Aldatıldım. Yeni hayat ?

İroni değil gerçek
Benim arkadasım boşandı pişman oldu
Özlüyor hala eşini
Seviyorsa mücadele etsin
Hemen boşan ayrıl
Başka biri daha mu iyi olucak
Adamın belki aklı çelindi yaptı bir hata
Hemen affetmesin tehdit etsin boşanmakla
Ama boşanmasın
Çok haklısın o zaman aldatmayan erkek neredeyse yok mertebesinden aldatmayan erkek yok mertebesine ulasiriz

artık toplum boşanmayı eskisi gibi algılamıyor artık..zaten herkesin uzaktan yada yakından dul bir arkadaşı,akrabası var artık..en kötü düşünen benim annemdi,artık o bile çekmeyin kızım bırakın gitsin diyo,gerisini siz düşünün..
çok güzel günleriniz olur inşallah önünüzde..

Siz çok güçlüsunuz toparlanirsiniz.çocuk olmadigi iyi olmuş belkide.Allah sevdiginiz size deger veren insanlarla karşilastirsin.Onun bunun dediğine kulak asmayın.Hayat sizin...

İroni değil gerçek
Özlüyor hala eşini
Seviyorsa mücadele etsin
Hemen boşan ayrıl
Ama boşanmasın
hanımefendi ben aldatıldım. Eşim benimle aynı yatağa girerken başka birini hayal ederek uyudu. Ben yakalamasam devam edecekti. Aldatılmanın ne demek olduğunu bilmiyorsunuz. Umarım da deneyimlemeyin. Fakat affetmek ne demek. O kişi beni aldattı. Neden onu affedeyim. Neden hayatıma tekrar sokayım. Neden böyle bir yorum yaptınız anlamadım.

İroni değil gerçek
Özlüyor hala eşini
Seviyorsa mücadele etsin
Hemen boşan ayrıl
Ama boşanmasın
Ciddi olamazsın
Taşlarlar seni haberin olsun
Böyle akıl mı verilir
Koca bulundu diye evlenilmiyor

hanımefendi ben aldatıldım. Eşim benimle aynı yatağa girerken başka birini hayal ederek uyudu. Ben yakalamasam devam edecekti. Aldatılmanın ne demek olduğunu bilmiyorsunuz. Umarım da deneyimlemeyin. Fakat affetmek ne demek. O kişi beni aldattı. Neden onu affedeyim. Neden hayatıma tekrar sokayım. Neden böyle bir yorum yaptınız anlamadım.
Pişman olma da sonra öfkeyle kalkıp
Ben senin iyiliğin için söyledim
Bir sürü kadın aldatıldı ve affetti onlar gurursuz mu
Nasıl mutluysan öyle yap arkadasım
Ama gaza gelip boşananlar mutsuz oluyor

Ciddi olamazsın
Taşlarlar seni haberin olsun
Böyle akıl mı verilir
Koca bulundu diye evlenilmiyor
Ben gerçekçi biriyim
Taşlasınlar
Boşanmış arkadasım bin pişman
Onada gazı vermişler boşan diye
Boşandı ne oldu hala seviyor
Adam dönmüyor bitirmiş

Ben gerçekçi biriyim
Taşlasınlar
Boşanmış arkadasım bin pişman
Onada gazı vermişler boşan diye
Boşandı ne oldu hala seviyor
Adam dönmüyor bitirmiş
Arkadaşın pişman diye,herkespişman olacak diye bir şey yok
Aldatmanın olduğu bir evlilik nasıl yürüsün
Arkadaşının eşi bitirmiş sevgisini,eee devam etseydi zaten sevgisiz bir insanla aynı evde yaşamak nasıl bir zulüm olacaktı
Haa amaç,kocam olsun da sorun değil boşanmayayım...öyle mi???

Pişman olma da sonra öfkeyle kalkıp
Ben senin iyiliğin için söyledim
Bir sürü kadın aldatıldı ve affetti onlar gurursuz mu
Nasıl mutluysan öyle yap arkadasım
Ama gaza gelip boşananlar mutsuz oluyor

Hakkin var. Bir gazla bosanip pisman olan cok kadin oldugu dogru.

Karolina23 Karolina23 , yolun acik olsun. Uzuldum arkadasim. Metanetli olur ve kararindan donmezsin insallah. Yeni hayattan korkma, endiselerin yersiz. Bir an gelecek, hic yasamamis gibi olacaksin bunlari. Sadece zaman. Kendine iyi gelecek olani sen bilirsin. Bir hobi bul ve kendini deli gibi ona ver.

