Aldatıldım ve suçlu ben oldum

Biz tanıştıktan sonra bir anda çok bağlandık birbirimiz olmadan uyuyamıyoduk, işe gidip yanıma geliyodu yolda bile görüntülü beni arıyordu bensiz tek saniyesi yok o yüzden o ara olamaz başkası. Bu kadınla aynı işte de 2 yıl önce çalışmış o zaman bir şeyler olmuştur bence haklı olabilirsiniz aklında kalmıştır

Gerçekten aldatma olarak görmüyor bunu canlı canlı yaşamadığı için. Ona göre ben daha suçluyum ki kulübe gittim kızlarla. Böyle hasta düşünceli birisi. Kurtuldum

Bak canım, bak gözünün nuru, bak bebegim
Benim de 15 yaşında bir kızım/ göz bebeğim var.
Gözünün içine bakarak büyütüyorum.
Eski eşim doğulu. Ödüm patlıyor kızım da benim kaderimi yaşayacak diye.
Eski eşim çok eğitimli ( ki şu an bile çok üst düzey bir bürokrat). Ciddi, bana çok da karışmayan bir adamdı.
Ama işte o eğitimle bile kadına değer yoktu. Hamilesin canim birşey çekiyor mu,yoruldun mu yok? Canim bı kere bı şey istedi. Poposunu kaldırıp da almadı bile. Doğurmak siradandi çünkü annesi ve üvey annesi 7ser 8er doğurmuşlar. Yani dogurmakta ne var???
Kiz kardeslerine ve annesine asla değer vermezdi. Kardeşlerin ne yapıyor deyjnce sadece erkekleri sayardi.
Yani yavrucugum bak zaten aldatilmissin. Bak zaten yolun başındasin..1 senelik emek nedir ya,ömrün gitmesin.
Diyorlar ya sadece o kişiyle değil ailesiyle de evleniyorsun. Ve senin seçimin sadece seni değil, anneni, babanı çocuğunu etkileyecek.belki boşanmak isteyeceksin bosanamayacaksın. Çünkü onlarda boşanma yok, çok nadir. Olursa da çocuk babanın.
Bak o kadar kısıtlıyor vb. Lütfen kendini düşün.

Elinde bahanen var. Anasını danasinı, kardeşini vb hepsini çıkar listenden. Stalk yapma. Ne hali varsa görsün. İster eklesin, ister solsun ister ulaşsın.
Seni aptal yerine koymasına izin verme. Koymaya çalışmış zaten. Kaldı ki bu gördüğün. Görmediklerinin olduğunun garantisi var mı? Yarın olmayacağının garantisi var mı?
Sözümüzü dinle. İlerde çok ağlarsın.

Çok teşekkür ederim abla tavsiyelerin için. Eminim dediklerini bir bir yaşayacaktım. Boşanma yok bizde diyordu zaten. Asla dönmicem köpek olsa da. Kendi kafasında birini bulsun benden uzak artık

Ayyy bunu nerden gördünüz?
Nolur affetmeyin nolur
Fotoğrafın altında mesajlar vardı. Karımm hadi kocanı rahatlat( daha kötüsünü yazmış ama söylemek istemiyorum o kelimeyi). Güvenmiyo musun yarın görcem o şeyini( fotoğraf istiyor açık açık alt kısmını) gibi bir sürü şey demiş. Gelir bilmem ne yaparım seni falan demiş yardırmış pislik

Canim bunlar bir günlük konuşmalar değil. Kimse kimseye ilk konuşmada böyle yardirmaz.
Karım, kocam ne yaaa.
Pislik.

Kusura bakma net yazamadım. Kadın arkasından konuşmuş. Sevgilim de kadının özel fotoğrafını alıp arkadaşına atmış rezil etsin kadını diye
oha bir de bunu utanmadan bahane diye size mi söylüyor? sevgilim değil herhangi bir erkeğin ona güvenip da özel fotoğrafını atan bir kadını rezil etmek için fotoğrafını yaydığını duysam sokakta karşı karşıya gelince yolumu değiştiririm ki kendimi tutamayıp yüzüne tükürmeyeyim. böyle erkeklik mi olur. bahanesi buysa asıl sebebi ne? aldatmaya bahane olarak bunu düşünmüş, tamam ama gerçek neden bu olsa bunu duyunca da adamı terk ederim. yani aşırı rezil bir durum. güvenilmez, kendini bilmez biri olduğu ortada adamın. görür görmez terk etmenizi takdir ettim. insan kalbi acır ama geçer. asla umutlanmayın. asla geri dönmeyin. hiçbir irtibatınız kalmasın. bu adamın size değer vermesi ile değer kazanmazsınız aksine ileride rezil olursunuz. tatlı canınızı sıktığınıza değecek haysiyette biri olmadığı her yanından belli. senden ayrıldıktan sonra kızlarla çıkmama laf edeceksen önce kendi klavyene sahip çık da elin kadınıyla konuşma, seviyesiz adam ya sinirlendim.

Evet bunu bahane etti. Dalgınlığına gelmiş. Sorunlarımı biliyosun stresliyim falan filan uydurdu bahaneler. Az yalvardı köpek oldu sonra affediyosan affet sonra bunun lafını yapacaksan affetme bitir şimdi bunla uğraşamayız gibi konuştu en son beni suçladı kulübe gittim diye içini rahatlattı gitti. Asla dönmem işim olmaz o şerefsizle.

inanın o kadar acınası o kadar acınası ki, çok rezil bir adam yani. oh kendinizi kurtarmışsınız

Mantığınızı dinleyin bence.

Çok haklısın biliyorum ama emeğime üzülüyorum çok emindim doğru kişi olduğuna
Ne emeği, yaşadın bitti. Kötü bitti. Seni aldattı ve bu sadece bildiğin. Ve bu sadece fragman. Şükret yakaladığına ve bittiğine. Kendini aldatan bir adama mı layık görüyorsun.
Bir de hiç uğraşmadan üste çıkmış. Ayrıldıktan sonra senin kız kıza gezmene laf etmiş. Ona ne?!
Uzak mesafe de genelde yürümüyor.

Şükrediyorum kesinlikle tecrübe oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…