Aldatıldım ve suçlu ben oldum

Allah kurtarmış. sakın barışayım deme he. evli kadınla bi de bahanesini anlamadım. sexting yapınca nasıl laflarını kadına yedirmis oldu?

sasirmam. ya da kendi sehrinden ciddi iliskisi varsa da sasirmam.
benim eski ev arkadasimin da fikfikleri hep uzaktandi, oyle cat diye gelip enselenmiyordu. oysa ayni sehirde olsa hele ki kucuk sehir basilmasi işten bile degil
Başka bir İlişkisi olmadığına eminim ama kaçamakları olduysa Allah biliyor bilemem o kadarını artık

Allah kurtarmış. sakın barışayım deme he. evli kadınla bi de bahanesini anlamadım. sexting yapınca nasıl laflarını kadına yedirmis oldu?
Kadının fotoğrafını cocuk da yayamaz zaten ben de anlamadım yalanını bile tam uyduramadı zaten. Sonra da cocuga kızmıs niye bana söylüyosun diye kendi hariç herkeste bir suç buldu böyle bir şerefsiz

Kadının fotoğrafını cocuk da yayamaz zaten ben de anlamadım yalanını bile tam uyduramadı zaten. Sonra da cocuga kızmıs niye bana söylüyosun diye kendi hariç herkeste bir suç buldu böyle bir şerefsiz
ayy boşver.. ya evlendikten sonra karşına çıksaydı? verilmis sadakan varmis

Yok yok o kadar da değil. Ailesiyle tanıştım evlerine gittim , çok iyi insanlardı asla sevgilimle alakaları yok.
Bu herifi böyle ben mi yetiştirdim, o aileden çıktı. Onlardan doğdu, onlar büyüttü, o aileden terbiye aldı. Evlenseydiniz eskaza, görürdünüz o iyi aileyi.

ayy boşver.. ya evlendikten sonra karşına çıksaydı? verilmis sadakan varmis
Evet öğrenmeden 2 gün önce Allaha demiştim ki lütfen birşey varsa karşıma çıksın çünkü annemle tanışmak istiyordu. İyi insanmışım hemen karşıma çıktı. Silmeyi unuttu herhalde fotoğrafı iş yoğunluğundan şansıma

Kurtuldum iyi ki o zaman bu olay yaşanmasa ben kopamazdım bu kısıtlanmalara rağmen. Kız kardeşlerini de böyle kısıtlıyor onlar da mutsuz ben de öyle mutsuz olacaktım Allah korusun
İşte kimden yetki alıyor kimden yüz buluyor? Ailesinden. Siz girin bi eş ailesi konularını okuyun, evlenirseniz farklı şeyler yaşamayacaktınız, bu insanlar hayatınızın her alanında söz sahibi olacaktı, anne baba dururken abi her b.ka burnunu sokuyorsa belli ki sınır denen bişey de yok bunlarda. Ne yatak odanız kalır girilmedik ne çekmeceniz kalır karıştırılmadık. Tek derdiniz herifin çapkınlığı olsa..

Gizli dosyayi nasil buldunuz bu arada?

Buraya iyi ki yazmışım diyorum bu yorumları okudukça. Tecrübesi bilgisi olan insanların yorumlarını merak ediyordum teşekkür ederim çok haklısınız aklım başıma geliyor okudukça yazan herkesi

Ben de barışsak bile instagram kullanamazsın artık dedim ve sen de kapatacaksın o zaman dedi kabul etmedim suçum yok

Hala barışmayı düşünüyorsanız ileride bu adam yüzünden başınıza gelecek her şeyi hak etmiş olursunuz. Gelecekte kucağınızda çocukla başka bir kadın için terk edecek potansiyele sahip birisi olduğunu görmemek için kör olmak lazım. Umarım aklınızı başınıza alıp barışmasınız.

Barışmayı düşünmüyorum ya tek isteğim ahım çıksın böyle beni yarı yolda bıraktığı, vaktimi çaldığı için. Kendime göre sadık biriyle tanışacağımı da biliyorum inşallah şu an çok taze diye üzgünüm o da geçecek tabii ki

" Arkadaşı buna demiş ki bu kadın arkandan konusuyo, benim sevgilim de kadına lafını yedirmiş dalgınlığına gelmiş kendince böyle söyledi. "

buradan ne anladınız?
Kazara sexting yapmış işte
Yani yatakta bassa şey diyebilir. Duştan çıktım yürüyordum. Ayağım takıldı. Kadın da gelmiş yatağa uzanmış bacaklarını açmış. Ben de oraya düştüm kazara. O sırada sen geldin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…