Aldatıldım

Hala herkesi alıntılayıp tek tek cevap veriyorsunuz pes! Sizle uğraşılamayacağını anlayıp size bir şey yazmadım ne diye başkasına yazdığımı alıntılayıp cevap veriyorsunuz? Allah çevrenizdekilere sabır versin. En haklı sizsiniz tamam, neyin eksikliği bu? Kimse sizi ciddiye almıyor mu gerçek hayatta?

Valla Allah sizin gibi despot düşüncelilere sabır versin. Ne yapayım düşüncemi savunacak özgüvene sahip olmam bir lütuf. Hala en haklı sizsiniz diyorsunuz konuda haklı olmaya çalışan yok onu bile anlamıyorsunuz daha insanları eleştiriyorsunuz.
Genelde çok ciddiye alındığım için topluma uymasa bile fikrimi söylemekten çekinmeyen biriyim. Sizin gibi kabul görmek için çoğunluk ne diyorsa onu söylemek zorunda hissetmiyorum kendimi

üstelik bir kere değil aldatılması bu yazıdan anlaşılan o.
son aşamada daha önce araya giren demiş
adamın hamuru bozukmuş zaten.
kadınlar parazitse adamda leş tüm parazitleri kendine çekiyor.
konu sahibesinin boşanacağını düşünmüyorum. ikna olacaktır yine.

Bu sefer kararlı görünüyor umarım öyle olur. Bu adamları affetmek ödül resmen. 3 kişi tekmeyi bassa bak bakalım bir daha yapabiliyor mu. Çocuğundan da utanmıyor.

Kararlı görünüyorsunuz ama benim sizde hissettiğim şey şu ki, nişanlıyken aldatılıp bırakmayan insan elinde küçücük bebeyle hayatta bırakmaz. Kadını da kocanızı da haklı olarak hakaret yağmuruna tutup sonrasında kocanızla geri barışacak gibisiniz. Lohusalıktan dolayı çok asıp kesmişsiniz net ayrılıyorum demişsiniz ancak çevreden bir iki erkektir yapar cümlesi duyduğunuz an dönersiniz gibi. Umuyorum öyle olmaz.

Unutmayın şimdi affederseniz nişanlılıkta olduğu gibi aradan maksimum bir iki yıl geçtikten sonra bu sefer kiminle aldatılacağınızı bilemezsiniz. Bir bakmışsınız en yakın arkadaşınız veya bir akrabanız vs herkes olabilir. Git gide hem kendinize olan saygınızı yerin dibine soktuğunuz yetmezmiş gibi bir de çevrenizde ki insanlarla sınanır en yakınlarınızdan da darbe yiyebilirsiniz(kötü insanlar hep kötüdür bu sadece onları ortaya çıkartır). Sadece bu ilişkinin ilerleyeceği noktaya dair çok kötü bir örnek.

Günümüzde pek çok aldatılan kadın ve erkek var
Erkekler ve kadınlar öyle bir manipülasyon içindekiler ki hem aldattığı eşine hemde karşı tarafı bir şekilde ikna edebiliyorlar
Ayrılmak sorumluluk ve bağımlılık olduğunda ve karşı taraf güzel manipüle ediyorsa zorlasabiliyor ama eninde sonunda bitiyor ya adam veya kadın fark etmez evli kişiyi bırakıp diğeriyle evleniyor yada kadın yada erkek kimse ikna edip evliliğine devam ediyor
Gerçek şu ki kadın daha affedici erkek daha keskin bu durumda kocası aldatılan olsaydı bitmişti çoktan adam için
Aldatan kadın ve erkek bunlara yoğunlaşmak doğru diğeri engeller gider hayatına devam eder umrunda olmaz ama burda sen ve kocan kaliyor
Kadın ne vaatler verildi kaç kere belkide kocan seni boşadı onun gözünde
Kadının yaptığı tabiki doğru bişey değil her evrende bu böyle
Ama peki adam burdaki anlatılmak istenen seni kandırmasın maddi gücünüz varmış aileniz var herşeyden önce gerçekten böyle bir durum varsa duygularınızla değil çocuğunuzun geleceği için yapın çünkü o çocuk herşeyi hissediyor

Ben kocami kaptilar kemalim yapmaz diyenler degilim. Ama Allah var ikisini de fena ederdim ALlah uzak etsin boyle seylerden

Kim ne derse desin kadın ve erkek yakın arkadas olamaz bence eninde sonunda bi taraf bi sey hisseder, çekim duyar vs asla mesafeli olunamaz o yüzden arkadaşım palavrasini biraksin bi kere. her seyin bi usulü var arkadasiymis ya güya evli olduğunu bildigi bi karsi cinsi her ne sebeple olursa olsun bahsettiğiniz saatlerde arayamaz konusamaz sirf bu bile ele veriyor bence yakin cevremde de gördüm ben bilmem kac yillik yakin arkadasim deyip de bi tarafin otekinden icten ice hoslanip itiraf ettigini ki genelde de böyle olur zaten. seni seviyorum palavralarina da kanmayin seven insan şüpheye dahi düşürmez. cocugu götüremezsin palavrasina da kanmayin sakin kanun sizden yana velayeti de alirsiniz nafakinizi da catir cutur alirsiniz o sekil manipüle edip sonra da seni seviyorumlar söylemesi de kanunun sizden yana olusunu bildigindendir

