Aldatıldım ve suçlu ben oldum

Özrü kabahatinden büyük dedikleri bu. Her tepesini attıran kadına böyle yapmayı kendinde hak görüyor demektir. Yarın siz de yeterince tepesini attırırsanız göreceğiniz muamele böyle ortalara düşürülüp rezil edilmek iyi düşünün. Bahane uydururken bile asık kişiliğini ele veriyor, çok da zeki biri yok karşınızda.

Son düzenleme:
Kadına güvenseniz ne güvenmeseniz ne, kadınla mı evleneceksiniz? Siz birinden öyle intikam almaya çalışın bakalım sağda solda arkanızdan konuşuyor diye, alamazsınız değil mi? O herif yüzünüze kusar, herkese anlatır marifetlerinizi, kimse yüzünüze bakmaz.

Yalan zaten eminim. Ama hadi aldatacak yaşadığı şehirden bir sürü insan varken uzaktaki evli çocuklu kadına neden yazdığını anlayamıyorum.
Beğenmiştir. Bekarlar buna gelmiyordur. Bu kadın daha kolay, daha lütufkar gelmiştir. Altında çok mantık aramaya gerek yok, ilkel dürtüler nerde kime patlar belli olmuyor.

o zaman sasirma. sevgili olmak icin neden uzak sehirden bir kiz sectiyse fbuddy olmak, sexting yapmak icin de uzaktan bir kiz secmistir
Ama hadi aldatacak yaşadığı şehirden bir sürü insan varken uzaktaki evli çocuklu kadına neden yazdığını anlayamıyorum.

Evet çok erkek egemen. Bana evlendiğimizde getirden sipariş veremezsin erkek kurye getiriyor çünkü burda böyle demişti. Tek başıma avm ye de çıkamazmışım yanımda birisi olması lazımmış. Orda biri laf atsa namus olayıymış.O kadar çok şeyi aşkımdan salak gibi kabul edecektim şu an anlıyorum. Biz tanıstıgımızda çok medeni ve eğlenceli birisiydi bunlar son son ortaya çıkmıştı çok şaşırmıştım.

Ben affetmezdim sen yapsan diyor zaten. Erkek kadın düşüncesi farklı ona göre. Şu an yazarken nasıl tahammül ettim diyorum buna

Kusura bakma net yazamadım. Kadın arkasından konuşmuş. Sevgilim de kadının özel fotoğrafını alıp arkadaşına atmış rezil etsin kadını diye
Durum apaçık ortada da hadi diyelim bu şekilde olay oldu. Evlendiniz bi noktada anlaşmazlıklar yaşandı, bu karakterde ki bi insan size nasıl iftiralar atmaz.Nasıl ailesine,ailenize, eşinize dostunuza sizi kötü göstermek için uğraşır. Bi de bu yönden düşünün.. Her şekilde karakter yoksunu bi adam

Reactions: Gao
Ben affetmezdim sen yapsan diyor zaten. Erkek kadın düşüncesi farklı ona göre. Şu an yazarken nasıl tahammül ettim diyorum buna
İşte bu çifte standart sanmayın bi tek bu konuda önünüze çıkıp duracak. Maaşınızı bu adama atacaksınız, birikim onun elinde olacak, ev araba arsa onun üstüne olacak, onun ailesi ön planda olacak, kendi sizin ailenize bayramdan bayrama zor gidecek ama sizden isteyecek ki evlat gibi olun her şeylerine koşun. Ağzınızdan ters bişey çıksa saygısız olacaksınız ama o aileniz hakkında sınırsız atıp tutma özgürlüğüne sahip olacak. Çocuğunuz olacak anasının babasının ismini koyacak. Siz onun anasının babasının çiçek gibi ismi varken kendi çocuğunuza başka ad seçemezsiniz. Neden. Çünkü ç.kü var.

Sona doğru iyi gidiyordun aferin diyordum tas ki ne yapmalıyım diyene kadar…

Sen barışırsın kendimi yormayayım.
Hayır barışmayacağım kesinlikle. Sadece ahımın çıktığını görmek istiyorum emin ol çok canımı yaktı herkese de anlattım ki dönemeyeyim

O döner de sen kabul edersen hayat boyu bunun bedelini ödersin. Ayrıldın madem çıkar hayatından kimi eklemiş kiminle konuşmuş sana ne. Aklını başka şeylerle meşgul etmeye bak.

O döner de sen kabul edersen hayat boyu bunun bedelini ödersin. Ayrıldın madem çıkar hayatından kimi eklemiş kiminle konuşmuş sana ne. Aklını başka şeylerle meşgul etmeye bak.
Kız kardeşi bile abla bununla evlenirsen ömrünü yer pişman olursun şimdiden sana neler yapıyor dedi farkındayım. Sadece yeni ayrıldık diye insan merak ediyor ama haklısınız bakmayacağım artık kendine layık birini bulsun inşallah

" Arkadaşı buna demiş ki bu kadın arkandan konusuyo, benim sevgilim de kadına lafını yedirmiş dalgınlığına gelmiş kendince böyle söyledi. "

buradan ne anladınız?
Valla migrenimsi hicbir sey anlamadim, siz anladiniz mi? 1 ay kadar once bir uye vardi, kocasi baskasinin karisinin yoldan çıkabileceğini kanitlamak icin tuzaga mi cektigini iddia etmisti bişey olmustu, oyle birsey gibi algiladim.

Ama sevgili konu sahibi, yani senin sevgilin gururunu kurtarmak icin (iktidarsiz mi demis ne demis, neyin gururu?) elalemin kadiniyla sexting yapmis, ciplak fotolarini almis, baskasina vermis yaysin diye.

Su hikaye yuzde 100 dogru olsa bile ozel hayatin gizliligini ihlal var, acayip ahlaksizlik yahu. Pes.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…