Arkadaşın pişman diye,herkespişman olacak diye bir şey yok
Aldatmanın olduğu bir evlilik nasıl yürüsün
Arkadaşının eşi bitirmiş sevgisini,eee devam etseydi zaten sevgisiz bir insanla aynı evde yaşamak nasıl bir zulüm olacaktı
Haa amaç,kocam olsun da sorun değil boşanmayayım...öyle mi???
Hayır ama belki seviyor kurtarabilir evliliğini
Biraz ara versin dedim
Sağduyulu olsun yakmak kolay

Hayır ama belki seviyor kurtarabilir evliliğini
Biraz ara versin dedim
Sağduyulu olsun yakmak kolay
Şunu anlamiyorsunuz arkadaşınız bosanmasa da pişman olacaktı. Her gün yine aklına gelecekti eşinin aldattığı her gün yine şüpheyle yaşayıp günden güne kendini bitirecekti. Hep sağlıksız bir ilişkinin içinde olacaktı. Şimdi en azından bir iki sene sonra sağlıklı bir ilişki kurup ohh be iyi ki yapmışım diyebilir. Bir de o affedenler yaşadığı şüpheleri falan doğru şekilde anlatsa mutluyum rolü yapmasa gururundan affedenlerinde nasıl olduğunu görürüz.

Yazmayi unuttum, bosandiktan sonraki hayat "faydali". Kendini yeniden kesfedeksin, gucunu. Ben neymisim be diyeceksin. Yalniz yapip keyif alabilecegin seyleri kesfettikce sasiracaksin. Insanlara guvenmeyi denerken bir degil bin dusuneceksin. Yalniz ve sessiz aglamayi ogreneceksin. Ve bir sabah pat diye bitecek aniden. O gun uyandiginda aldigin ilk nefesteki farkliligi hemen anlayacaksin.

Dul muhabbeti olur da onemli olan senin nasil karsilayacagin. 8 yildir bekarim, tamam dulum:-) Rahatsiz edici bir seyle karsilasmadim kadin cephesinden. Olay biraz da icimizde. Evli arkadaslarimla fazla kalamazdim ayni ortamda. Kocalarinin olur da oylesine bir bakisini yanlis anlarlar, huzursuzluk olur diye. Tek dikkat ettigim sey buydu. Allah var hicbir arkadasim bu sekilde hissettirmedi bana ama erkek cephesine guven olmayacagindan ben yine de tedbirliydim.

Ayrica dul degil bekar olacaksiniz. Esiniz olmedi, siz ondan bosaniyorsunuz sadece.

Off kocan gerçekten çok pislikçe davranmış
Ama dur bak seni yeniden kazanıcak belki
Belki o kadın aklını çeldi
Bir kere affedilen adam, ikinci kez %99.9 aldatır. NET
Hatta üçüncü de dördüncü de.. hatta o kadar yüzsüzlüğe vurur ki saklama gereksinimi bile duymaz. Çok yanlış düşünüyorsunuz bence

Konu sahibi aldatmış olsa kocası affedecek miydi? Erkek de kadın da olsa namus namustur ve namussuzluğun da kendini affettirmesi bilmemnesi yok. Buluşmuş görüşmüş bile adam neler yapmış kim bilir. Siz neler diyorsunuz burda konu sahibine..

Bir kere affedilen adam, ikinci kez %99.9 aldatır. NET
Hatta üçüncü de dördüncü de.. hatta o kadar yüzsüzlüğe vurur ki saklama gereksinimi bile duymaz. Çok yanlış düşünüyorsunuz bence

Konu sahibi aldatmış olsa kocası affedecek miydi? Erkek de kadın da olsa namus namustur ve namussuzluğun da kendini affettirmesi bilmemnesi yok. Buluşmuş görüşmüş bile adam neler yapmış kim bilir. Siz neler diyorsunuz burda konu sahibine..
Ben iyiliği için defim
Yapıcı olmaya çalıştım
Kendi bilir

Yolunuz açık olsun. Çocuğunuz da yok, daha çok gençsiniz.
Boşandıktan sonra dul değil bekar olacaksınız. Gelecek için karamsarlığa kapılmaya gerek yok.
O adi herifle kadını rezil etmeyi unutmayın ama lütfen. Sonra niye yapmadım diye içinizde kalmasın.
Kadın sizi arayıp yalanları sıraladığına göre bence korkuyor adının çıkmasından.

Eşini süründür ama boşanma hemen bence
Hayat uzun zaten çoğu erkek yapıyor
Sonra pişman olursun
Benim bir arkadaşım boşandı şu an çok pişman
Sakami yapiyorsun niye pisman olsunki senin arkadasin belki cslismak zorunda kalfiysa ondan pisnan olmustur

Yolunuz açık olsun hakkınızda hayırlısı olsun suan dul kavramı kalmadı bosanan herkes bekar ve toplumumuz kabullendi bence. Hayat güzel zamanla hersey unutulur.

X