar benım kımsem yoktu kı yaaa kımsee onun gıb sarılmadı banaaa kımseee yaaa ben acıkca yazıım mı benım aılemmm benıı hıc ıstemedıler sımdıye kadar babam bı kez olsun sarılıp opmedı benııı annem babam calstıkları ıcın sevgıden tyoksun buyudum sıkayet etmedım aslaa ben hep skur ettım ben karsıma kım cıktysa benı kullandılar ellerın ıcınde buydum nepsılkler gordum daha 5 6 yasındayken en yakımın tacızıne ugradım en yakınlarım bıle ne psılklerını gordum bennnn bu hayatta bı ömrume tutundum ama O BANA EN BUYUK ACIYI YASATTI

kıyamam canım :KK43: belli zor şeler yaşamışsın ama atlatcaksın bunuda bak bnde sevglmden böle bişi yüzünden ayrılmıştım bi hftada 10 kilo verdim nefes alamıodum yaşayamam ölürüm sanıodum şimdi böle anlatrken sanki snn kdr çok sevmediimi düşüneblrsn ama allahtan korkum olmasa günah olduunu bilmesem öldürürdüm kendmi,arkadaşlarımın desteği sayeseinde atlattım,ha o varken arkadaşım die bişi yoktu ayrı.. btn hayatımı ona ayırmıştım ondan bşka kimseye mrb bile demiodum o olaydan snra arkadşlarım hatta dostalrm oldu ve atlattım

ağla canım sıkma kendni rahatla ama snra git yüzünü yıka kendne gel hayat devam edio o sensiz yapabildiyse bunları yapabldyse sende onsuz yapablrsn inan

Son düzenleyen: Moderatör:
YA YASADIKLARIMI HEP ICIMDE TUTTUM ISYAN ETMEDIM ALLAHA SUKURLER OLSUN KI KIMSE FAYDALANAMDI BENDENN cocukta olsaam ayaktaydım hepp cok guclu oldum her konuda ama u konuda olamam kı yaa bana ne sguk kanla anlattı yaaa kız arkadasımındamı hıc ıı sızlamadı kıı yaaa

canım dıye askım dıye bebegım dıye kandırdı ya kızlar aglamam ondannn YAZIKK ... ya sevdım dıye kandırya yıllarımı harcadı ya ondan aglamam ondan ..............

cimcime2709 canım bişid icem bi konu açmışssın ve şunları yazmışssın

cimcime2709

kızlar nolur yardım edin

kızlar ne yazacagımı nasıl baslıcamı bılemıyorum suan..bana akıl verın aşk acısı geçermi bitermii nolur yardım edin ya içimdeki acıyı nasıl dindiricem ne yapmam gerekiyo ALLAH rızası için bana akıl verin içim yanıyo resmen 2.5 yıllk ılskıde hep o yonetti her istediğini yaptım askerde diye sesimi hayla cıkarmadım.... askerde tel kullanıodu sarjım bıtıo dedı arama demıstı aradım dıye ılıskımızı bıtrdı yeter artık dedi....ya ne yapcam ben ne yapmam gerek ölsede bıtrdı ıse donmez kızlar ne olur yardım edın bana yaaa ne yapmam gerek kızlar.... aramasam nıe

cimcime2709

hep askerlık kızlar.... sonuc olarak bittii artıkk nedesemde boş annem bıle konstu ama artıkk yok o hayatımda bu kadar agır odeyecegımı tahmın etmezdım ... onun için ne kadar degerlıymısım vay be. her defasın da actıgım her konuda askerlık dedıler... psıkolojı dedıler.... bole sevdıgını telefn ettı dıe bırakacak kadar nasıl bır psıkolojı içim yanıyo ya resmen şimdi bu yrayı nasıl kapatıcam??? akıl verin ne olur

siz zaten ilişkiyi bitirmişssiniz 26 kasımda?? nasıl oluyorda seni arayıp birdaha bunları söylüyor kafam karlştı şimdi benim :uhm:

duygularımlaa benle oynadı resmen sevgımle dalga gectı belkıdeee ...... ruyamda gorsem ınanmazdım bole bıseyın olacagnaaa nasıl ınanmısım ben ona yaaa nasıl aldanıp nasıll sevmısımmm ben haketmedım bunları ben herseyden vazgecmıstım .... herseyden canımı ıstese verırdım yaaa allahımm ne olur bana guc ver

belınay bıtrdık barıstıkk gerı bız durmadan herseyı son amanlarda bıtırıp barısıodu zatennn ertesı gun arııp sonra askım cok özur dılerıımm cok problemlıız buurda dedı okadar cok kahrını cektımm kı be onunn

X