Aldatıldım ve suçlu ben oldum

Barışsak bile Instagram kullanamazsın aldatmanın bedeli ne kadar da ucuzmuş. Maazallah ya ölürse adam Instagram olmadan feci bir ceza

Aldatan adama barışırsak şöyle de böyle de diye şartlar sunup uzun uzun mesajlaşırsanız günün sonunda zararlı çıkarsınız. Şansınız var ki evlenmeden görmüşsünüz. Bir daha muhatap olmayın.

Evet benim hatam o an öyle dedim barışmak istiyodum sevdiğim için. Sadece bir iki yalvarıp, sonu evlilik olcak bitirmeyelim, seni çok seviyorum ama bitirirsen toparlayacak gücüm yok falan demesi komik geliyor. Bir de artık ulaşmaya çalışmadığı için insan kötü hissediyor. Biliyorum ulaşmasın zaten hayırlı değil benim için. Ama bu kadar kolay kız ekleyip hayatına devam etmesi ve benim üzülüp düşünmem canımı sıkıyor. Sözde çok seviyordu yaa sonradan pişmanlık vuracak herhalde

Barışsak bile Instagram kullanamazsın aldatmanın bedeli ne kadar da ucuzmuş. Maazallah ya ölürse adam Instagram olmadan feci bir ceza
Affetmeye yer arıyordum o gün sanki kolum koptu öyle bir acı içindeydim. Onsuz yapamam diyordum. Onu bile kapatmadı ben kapatmadım diye, bir bok değilmiş işte görmüş oldum diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…