Lütfen daha fazla saçmalamayın bide tırnak içinde yazmışsınız size karşı bir yanlışı yok diye.
Daha nasıl bir yanlışı olabilir kadında suçlu erkekte? Nasıl bir bakış açınız var anlayamadım.
Sizin eşiniz sizi aldatsa kadına teşekkür edecekmiş gibi bir modunuz var

Fikrini düşüncesini yazanları beğenmiyorsanız beğenmedim butonuna basın ya da yorumuna yorum yapmayın. Nedir bu sen de bizim gibi düşüneceksin ısrarı? Haklı haksız yok ya da iki taraf da haklı. Kimi ben sadece kocamı sorumlu tutarım ondan hesap sorarım der, bu kadın olmasa başkası olurdu demek ki benim kocam şerefsizmiş der diğeri de bu kadın fırsat vermeseydi kocam cesaret edemezdi, ikisini de mahfedicem der. Burada bence önemli olan ve haksız tarafı belirleyecek şey aldatan kocanın affedilmesi. Kadınlara hakaret edip kocayı affedince bence karakter o kadınla aynı oluyor. Boşanma davasını açıp gram acımadan hakkı olan ne varsa almalı. Çocuk varsa mahkemenin belirlediği sürelerde sorunsuz görüştürülmeli ama adamın yüzüne bakılmamalı. Bunu yapan kadın bence dik duruşlu onurlu gururludur. Annem babam hasta üzülmesinler, çocuğum küçük babasız büyümesin diye bahaneler sıralanıp adamla evli kalmaya devam edecekler de bi zahmet diğer kadınla muhatap olmasın. Bugün bu kadın haftaya başkası, 5 ay sonra diğeri... Her aldatıldığında kavga mı çıkaracaklar? Hatta ortalığı ayağa kaldırıp, kocalarıyla da kavga etmesinler.

kadına tesekkür etmem. sonucta o olmasa başka bir kadın olacaktı. ben de valla sizin bakış açınızı anlayamıyorum. kadın tamamen dısardan biri yanı. a kisisi b kisisi ne önemi var? aynı dişleri kocanıza gecirin madem böyle cevvalsiniz.

saçmalama limitimi de siz belirlemeyin ya bi zahmet sizin gibi düsünmeyen herkes illa saçmalıyor mu? e tamam bana göre de siz saçmalıyorsunuz

Kendinizi haklı çıkaracağım diye konuyu sabote ettiniz. Konu sahibinden fazla mesajınız var. Üyelerin çoğu size hak vermiyor, kabul edin ve daha fazla uzatmayın artık.
size ne tam olarak? haklı çıkma gibi bir derdim de yok. arkadas düsüncemi söylüyorum ve bu kadar tepki alıyorum. benim düsüncem bu. bana saldıranlar asıl haklı çıkmaya calisanlar. siz beni haklı görseniz benim hayatımda ne değişir tam olarak?

En büyük öfke eşinize olur tabii ki. Ama evli ve küçük bir bebeğiniz olduğunu bile bile bir kadın kocanıza yanaşıyorsa o kadına öfke duymamakta imkansız bence

En büyük öfke eşinize olur tabii ki. Ama evli ve küçük bir bebeğiniz olduğunu bile bile bir kadın kocanıza yanaşıyorsa o kadına öfke duymamakta imkansız bence
kocam adam olaydı da izin vermeseydi yanasmasına. dışarda evli erkek avında olan bir dünya kadın var. hepsini uzak tutabilir misiniz? konu 3.kişi değil. en azından benim konum 3.kişi olmaz. banane Allahından bulsun. beni aldatan kocam bana hesap vermesi, bana yapılanları ödemesi gereken de o. dışarda kadın avına çıkıp kendimi o seviyeye düsüremem ben. dediğim gibi bu benim düsüncem. isteyen istediği tepkiyi, istediği yere versin banane.

Koca için yazdıklarınızda haklısınız onlara birşey demiyorum adam olan şerefi namusu olan yapmaz zaten. Ama kadında şerefsiz namussuz bence.
Bakış açısı diyelim ozaman :)

Koca için yazdıklarınızda haklısınız onlara birşey demiyorum adam olan şerefi namusu olan yapmaz zaten. Ama kadında şerefsiz namussuz bence.
Bakış açısı diyelim ozaman :)
kadına ahlaksız dedim zaten kaç mesajda. alıp evimizde besleyelim demedim. ama beni bağlamaz o kadının hayatı ve yaptıkları. beni bağlayan benim hayatımdaki adamdır. o kadın yaptıklarını illa ki öder. ben muhatap olamam diyorum sadece.

Hafendi susun yeter artık yav. Konuda gelişme var mı konu sahibi naptı diye giriyorum sadece sizi ve vasfiye teyzeyi görüyorum. Sizi polemikten dolayı şikayet edicem belki banlanırsınız da konu rahatlar.

Ayrıca konu sahibi M Mylittleyellowcat online olunca şu ikisini konudan engelle de artık bir gelişme varsa girelim konuya nasıl engelleyeceğinizi bilmiyorsanız özelden anlatırım.

Ayrıca aldatılınca çat diye kocayı kapının önüne koyacak insan aldatılmak konusunda bu kadar paranoyak olmaz kusura bakmayın yaptığınız şovlar hiç geçmedi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…