Aldatıldım ve suçlu ben oldum

Sadece bu yalan bile ayrılma sebebi. Rezil etmek içinmiş. Ya hiç gülesim yoktu ama tutamadım kendimi

Kusura bakma net yazamadım. Kadın arkasından konuşmuş. Sevgilim de kadının özel fotoğrafını alıp arkadaşına atmış rezil etsin kadını diye
Evli kadin neden sevgilinizin arkasindan konussun? Neden evliligini bu sekilde tehlikeye atsin? O kadinin ozel fotografi neden sevgilinizde? Bazen hayret ediyorum buraya yazilan bahanelere, yalanlara. Bu kadar aptal yerine konulmaya calisinilmaniza inanamiyorum. Siz de bu yalanlari ciddiye alip buraya yaziyorsunuz.
Dumduz aldatilmissiniz, oyleydi soyleydisi yok. Bu adami da akrabalarini da her yerden engelleyin, onunuze bakin. Ustune dusunmeye degmez. Sevgililikte yasananlar evliligin fragmanidir.

Haklısın insan yaşayınca inanmak istiyor. Kesin kafamda bitirmek için insanların akıl vermesine ihtiyaç duyuyorum hassas bir dönemdeyim

Ay deme öyle lütfen. Asla haketmiyorum böyle bir şeyi çok iyi bir sevgiliydim
Karşındaki iyi değilmiş ama karaktersizmiş. Karşındaki iğrenç biriyse dünyanın en iyisi en güzeli olsan fark etmez. Hala şöyle böyle kızları eklemiş bilmem ne dediğin için yazdım onu. Barışmaya niyetin var gibi çünkü. Yapma.

Öyle birşey yok.
Kadın falan yok.
Arkadan konuşma durumu yok.
Bunlar tamamen kandırmaca.
Bir yerden bulup eklesmisler, konuşmuşlar, ileri gitmidler, kadın buna gecelikli foto bile atmış.
O kadar ileri gitmiş.
Birşey de uyduramamis panikle
Saf misin sen ya?
Yok instayi kapatirsan birlesirim.
Şöyle yaparsan inanırım.
Sen zaten ikna et beni diyorsun.
İkna olmuşsun nazlaniyorsun.
Sonra gizli telegram açarsa napacaksin.
Millet sahibinden.com'dan letgo'dan yazisiyor gizli sevgilisiyle. Özellikle evli adamlar. Temizliyor, Çıkış yapıyor sonra hesaptan.
Yarın buraya yine konu açarsın, kocam bilmem nerden şunla konuşurken yakaladım. Çocuğum var. Babasız büyüsün istemiyorum.
Bla bla bla.

Tabii ki haketmiyorsunuz. Kim aldatılmayı hakkeder? Empati yoksunlarını ciddiye almayın.
Ama sakın ola affetmeyin.
Empati yoksunu ben mi oluyorum oh iyi oldu aldatılmayı hak ettin demedim. Suçlusun çünkü kendine bunu reva görüyorsun aldatılmana rağmen barışmaya niyetin var dedim. Arada çok fark var.

Evet çok anlamı var. Doğuda erkek yapar ve affedilir. Çünkü nefsi kötüdür der bahane bulur kadınlar. El üstünde tutulur. Kadın degersizdir.
Ülkenin her yerinde böyle ama doğu güneydoğu daha bir erkek egemen malesef.

Kusura bakma net yazamadım. Kadın arkasından konuşmuş. Sevgilim de kadının özel fotoğrafını alıp arkadaşına atmış rezil etsin kadını diye
hala yazdığınız şeydem haberiniz yok sanırım

kadın evli çocuklu
erkek arkdaşınızla bir mazisi de yok -demi?
durup duruken erkek arkadaşınızın arkasından ne konuşuyor bu kadın?

hadi konuştu
erkek arkadaşınıza koşa koşa gelip biri de yetiştirdi
adamınki nasıl bir kafa "dur ben şunun donlu sütyenli, gecelikli resmini alam da atam, rezil olsun" diye düşünüyor?
bu neyin kafası?

bu nasıl bir bahane? arkasından konuşan kadınların özel resimleir ağa sola mı atıyor yani? bu mu savunması?
dikkat edin de sizin resimlerinizi de atmasın.

urfalı olunca anlam mı kazanıyor beraber yaşamak???

Saf değilim de terzi kendi söküğünü dikemez misali safa yatmak istedim. Zaten ailem de istemeyecekti doğulu olduğu için kültür farkı vs onlara ters ama ben umursamamıştım. Hayırlısı buymuş demek ki

Hayır canım urfalı derken onu ailesiyle tanıştırdı ciddi oldugumuzu düşündüm anlamında dedim

Heee o yüzden gecelikli foto atmis. Çat diye konusmus, pat diye gecelikli foto atmis tekrar Cat diye pişman olmuş. Yersen...

Kadınla ne yaşadılar da kadın arkasından konuştu acaba?, kadın
  • penis boyu kısa.
  • cinsellikten işlevsiz gibi şeyler demiş de o yüzden mi rezil etmeye çalıştı kendince.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…